Man patina ambicingos kompanijos ir projektai. Pamenate “LT United” Eurovizinę dainą “We are the winners”? Ir jie tikrai buvo nugalėtojai. Gal ir ne oficialūs, bet daugelio galvose bei mintyse tikrai buvo užfiksuoti. Gal ir man reiktų pasivadinti geriausiu blogu Lietuvoje? O ką? Kažkas krizens, bet nori nenori kartodami tokį pavadinimą jį užfiksuos. Čia buvo saviironija, jei ką.

“Gosh” naujausią tušą pavadino “My Favourite Mascara”. Ir mėgstamiausias jis, ar ne, kas kartą imant į rankas pavadinimas šmėsteli.

Šis blakstienų tušas skirtas toms, kurios ieško natūralaus padažytų blakstienų efekto ir rezultato. Tušas puikiai atskiria, padengia ir paryškina kiekvieną blakstieną. Šepetėlis klasikinės formos, todel idialiai tinka visoms blakstienoms. Be dažiklių ir kvapniųjų medžiagų.
Sukurtas naudojantis naujausiomis technologijomis: išlieka keletą valandų, bet lengvai nuvalomas. Paimkite vatos padelį, sušlapinkite jį šiltu vandeniu (idialiausia vandens temperatūra 38 laipsniai) ir lengvais paspaudžamaisias judesiais valykite blakstienas.

Viena iš tušo išskirtinių ypatybių yra tai, kad jis nusiplauna šiltu vandeniu. Ir tikrai gražiai. Nes esu turėjusi korėjietišką tušą, kuris irgi taip nusivalydavo, tačiau plaunamas nueidavo tokiais nemaloniais gumulėliais ir plaušeliais. “Gosh” tiesiog nusiplauna ir viskas.

Šereliai išdėstyti tarsi chaotiškai. Šepetėlis nėra labai didelis, tad gana patogu dažytis. Apskritai man patiko visas gaminio dizainas. Nelabai mėgstu storas ir dideles tūbeles.

Na, o rezultatas, kaip ir žada aprašymas, yra toks labiau kasdienis. Galima pridėti daugiau košės, galima mažiau.

Norėdama didesnės dramos renkuosi kitus tušus, o šis mano favoritas, kai noriu tiesiog patikimo, nebyrančio, netepančio iki pat vėlyvo vakaro (pasirodė, kad atsparus lietui) ir lengvai nusiplaunančio.

Ar galiu sakyti, kad tai yra my favourite mascara? Ne visai. Maksimalaus įvertinimo neduodu tik todėl, kad dekoratyvinių savybių prasme man visgi labiau patinka “Gosh Rebel” ir “Boombastic” tušai. Tačiau galėčiau sakyti, kad one of my Gosh favourites.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite Kosmada ir Kristiana parduotuvėse. Reguliari kaina yra apie 13 EUR, per akcijas galima rasti už 8-9 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).