Apžvalga: “l’Elboristica” plaukų kaukė “Linseed Oil & Shea Butter”

Estimated read time 3 min read

Panašu, kad truputį pasiilgau apžvalgos rengimo, gi visa savaitė prabėgo. Tad kaip visada, apie maloniausius produktus. O mano favoritai gi yra plaukų priežiūros dalykai. Šiandien papasakosiu apie kaukę sausiems, pažeistiems plaukams. Nežinau ar pamenate, bet kadaise kalbėjau apie “l’Erboristica” atstatomąjį šampūną sausiems plaukams. Vėliau jį įtraukiau į 2017-tųjų metų geriausių sąrašą. Tai va, po dviejų metų aš ir vėl turiu šį šampūną ir galiu patvirtinti, kad man jis vis dar labai patinka. Na, o šalia jo – į porą – šį kartą stoja kaukė su linų sėmenų aliejumi ir taukmedžio sviestu. 

Aprašymas:

Sausiems ir pažeistiems plaukams, maitina ir suteikia žvilgesio. Intensyvaus poveikio priemonė su natūraliomis veikliosiomis medžiagomis. Giliai maitina, atstato ir apsaugo visų tipų plaukus, dažytus ar pažeistus. Linų sėmenų aliejus stiprina ir atstato plauko skaidulą, suteikia purumo ir spindesio, plaukus lengviau iššukuoti. Taukmedžio sviestas atgaivina sausus ir plonus plaukus, pasižymi maitinančiu ir apsauginiu poveikiu. Formulė buvo kruopščiai studijuojama, tam kad būtų apsaugotas keratinas, tuo pačiu tiesintų garbanotus plaukus ir apsaugotų nuo laisvųjų radikalų.

Sudėtis:

Pati kaukė yra labai labai tiršta – grynas sviestas. 

Ir užtepti ant plaukų ją sunkoka, nes kaip ir tikras sviestas, ji nenori lengvai dengtis. Tad aš šiek tiek šildau delnuose, tada tarp jų paskirstau ir tepu plaukus. Naudojasi labai skalsiai. Kvapas toks aliejinis. Gamintojas rekomenduoja laikyti 10 minučių. Kiek bandžiau, galiu patvirtinti, kad geriausias rezultatas gaunamas išlaukiant bent jau tiek. 

Plaukus labai gerai pamaitina. Pvz., aš po savo atostogų jau norėjau palepinti, nes kelionėje visada rišau ir tingėjau naudoti kažkokius drėkilius, tad greitai pasijuto. Po kaukės plaukai slidūs, sunkūs, net šiek tiek mažiau garbanojasi, nesipučia. Tačiau faktas, kad greičiau susiriebaluoja. O per dažnai naudojant priemonę ji ir apsunkina. Tad čia tokia kaukė, kurią geriau naudoti tik kai tikrai reikia. 

Iš tiesų, tai savo poveikiu ji primena keletą mano visų laikų favoritų, bet kaina daug draugiškesnė. Sakyčiau verta atkreipti dėmesį. O tos mėgstamos kaukės buvo tokios:


Naudinga: Įsigyti galite Eurokos.lt, 200ml kainuoja 12.90 EUR.

Visi “l’Erboristica” atsiliepimai

 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

4Comments

Add yours
 1. 1
  Vilija

  šita firma tikrai labai gera, bet jau seniai turėjau, ačiū, kad priminei, vėl nusipirksiu būtinai

 2. 2
  Lina

  Bandžiau 3/4 minėtų kaukių ir labai patiko! Einu pirkti šitos. Tavo blogas man pastoviai tuština piniginę.

 3. 4
  Salomėja

  Aišku 🙂 čia jokiu būdu ne sarkazmas koks, bet gal mintis nekilo: knygų blogo paieška padėtų, nes bloge visos visos per 11 metų skaitytos knygos išskyrus pora naujausių dėl apžvalgų rašymo laginimo 🙂

+ Leave a Comment