Apžvalga: “Oblepikha Siberica Professional” augimą skatinantis aliejų kompleksas plaukams

Estimated read time 3 min read

Savaitgalis buvo labai aktyvus, tačiau dabar jaučiuosi išsimušusi iš ritmo. Galvoju, kad esu jau per sena kelis vakarus iš eilės naktinėti ir šokti koncertuose. Visgi, Klaipėdos Džiazo Festivalis man patiko, kažkodėl jaučiu šiltus jausmus tam miestui ir ko gero vienintelis, kuriame mielai pagyvenčiau. Senamiestyje, aišku. Dabar skamba vieno koncerte girdėto atlikėjo muzika (Wojtek Pilichowski), o aš bandau grįžti į reguliarias veiklas.

Jau senokai noriu papasakoti apie “Oblepikha Siberica” aliejų, bet vis neprisiruošiu, o kuo labiau nutempinėju apžvalgą, tuo daugiau išbandau produktą. Nuomonė vis nesikeičia.

Augimą stimuliuojantis aliejus pristatomas taip:

Oblepikha Siberica Professional aliejų kompleksas skatina sveikų ir stiprių plaukų augimą, apsaugo nuo slinkimo, atstato galvos odos balansą. Aktyviai maitina ir stiprina plauko folikulą, skatina sveikų plaukų augimą. Sudėtyje esantis Altajaus šaltalankių aliejus ir marokietiškas argano aliejus stimuliuoja keratino gamybą, suteikia plaukams žvilgesį ir padeda išlaikyti juos sveikus bei gyvybingus. Kardamono, sibirinės pušies ir laukinės mėtos aliejai stimuliuoja galvos odos kraujotaką ir gerina aktyvių komponentų patekimą į plauko folikulą.

Sudėtis:

Kaip matote aliejus tikrai gausus natūralių ingredientų.

Aprašyme teigiama, kad aliejumi reikia ištepti plaukų šaknis, pamasažuoti, ir dėl geresnio efekto palaikyti apie valandą. Rekomenduojama apvynioti galvą šiltai. Naudoti 2-3 kartus per savaitę.

Aš pati ištepu šaknis ir einu miegoti. Ryte viską išplaunu.

Pirma turiu pastebėti, kad aliejaus aromatas yra labai stiprus. Kvepia kaip tikri šaltalankiai, bet jautresnius gali erzinti.

Pasiekti šaknis, o man tai visada iššūkis, nes turiu labai tankius plaukus, padeda pipetė. Tačiau aš nepagailiu aliejaus ir likusiems plaukams. Įmasažavusi į šaknis, aš dar su šepečiu paskleidžiu per visą ilgį.

Naudoju priemonę jau tikrai ilgiau nei mėnesį, gal net ir visus du. Įtakos plaukų augimui pakomentuoti nelabai galiu, nes jie pas mane gana greitai auga. Gal nuo šio produkto, gal nuo vitaminų, gal nuo masažavimo… Tačiau šis aliejus yra puiki maitinamoji kaukė. Po tokios naktinės procedūros išplovusi plaukus aš galiu net nenaudoti visokių formavimo priemonių. Plaukai ir taip atrodo paslankesni.

Na ir šiaip šį mišinį laikau puikia profilaktine priemone, nes nuo tada kai truputį pasikirpau plaukus, dar neradau nė vieno suskilusio galiuko, tai jau tikrai, kad ne mano mėgiami silikoniniai aliejai prie to prisideda. O kirpausi aš kovo pirmą dieną, valio socialiniams tinklams ir man, kad viską dokumentuoju, nes po to lengva atsekti ką kada dariau.

Patogi pakuotė, nebloga sudėtis, nekandanti kaina. Pabandykit.


Įvertinimas:

Naudinga: Aliejaus ieškokite “Elevita” fizinėse parduotuvėse ir internete. 100ml kaina – 8.95 EUR – 12.79 EUR (būna nuolaidų).

Ačiū, kad užsukote ir perskaitėte! Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti ! Draugaukime Facebooke, kur diskusijos vyksta drąsiau, bei Instagrame, ten daugiau spontaniškų momentų! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

1 Comment

Add yours

+ Leave a Comment