Aną dieną suskaičiavau kiek turiu kaukių ir šiek tiek pati nuo savo manijų pašiurpau. Trumpam. Visas sandėliukas, kaip kokių uogienių pas močiutę. Tačiau nei mane sąžinė graužia, nei man labai rūpi prieš save teisintis. Vyras irgi eina į parduotuvę langų plovimo skysčio, o parsineša naujų įrankių :). Sunkiausia tinkamai ir objektyviai išmėginti, tačiau stengiuosi :).

Prieš pradėdama naudoti naują kaukę, aš visada išplaunu plaukus gerai valančiu šampūnu. Dažniausiai tai būna tie su SLS, kurie neblogai pašalina silikonus, formavimo priemonių likučius ir t.t. Taip sakant, plaukai tampa tarsi švarus naujas lapas, pasiruošę sugerti ir įvertinti visas kaukės savybes.

Rašydama apie nenuplaunamą  “Phyto” atstatomąjį plaukų kremą “Phytokératine Extrême Exceptional”, aš minėjau, kad jis nors ir nėra blogas, kažkam gal net patiktų, bet perversmo mano rutinoje nesukėlė ir pasirodė nelabai reikalingas. O kaip gi kaukė? Ją tada prisiminiau, išsitraukiau ir šiandien jau baigiau naudoti. 50 ml užteko 4 kartams. Bet čia todėl, kad mano plaukai stori, akyti ir sugeria daug produkto. Kitiems, manau, šios skardinėlės užtektų dvigubai ilgiau.

Kaukę rekomenduojama palaikyti 2-3 minutes, bet aš pati stengiuosi palikti ant plaukų ne trumpiau kaip 5 min, o vidutiniškai – 10.

Net ir mažo dydžio pakuotė atrodo prabangiai ir yra metalinė.

Konsistencija labai tiršta ir sviestinė.

Aš iš patirties žinau, kad tokios konsistencijos kaukės man patinka labiausiai. Plaukai labai gerai pamaitinami. “Phyto” nebuvo išimtis. Ir jei dėl nenuplaunamo produkto tik gūžčiojau pečiais, tai kaukė paliko gerą įspūdį. Po jos plaukai tapdavo sunkesni, galai nesiraizgo, net drėgnu oru atrodė, kad mažiau pučiasi. Tačiau sutinku, kad kaukė yra tik labai sausiems plaukams. Jei jūsų ne tokie, rizikuojate turėti prisiplojusį blyną ant galvos.

Kadangi jau daug kaukių esu šiame gyvenime išmėginusi, sudariau sąrašą panašiausių bandytų, jei bent vieną turėjote, tai žinosite ko maždaug tikėtis:


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite vaistinėse. Eurovaistine.lt 200ml kainuoja 48.97 EUR, 50ml – apie 10 EUR. Gerų kainų galima rasti el. parduotuvėje www.cocooncenter.co.uk.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.