Apžvalga: “Syoss” kaukė normaliems ir storiems plaukams “Pure Smooth”

Estimated read time 3 min read

Aš nelaikau savęs snobe ir tikiuosi tokia nebūsiu. Nors man visada įdomu išmėginti priemones, kurių keli mililitrai kainuoja trečdalį minimalios algos, tačiau niekada nespjaunu ir į vos keliais eurais įvertintą produktą. Man smalsu. Taip smalsu, kad štai, mano rankose “Syoss”, nors šį vardą apeidavau lankstu. Niekada neteko išmėginti kažko gero, o vienintelis bloge aprašytas daiktas turi kone mažiausią įvertinimą. Bet taip jau yra su tais bandytojais. Ieškojau nebrangios kaukės ir jei tą darau eilinėje parduotuvėje, paprastai žvalgausi tarp lietuviškų gaminių, tada peržiūriu kas naujo pas “L’oreal”/”Garnier” bei “Dove”. Kitus kažkaip praleidžiu, nors pvz., girdėjau daug gero apie “Nivea” rožinę liniją. Tai va, dairiausi dairiausi ir patraukė mane žodis “Smooth”. Tada kiti žodžiai “normaliems ir storiems” (retai būna produktų konkrečiai storiems plaukams). O dar derinys “smooth”, “lightweight” ir “free form silicones and mineral oils”. Argi neįdomu? Imu ir bandau!

Aprašymas teigia, kad, kaip ir minėjau, kaukė yra normaliems ir storiems plaukams. Besvorės konsistencijos, kontroliuoja šiaušimąsi ir laikyti ją reikia 5 minutes. 

Sudėtis: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Bis-(Isostearoyl/Oleoyl Isopropyl) Dimonium Methosulfate, Macadamia Temifolia Seed Oil, Argana Spinosa Seed oil, Betaine, Isopropyl Myristate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Lactic Acid, Parfum, Behenamidopropyl Dimetthylamine, Sodium Benzoate, Ceteareth-20. 

Kaukė balta, kvapas eilinis, paprastas, maždaug tokio ir tikiesi, jei nėra nupiešta braškės :).

Konsistencija vidutinio tirštumo, ant plaukų dengiasi maloniai ir slidžiai. Pirmą kartą aš tikrai nepalaikiau 5 minutes, skubėjau, bet pabandyti norėjau. Ir jau iš karto pamačiau, kad čia daug žadantis produktas, nes plaukai tapo glotnesni. 

Kitus kartus, tepiau duše, kuičiausi ir tikrai išlaikiau rekomenduojamą laiką ir ilgiau. Ir patiko! Jau skalaujant jaučiais, kad plaukai slidūs ir galiukai nekimba šukuojant juos pirštais. Išdžiuvę jie blizga, nėra apsunkinti, taip lengvai purūs, bet paviršius glotnus. Iš esmės aš iš savo plaukų negaliu gi išlaužti stebuklo, tad tai, ko realistiškai tikiuosi, maksimaliai ir gaunu. 

Ir va, netikėtas pirmūnas. Dabar knieti išmėginti ir daugiau “Syoss” (dar turiu įsigijusi dažantį plaukų kremą), bet bijau, kad čia toks vienkartinis stebuklas, ankstesnė patirtis vis dar kelia abejonių. O kaip jums šios kompanijos gaminiai?


Naudinga: Rasite “Drogas”, “Maxima” ir kitur. 300ml kainuoja apie 5,5 EUR, tačiau kur nors būtinai būna akcija, pati pirkau už 3,5 EUR. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

7Comments

Add yours
 1. 1
  Marija

  Esu bandžiusi Syoss sausą šampūną, tai labai patiko.
  O kaukę reikės nusipirkti, nes neseniai nusikirpau plaukus (jau šiek tiek gailiuosi) ir dabar sunku juos suvaldyti, pučiasi į visas puses, ilgi kažkaip normaliau atrodydavo, tai ačiū už rekomendaciją 🙂

 2. 2
  Vilija

  Turiu ir Syoss šampūną, ir kondicionierių, visai gerai. Dar ir dažus plaukų naudoju šitos firmos.

 3. 3
  Audronė

  Esu laimėjus Syoss šampūną bei kondicionierių. Man jie tinka, nors jo talpa didelè, bet norisi greičiau užbaigti ir naudoti kitą seriją.

 4. 4
  Olga

  Sveiki 🙂 esu jusu nuolatine skaitytoja,labai patinka jusu blogas 🙂 trecias produktas kuri nusipirkau perskaiciusi jusu gera atsiliepima buvo si kauke,tai va,siandien isbandziau,nebloga 🙂 bet green feels su kokosu aliejum tai tikrai 5,atradimas! O si man 4,ne taip pamaitino. Bet pas mane atskira istorija,blonduoti ir sugadinti plauku galai.kieno galai ne tokie tragiski ivertins objektyviau.

 5. 5
  Salomėja

  Na, tai kai plaukai jau sugadinti, tai jau tik maskuot. O maskuoja geriausiai produktai su silikonais. Beje, ši kaukė man labiau už Green Feels patiko, nors dabar noriu jų kanapinės, tik niekur nematau.

 6. 6
  Martyna

  Pabandžiau, nelabai patiko, nebenaudoju. Du kartus bandžiau, laikiau ilgesnį laiką negu nurodyta – šiaip efektas drėkinimo buvo, bet plaukų galai atrodė į sruogeles sulipę, lyg būtų su vašku sutepti. Kvapas labai stiprus, man yra paranoja, kad plaukų produktai su stipriu kvapu slapčia sausina plaukus 😀 Išplovus iki kito plovimo plaukai išlaikė kvapą. Ir dar atsidaro šiek tiek spuogelių, kur plaukai lietėsi su oda, nors nuploviau gerai – gal čia dėl Isopropyl Myristate (arba man irgi paranoja dėl visokių komedogeninių ingredientų). Bet aš vistiek rekomenduočiau pabandyti kitiems, nes kaina tai tikrai gera.

 7. 7
  Salomėja

  Na aš jūsų vietoje tai jau nerekomenduočiau, nes be kainos nieko gero 🙂

+ Leave a Comment