Lygiai prieš tris metus rašytas tekstas griozdišku pavadinimu “Geros plaukų kaukės sausiems plaukams: iki 5 EUR, iki 10 EUR, iki 15 EUR, iki 20 EUR ir nuo 20 EUR” reguliariai vis išlenda į dienos skaitomiausių penketuką (o jį visada galite matyti dešinėje juostoje ar apačioje, jei įrašą skaitote telefonu). Taigi, manau, kad tema vis dar aktuali. Per tuos tris metus aš išbandžiau tikrai ne vieną kaukę, tarp kurių buvo ir labai gerų. Manau, metas parašyti antrą ano teksto dalį. Tiesa, priminsiu, kad mano plaukai yra stori, jau žili ir dažyti, linkę garbanotis bei pūstis. Tad produktus vertinu subjektyviai ir nieko negaliu pasiūlyti toms, kurios turi plonus, gležnus, riebius plaukus. Taip pat aš nesu natūralistė, labiau vertinu poveikį čia ir dabar, nei menamą po kelių mėnesių. 

Kadangi visi gamintojai priemones pilsto į skirtingo dydžio tarą, tai kaip atskaitos tašką vertindama kainą imu 250 ml. ir skaičiuoju kiek už juos reiktų pakloti pinigėlių. Gal tai nėra visai teisinga, nes pirkti rasite tik 200 ml, kas kainuos pigiau, bet kaip kitaip objektyviai tas kainas rašyti? Tad būtinai parašysiu, kokio dydžio pakuočių būna pirkti ir kiek jos kainuoja. Kadangi visos kaukės, kurias minėsiu man patiko kur kas labiau nei vidutiniškai, tai labai nesiplėsiu su komentarais. Nes prie kiekvienos gi nerašysiu, kad drėkina, minkština, glotnina. Visos jos tą ir daro. Jei įdomu daugiau, tai sudėsiu visas nuorodas į apžvalgas, tiesiog spauskit ant pavadinimo. 

Tai ir pradėkim!

Geros kaukės iki 5 EUR

“Emmedi HS Milano” plaukų kaukė “anti-frizz”

250ml kainuotų apie 4.45 EUR, tačiau kaukė parduodama po 500ml, kas kainuoja 8.9 EUR. Irgi nelabai daug. Ji skystesnės konsistencijos, gana intensyvaus, keisto žolinio kvapo, tačiau tas “anti-frizz” užrašas ant pakuotės nemeluoja. 

“Green Feel’s” atkuriamasis plaukų kondicionierius-kaukė su kanapių sėklų aliejumi

250 ml šios priemonės kaina be akcijų būtų apie 5 EUR, pilstoma į 200ml, kurie kainuoja apie 3,99. Tikrai gera kaukė, ne tokia, kaip kokosinė, bet savo vertę pranoksta.

“Organic Shop” kaukė plaukams su grantais ir pačiuliais

Indelis kaip tik 250 ml ir kainuoja 2.69 EUR be nuolaidų. Pigiau grybo, o kaukė tikrai gera. Ir kvepia įdomiai, ir poveikis yra. Gal ir ne stebuklas. bet plaukai tikrai lieka aptramdyti ir pamaitinti.

“Syoss” kaukė normaliems ir storiems plaukams “Pure Smooth”

Šios kaukės 250ml kainuotų apie 4.5 EUR, parduodama 300ml pakuotėse už 5.39 EUR. Produktas man buvo wow koks atradimas, žinau, kad užkrėčiau ne vieną. Galvoju, reiktų pakartot, bet kai subaigsiu viską ką turiu, tai turbūt niekada :).

“Green Feel” intensyviai maitinanti plaukų kaukė su kokosų aliejumi

250 ml šios kaukės be akcijų kainuotų apie 5 EUR, pilstoma į 200ml, kurie verti apie 3,99. Man atrodo nustebtumėte neradę šios kaukės sąraše, ar ne? Nes ji tikrai puiki!

Geros kaukės iki 10 EUR

“Garnier” glotninanti plaukų kaukė “Macadamia Hair Food” 

250ml kainuotų 5.41 EUR be nuolaidų, šiaip parduodama 390ml talpose už 8.45 EUR. Kaukes, man regis, irgi daugelis jau bandė. Man labiausiai tinka ir patinka ši rūšis. 

“Togethair N” plaukų kaukė “Hydra” 

250ml kainuotų 7,95 EUR, bet kaukė parduodama po 500ml už 15.90 EUR. Pamenu nelabai patiko kvapas, bet buvo tikrai geras poveikis. Ta prasme, toks, kokio ir noriu iš kaukių, tad negaliu neįtraukti į sąrašą.

Geros kaukės iki 15 EUR

“Lendan” plaukus atstatanti kaukė su moringos aliejumi 

250ml kainuotų 12.95 EUR, parduodama po 500ml už 25.90 EUR. Pamenu, kad labai neišvaizdžiame ir nefotogeniškame indelyje slėpėsi tikrai geras produktas ir visą puslitrį sunaudojau su malonumu.

“TonyMoly” kaukė “Hair Mayo Hair Nutrition Pack” 

250ml kainuoja 12.95 EUR. Ši kaukė man tiek patiko, kad aš net antrą kartą nusipirkau, ko tokioje gausoje produktų, dažnai nepasitaiko :).

Geros kaukės iki 20 EUR

“l’Elboristica” plaukų kaukė “Linseed Oil & Shea Butter”

250ml kainuotų 16.13 EUR, tačiau kaukė parduodama po 200ml ir kainuoja 12.90 EUR (šiuo metu “Eurokos” vyksta akcija, kuomet įsigyti galima už nepilnus 9). Kaukė smarkiai konkuruoja su tomis, už kurias reikia pakloti ir keturiasdešimtinę. Tiršta, labai stipriai maitinanti. 

“l’Erboristica” garbanas išryškinanti bei kaukė “4 Trico Bio” 

250ml kainuotų 16 EUR, kaukė pilstoma į 200ml talpą ir kainuoja 12,80 EUR. Visiškai neturėjo jokių trūkumų. Mano garbanoms labai patiko. Tik reikia palaikyti kiek ilgiau nei rekomenduojama. 

“L’oreal Professionnel” plaukų kaukė “Absolut Repair” 

250ml kainuoja apie 16.50 EUR. Tai dar viena profesionali, jokiais būdais ne natūrali, bet labai puiki kaukė. Jei reikia garantuoto dekoratyvinio efekto, visada turiu jos atsargose, nes kaina nėra tokia nežmoniška, kaip artimų alternatyvų, apie kurias jau kategorijoje nuo 20 EUR.

Geros kaukės nuo 20 EUR

“Phyto” atkuriamoji plaukų kaukė labai sausiems plaukams “Phytokératine Extrême” 

250ml kainuotų apie 61 EUR, parduodama po 200ml už 48 EUR, įmanoma rasti kelioninio dydžio pakuočių. Tokią ir bandžiau. Labai labai stipri kaukė, tad tinka tik itin sausiems plaukams. 

RENE FURTERER intensyviai maitinanti kaukė labai sausiems, pažeistiems plaukams KARITE 

250ml piniginę paptuštintų 50 EUR, parduodama po 200ml už 40 EUR. Aš pati mėginau kiek senesnę versiją, apie ją ir apžvalgoje, bet po to turėjau mėginuką ir nelabai man jos skiriasi. Tai labai gera kaukė. Viena geresnių mano bandytų ever, na bet visų tų besikartojančių būdvardžių nevardinsiu. 


 

Štai ir baigiu antrąjį sąrašą. Į jį neįtraukiau priemonių, kurių neberadau pirkti, pvz., “Manilla” kaukės.

Tiek puikių produktų atradau per pastaruosius 3 metus. Kaip matote, kaukės iki 5 EUR dominuoja. Kodėl? Mano manymu paprastos “drustore” kompanijos ėmė labiau stengtis. Kad ir “Garnier” su savo “Hair Food”, kurio sudėtys gana gražios. Kad ir “Syoss”, atkreipkite dėmesį, – be silikonų. O kur dar mūsų vietiniai “Green Feel’s” su geru kainos ir kokybės santykiu. Kuomet matai ir rezultatą, ir tai, kad piniginė neverkia, į tas po 60 EUR sunkoka vėl atsigręžti.

Gal nepaminėjau kažkokio jūsų atradimo? 


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.