Pradėsiu nuo to, kad visai neseniai vienos kaukės apžvalgoje minėjau, kad gyvenime esu išbandžiusi labai daug įvairių kaukių ir kiekvienoje kainų kategorijoje galėčiau bent vieną nurodyti. Tada kilo mintis, kad o kodėl gi tokio įrašo man neparengus? Juk gal kažkam tai bus aktualu?

Apsisprendžiau dėl tokių kainų ruožų: iki 5 EUR, iki 10 EUR, iki 15 EUR, iki 20 EUR ir nuo 20 EUR.

Privalau paminėti, kad:

  1. Visas kaukes aš esu išbandžiusi pati ir visų jų gerumas vertintas pagal tai, ar patiko sausiems plaukams. Tad jei tokios neaktualu, neverta net skaityti toliau :).
  2. Kaukių sudėtis nevertinama.
  3. Kadangi visi gamintojai priemones pilsto į skirtingo dydžio tarą, tai kaip atskaitos tašką vertindama kainą imu 250 ml. ir skaičiuoju kiek už juos reiktų pakloti pinigėlių. Tačiau būtinai parašysiu, kokio dydžio pakuočių būna pirkti ir kiek jos kainuoja.
  4. Visos kaukės, kurias čia paminėsiu, man labai patiko, todėl vengdama kartojimosi (drėkina, minkština, plaukai tampa spindintys ir t.t.) aš per daug nekomentuosiu, tik surašysiu esminę informaciją, o jei priemonę esu apžvelgusi, žinoma, įdėsiu nuorodą.
  5. Daugumos kaukių po ranka nebeturiu, todėl nuotraukos bus arba labai senos ir negražios, arba iš interneto. Nepykit :).

Geros kaukės iki 5 EUR

“Recepty Babuški Agafji” augimą skatinanti plaukų kaukė su mielėmis

250ml kainuoja 1.68 EUR. Ši kaukė parduodama pakuotėse po 300ml ir kainuoja 2.02 EUR. Įsigyti galima Elevitose ir Eurokos. Ši kaukė man įsiminė kaip labai labai gera ir kuo ilgiau laikai ant plaukų, tuo geresnė. Sunaudojau ne vieną pakuotę. Itin gerai prisimenu saldų sausainių kvapą.

“Planeta Organica” auksinė kaukė plaukams

250ml kainuoja 4.50 EUR. Parduodama po 300ml, kurie kainuoja 5.41 EUR. Įsigyti galima Elevitoje ir būdavo Droguose. Ši kaukė tikrai atrodo prabangiau nei kainuoja. Auksinė spalva, stiprus indiškas kvapas ir puikus poveikis.

Geros kaukės iki 10 EUR

“Angel” plaukų kaukė “Helichrysum Pure Nourishing”

250ml kainuoja 7.50 EUR. Parduodama 500ml pakuotėje už 15 EUR. Įsigyti galima Kuryba.eu. Ir galite paskaityti mano šviežutėlę apžvalgą.

“Biovax” kaukės

250ml kainuoja apie 8 EUR (su akcijoms galima įtaikyti ir į “iki 5 EUR” kategoriją). Parduodama po 250ml (8 EUR), 500ml (12 EUR), 20ml (iki 1 EUR). Įsigyti galima Tiesioggrazi.lt, Eurovaistine.lt ir Lenkijoje, pvz., Rossman parduotuvėse. Aš esu bandžiusi bent kelias rūšis, greitai apžvelgsiu ir tą, kurią matote nuotraukoje. Visos patiko ir tikrai rekomenduoju.

“Dove” plaukų kaukė pažeistiems ir nualintiems plaukams “Regenerate Nourishment”

250ml kainuoja apie 6.55 EUR (per akcijas gali įšokti į kategoriją “iki 5 EUR”). Parduodami 200ml indeliai už madžaug 5.20 EUR. Ieškokite “Droge”. Mano apžvalga čia.

Geros kaukės iki 15 EUR

“Saphira” kaukė-mineralinis purvas plaukams

250ml kainuoja apie 14.50 EUR. Nusipirkti galima 70ml už 9 EUR. 500ml – 29 EUR, 1 litras – 36 EUR. “Saphira” produktų ieškokite Cascada parduotuvėse. Mano apžvalgą skaitykite čia. Didžiausias minusas – itin stiprus kvapas.

“Biokera Natura” plaukų kaukė su argano aliejumi

250ml kainuoja 14.30 EUR. Įsigyti galima 200ml už 11.30 EUR arba 50ml už 4,05 EUR. Kaukes parduota “Vitrina Pro”. Mano apžvalga čia. Tai retai kur linksniuojama, bet verta jūsų dėmesio priemonė.

Geros kaukės iki 20 EUR

“Naturalmente” drėkinanti pankolių ir snapučių kaukė “DH deep hydrating”

250ml kainuoja 19.98 EUR. Tokio dydžio pakuotėmis kaukė ir pardavinėjama. Įsigyti galite Klipshop.lt. Mano apžvalgą skaitykite čia. Produktas tikrai yra vertas dėmesio!

“Matrix” plaukų kaukė “Biolage SmoothProof”

250ml kainuoja 19.6 EUR. Parduodama 150ml pakuotėmis ir kainuoja iki 12 EUR. Įsigyti galite Lookfantastic.comFeelunique.comBeautybay.com. Mano apžvalgą skaitykite čia. Tai kaukė, kurią be abejonės kartočiau. Man labai patiko.

Geros kaukės nuo 20 EUR

“Kerastase” sausų ir nepaklusnių plaukų kaukė “Oléo-Relax”

250ml kainuoja 51,88 EUR. Nusipirkti galima 200ml už ~42 EUR, 500ml už ~62 EUR. Įsigyti galima daugybėje interneto parduotuvių, pvz., klipshop.lt, inhair.lt, topbeauty.lt, kuryba.eu. Kaina – kosmosas, bet kol kas ši kaukė man paliko geriausią įspūdį per visą laiką. Atsiliepimas čia.

“Keune So Pure Moisturizing” drėkinamoji naktinio atkūrimo priemonė

250ml kainuoja apie 36 EUR. Parduodama po 150ml už ~21.50 EUR. Įsigyti galite daugelyje interneto parduotuvių, pvz., TopBeuty.lt, Inhair.lt. Mano apžvalgą skaitykite čia. Ši kaukė pasižymi tuo, kad yra naktinė ir skirta tinginiams :).

“Briogeo” plaukų kaukė “Don’t Despair, Repair!”

250ml kainuoja apie 37 EUR. Įsigyti galima 236ml už 34.95 Eur. Parduodama Lookfantastic.com. Mano apžvalgą perskaityti galite čia.

——————————————————————————

Taigi, dvylika puikių kaukių. Negalite pirkti už 40 EUR, tai pirkite už 2! Taip, rezultatas nebus lygiai toks pats, bet plaukai bus kokybiškai palepinti, aš jums pažadu! O komentaruose labai norėčiau sulaukti kaukių rekomendacijų! Pvz., visai šaunu būtų išmėginti naujas ir kitais metais vėl parengti panašų įrašą.

Ačiū, kad skaitoteBūkit aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.