Aš nelaikau savęs snobe ir tikiuosi tokia nebūsiu. Nors man visada įdomu išmėginti priemones, kurių keli mililitrai kainuoja trečdalį minimalios algos, tačiau niekada nespjaunu ir į vos keliais eurais įvertintą produktą. Man smalsu. Taip smalsu, kad štai, mano rankose “Syoss”, nors šį vardą apeidavau lankstu. Niekada neteko išmėginti kažko gero, o vienintelis bloge aprašytas daiktas turi kone mažiausią įvertinimą. Bet taip jau yra su tais bandytojais. Ieškojau nebrangios kaukės ir jei tą darau eilinėje parduotuvėje, paprastai žvalgausi tarp lietuviškų gaminių, tada peržiūriu kas naujo pas “L’oreal”/”Garnier” bei “Dove”. Kitus kažkaip praleidžiu, nors pvz., girdėjau daug gero apie “Nivea” rožinę liniją. Tai va, dairiausi dairiausi ir patraukė mane žodis “Smooth”. Tada kiti žodžiai “normaliems ir storiems” (retai būna produktų konkrečiai storiems plaukams). O dar derinys “smooth”, “lightweight” ir “free form silicones and mineral oils”. Argi neįdomu? Imu ir bandau!

Aprašymas teigia, kad, kaip ir minėjau, kaukė yra normaliems ir storiems plaukams. Besvorės konsistencijos, kontroliuoja šiaušimąsi ir laikyti ją reikia 5 minutes. 

Sudėtis: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Bis-(Isostearoyl/Oleoyl Isopropyl) Dimonium Methosulfate, Macadamia Temifolia Seed Oil, Argana Spinosa Seed oil, Betaine, Isopropyl Myristate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Lactic Acid, Parfum, Behenamidopropyl Dimetthylamine, Sodium Benzoate, Ceteareth-20. 

Kaukė balta, kvapas eilinis, paprastas, maždaug tokio ir tikiesi, jei nėra nupiešta braškės :).

Konsistencija vidutinio tirštumo, ant plaukų dengiasi maloniai ir slidžiai. Pirmą kartą aš tikrai nepalaikiau 5 minutes, skubėjau, bet pabandyti norėjau. Ir jau iš karto pamačiau, kad čia daug žadantis produktas, nes plaukai tapo glotnesni. 

Kitus kartus, tepiau duše, kuičiausi ir tikrai išlaikiau rekomenduojamą laiką ir ilgiau. Ir patiko! Jau skalaujant jaučiais, kad plaukai slidūs ir galiukai nekimba šukuojant juos pirštais. Išdžiuvę jie blizga, nėra apsunkinti, taip lengvai purūs, bet paviršius glotnus. Iš esmės aš iš savo plaukų negaliu gi išlaužti stebuklo, tad tai, ko realistiškai tikiuosi, maksimaliai ir gaunu. 

Ir va, netikėtas pirmūnas. Dabar knieti išmėginti ir daugiau “Syoss” (dar turiu įsigijusi dažantį plaukų kremą), bet bijau, kad čia toks vienkartinis stebuklas, ankstesnė patirtis vis dar kelia abejonių. O kaip jums šios kompanijos gaminiai?


Naudinga: Rasite “Drogas”, “Maxima” ir kitur. 300ml kainuoja apie 5,5 EUR, tačiau kur nors būtinai būna akcija, pati pirkau už 3,5 EUR. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.