Vis mąstau, kodėl kai kuriuos dalykus taip sunku prisiruošti padaryti? Stumdai stumdai, o kai pagaliau pasiryžti, tai negali atsidžiaugti. Vakar pakeitėme čiužinį ir iš karto ryte nugara jau tylesnė ir neprimena apie save skausmu. Seniai žinojom, bet vis rytoj, poryt, kažkada reikėtų…

Kaukės, kurią nusprendžiau aprašyti, irgi ilgokai neišmėginau, bet ne todėl, kad neprisiruoščiau. Kažkaip gailėjau ir taupiau. Kažkodėl man atrodė, kad ji labai patiks, o tokio kiekio gi užteks vos keliems kartams. Šiaip jau neklydau. Kalbu apie  “L’oreal Professionnel” Absolut Repair”.

Šią kaukę radau antroje TopBeauty.lt grožio dėžutėje ir man truputį gaila, kad tokio kiekio negalima laisvai nusipirkti. Koks patogus pabandymui, kelionėms, dovanėlėms, ar tiesiog, kai reikia geros kaukės, o piniginėje vėjai. Priminsiu, kad mano plaukai yra stori, šiurkštūs, linkę banguotis ir pūstis, tad į visas plaukų priežiūros priemones aš žiūriu per tokių problemų prizmę.

Kaukė pristatoma taip:

Regeneruojamoji pažeistų plaukų kaukė. Praturtinta stiprinamaisiais keramidais. Intensyviai stiprina, maitina, minkština ir atgaivina plaukus, suteikia žvilgesio ir gyvybingumo.

Naudojimas. Įmasažuokite į drėgnus plaukus, palikite 10 minučių ir kruopščiai išskalaukite. Jei patektų į akis, nedelsdami nuplaukite.

Sudėtis:

Produktas tirštas ir riebus.

Iš karto sakau, kad kaukė man labai patiko. Lyg šiol geriausia laikiau “Kerastase Oleo Relax”, bet “L’oreal” galėčiau pavadinti jaunesniąja sesute. Tiesa, turiu paminėti, kad nors aprašyme siūloma kaukę laikyti 10 min, aš ant plaukų palieku minimum 20 minučių. Plaukai suminkštėja, netenka šiurkštumo ir gerokai mažiau pučiasi, net jei po to nepritepu kitų produktų, o naudoju tik aliejuką galams. Kaip tik šiandien ryte naudojau, nes norėjau prieš aprašydama atgaivinti įspūdžius, tai visą dieną glostinėjuosi, kokie man nebūdingai švelnūs plaukai.

Rekomenduoju, bet tik sausų ir pažeistų plaukų savininkams. Mielai vonioje apgyvendinčiau pusės litro pakuotę :).

Įvertinimas:

Naudinga: Kaukę įsigyti galite Topbeauty.lt. 200ml kainuoja 13.99 EUR, 500ml – 24.99 EUR.

Dėkoju, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.