Ar tarp mano skaitytojų yra kavos maniakų? Pastebėjau, kad šią žiemą beveik visai negėriau arbatų. Tik kava kava kava, o prieš miegą kava be kofeino. Valio “Dolce Gusto”, kurie atvežė ir bekofeininių kapsulių. Ir nieko čia turbūt gero, nes daug kavos gerti nesveika, bet parodykit man tą, be nuodėmės! Tačiau ne tik aš mėgstu kofeiną, mėgsta jį ir kosmetikos gamintojai. Visai neseniai skaičiau susistemintą straipsnį apie šio ingrediento naudą. O jau gerokai prieš tai buvau nusipirkusi “The Ordinary” serumą.

Ši kompanija iš tiesų įdomi. Kuria minimalistinius, geros kainos ir subalansuotus veikti produktus. Visą asortimentą rasite čia. Aš pati bandžiau bandyti vitamino C serumą, bet man nepatiko jis kažkaip, tai taip ir liko neišmėgintas tiek, kad būtų galima kažkokią apžvalgą rašyti. Taip pat “Lookfantastic” grožio dėžutėje radau drėkiklį, kuris tikrai dar bus apkalbėtas. Na, o apie kofeiną kalbame dabar.

Produktas slepiasi tamsaus stiklo buteliuke su pipete.

Pažadai paprasti: turi mažinti tamsius ratilus ir paburkimus.

Sudėtis:

Aqua (Water), Caffeine, Propanediol, Glycerin, Maltodextrin, Epigallocatechin Gallate, Sodium Hyaluronate, Glycine Soja (Soybean) Seed Extract, Urea, Tocophersolan, Hydroxyethylcellulose, Poloxamer 235, Poloxamer 338, Xanthan Gum, Lactic Acid, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Butylene Glycol, Ethoxydiglycol, Phenoxyethanol, Chlorphenesin.

Beje, pastebėjau, kad sudėtis skirtingose svetainėse pateikta skirtingai… Hm… Manoji pakuotė atitinka parduotuvės, kurioje pirkau deklaruojamą sudėtį, bet skiriasi nuo tos, kuri paminėtoje gamintojo svetainėje, ar “Lookfantastic”.

Serumas gana skystas, gelsvos spalvos.

Jokio kvapo neužuodžiau. O aš naivuolė, kažkodėl kavos ieškojau :).

Na ir prie sunkiausios dalies – rezultatų. Man labai sunku įvertinti. Iš pradžių atrodė, kad produktas nieko nedaro. Patapšnoju paakius, susigeria, sausa. Per sausa, todėl pradėjau naudoti kartu su paakių kremais. Tad dar sunkiau įvertinti poveikį, nes na, juk nepamatuosi kiek kiekvienas produktas padėjo. Visgi, aš žiūrėdama nuotraukas, matau, kad nuolatinis šios priemonės naudojimas tikrai tą akių kontūrą daro gražesniu, lyg ir ne tokia pavargusi sritis po akimis, lyg ir mažiau patinusi. Nežymiai, bet juk čia ne skalpelis. Naudojasi taupiai, tad dar ilgam užteks. Šiandien dar atkeliavo naujas paakių kremas, visai kito gamintojo, bet su panašiais pažadais, tai gal duetas iki vasaros nubrauks kokius 5 metus mano žvilgsnyje? 🙂

Įlašinu ir į kūno aliejų, kuriuo tepu kumpelius. Galvoju, gal vieną dieną apsižiūrėsiu ir pasigesiu celiulito. Kol kas nepanašu, kad tai nutiks :).

Man regis, kad į “The Ordinary” tikrai verta atkreipti dėmesį. Produktų sudėtys panašios į tų, kurie kainuoja 10 kartų daugiau, tad gal atrasit savo šventą Gralį.

Įvertinimas:

Naudinga: Serumą įsigyti galima TheOrdinary.com (6.70 EUR), Victoriahealth.com (6.79 EUR, iš čia ir maniškis), Lookfantastic.com (6.99 EUR). Kiekis – 30ml.

Daugiau apžvalgų apie “The Ordinary” produktus.

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyjenurodytais adresais.