Apžvalga: “Phyto” atkuriamoji plaukų kaukė labai sausiems plaukams “Phytokératine Extrême”

Estimated read time 3 min read

Aną dieną suskaičiavau kiek turiu kaukių ir šiek tiek pati nuo savo manijų pašiurpau. Trumpam. Visas sandėliukas, kaip kokių uogienių pas močiutę. Tačiau nei mane sąžinė graužia, nei man labai rūpi prieš save teisintis. Vyras irgi eina į parduotuvę langų plovimo skysčio, o parsineša naujų įrankių :). Sunkiausia tinkamai ir objektyviai išmėginti, tačiau stengiuosi :).

Prieš pradėdama naudoti naują kaukę, aš visada išplaunu plaukus gerai valančiu šampūnu. Dažniausiai tai būna tie su SLS, kurie neblogai pašalina silikonus, formavimo priemonių likučius ir t.t. Taip sakant, plaukai tampa tarsi švarus naujas lapas, pasiruošę sugerti ir įvertinti visas kaukės savybes.

Rašydama apie nenuplaunamą  “Phyto” atstatomąjį plaukų kremą “Phytokératine Extrême Exceptional”, aš minėjau, kad jis nors ir nėra blogas, kažkam gal net patiktų, bet perversmo mano rutinoje nesukėlė ir pasirodė nelabai reikalingas. O kaip gi kaukė? Ją tada prisiminiau, išsitraukiau ir šiandien jau baigiau naudoti. 50 ml užteko 4 kartams. Bet čia todėl, kad mano plaukai stori, akyti ir sugeria daug produkto. Kitiems, manau, šios skardinėlės užtektų dvigubai ilgiau.

Kaukę rekomenduojama palaikyti 2-3 minutes, bet aš pati stengiuosi palikti ant plaukų ne trumpiau kaip 5 min, o vidutiniškai – 10.

Net ir mažo dydžio pakuotė atrodo prabangiai ir yra metalinė.

Konsistencija labai tiršta ir sviestinė.

Aš iš patirties žinau, kad tokios konsistencijos kaukės man patinka labiausiai. Plaukai labai gerai pamaitinami. “Phyto” nebuvo išimtis. Ir jei dėl nenuplaunamo produkto tik gūžčiojau pečiais, tai kaukė paliko gerą įspūdį. Po jos plaukai tapdavo sunkesni, galai nesiraizgo, net drėgnu oru atrodė, kad mažiau pučiasi. Tačiau sutinku, kad kaukė yra tik labai sausiems plaukams. Jei jūsų ne tokie, rizikuojate turėti prisiplojusį blyną ant galvos.

Kadangi jau daug kaukių esu šiame gyvenime išmėginusi, sudariau sąrašą panašiausių bandytų, jei bent vieną turėjote, tai žinosite ko maždaug tikėtis:


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite vaistinėse. Eurovaistine.lt 200ml kainuoja 48.97 EUR, 50ml – apie 10 EUR. Gerų kainų galima rasti el. parduotuvėje www.cocooncenter.co.uk.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

3Comments

Add yours
 1. 1
  Vasarė

  Pritariu, man irgi ši Phyto priminė Rene Karite. 🙂 Beje, tai sakai, kad tu pirma plaukus išplauni, po to tepi kaukę? Nes aš visą gyvenimą darau atvirkščiai, bet dabar susimąsčiau, kad oi, gal neteisingai darau. 😀 Niekada nesidomėjau, kada tiksliai reikia kaukes tepti, kažkaip ėmė ir prilipo būtent kaukės-plovimo eilės tvarka.

 2. 2
  Salomėja

  Na taip, kaukę naudoju vietoje kondicionieriaus, tik rečiau (du kartus per savaitę jei plaunu galvą kas dieną) ir ilgiau laikau. Na, kad ir rašo ant jų visų: “ant drėgnų išplautų plaukų”. Bet tavo būdas nėra blogas, ir manęs nė kiek nestebina, kad žmonės prisitaiko sau kaip labiau patinka, dabar sakyčiau net populiarėjantis, bet tikrai ne tas, kuris įprastas 🙂
  Beje, viena iš nedaugelio kaukių, kuri oficialiai (!!!) siūloma tepti prieš plovimą yra “L’oreal Elvital” molio. Net buvo kilęs čia haipas, kad kokia neįprasta tuo klausimu 😀

 3. 3
  Vasarė

  Oi, geras, tikrai nežinojau. 😀 Matyt iš prigimties lemta viską daryti atvirkščiai nei normaliems žmonėms priklauso… Mama pasakojo, kad net kai kūdikystėje ropoti išmokau, tai ropojau ne pirmyn, o atgal. 😀 😀 Na, žodžiu, reikės ir man išbandyti “normalųjį” būdą!

+ Leave a Comment