Veni Vidi birželis: geriausi produktai, įdomiausi skaitiniai, paplepėjimai, atradimai ir visa kita

Estimated read time 8 min read

Tai dabar imkime ir pasidžiaukime, kad prabėgo trečdalis vasaros ir iki šaltojo sezono liko du mėnesiai, jei labai pasiseks, tai gal net ir trys :). Valio! Tačiau šiltas, šaltas, lietingas ar saulėtas mėnesis, vistiek kažkuo įdomus, vis kitoks, tad tradiciškai ketinu aptarti savo birželį.

Ką mėgote/skaitėte jūs!

Kaip ir visada, užmeskime akį į tai, ką iš mano rašinėlių labiausiai skaitėte. Jau seniai supratau, kad apžvalgos retai skaitytojus taip sudomina, kaip visokios kitos temos, bet vistiek jas nuolatos rašau, nes man pačiai patinka ir tiek :).

Mane visada nustebina, kai koks nors šviežiai rašytas tekstas tampa skaitomesniu už tą, kuri visi galėjo atsiversti visą mėnesį. Šį kartą pirmoje vietoje antradienį paskelbtas “Apie “Essence” lūpų dažus “Matt Matt Matt” ir vestuviniai prisiminimai :)”. Žinau, žinau, kad buvo įdomu mano vestuvinį įvaizdį pamatyti.

Antras pagal skaitomumą liko “Šopaholikės užrašai: second hand pirkiniai, kačiukai ir rankinė”. Šopaholikės nuotykius skaityti mėgstate, gaila, kad aš nemoku tų įrašų gražiau pateikti, fotografuoti rūbų. Rodyčiau dažniau.

Net keista, bet trečioje vietoje atsidūrė apžvalga. Jus domino “Apžvalga: “Margarita” valomasis tonikas su aviečių ekstraktu “Anti Acne”.

Ačiū, kad užsukate, nors jaučiasi, kad vasara ir jūsų kiek mažiau.

Ką skaičiau aš

Šis mėnesis kažkaip išsitempė ir aš net nežinau ką pati ir skaičiau. Viską iš eilės, bet užstrigo nedaug. Visgi siunčiu jus paskaityti Besame apžvalgos apie “The Ordinary” pudrą. Pati tokios laukiu, tik mano siuntos kažkur strigo.

Ką dar skaičiau

Birželio mėnesį perskaičiau 7 knygas. Dvi iš jų angliškai, reiktų dažniau ir daugiau.

Popierinė buvo tik viena, iš bibliotekos. Beje, ją ir skelbiu geriausiai – “Kabulo Grožio Mokykla”. Nebuvo ji kažkokia wow, skaičiau aš tų knygų apie baisiuosius kraštus. Tačiau tikra istorija papasakota amerikietės kirpėjos įtraukė. Knygoje pasakojama, kaip ji sumanė atidaryti grožio mokyklą Afganistane ir ten ruošti moteris kirpėjomis, nes tai vienas iš nedaugelio darbų, kurie šioms leidžiami. Knyga paprasta. Apie biurokratiją, kultūrų skirtumus ir t.t.. Tiesiog savotiškas dienoraštis be intriguojančios pabaigos ar dar kažkokios įdomesnio siužeto. Bet vistiek patiko.

Priminsiu, kad mano knygų blogas yra čia.

Blogeriškas įvykis

Birželio mėnesį net neturiu ką įrašyti į šią savo rubriką. Ramu, pastovu. Tačiau įstrigo  “Vilkyškių pieninės” sveikinimas su blogerių diena.

Žinote, ne patys jogurtai buvo kažkas wow, o tai, kad kompanija sugalvojo pasveikint blogerius (žinoma, kad suprantu, jog ir pasireklamuoti tuo pačiu) ir tai padarė taip fainai. Net žinutes parinko, kiek mačiau tinkamas. Grožio blogeriams apie madingą spalvą, maisto blogeriams kiek kitokią. Man tai pasirodė smagu, nes tenka bendrauti su ne tiek ir mažai kompanijų, spėkit, ar kuri bent emeilą atsiuntė su sveikinimu? Nėra tai privaloma, nėra tai kažkokia žymi diena, bet tam tikrose srityse mirkstantys žmonės žino :). Tai vat “Vilkyškių pieninės” gestas tikrai neliko nepastebėtas.

Šį mėnesį mano namus pasiekė tikrai įdomūs ir verti dėmesio produktai, todėl likusią vasaros dalį aš tikrai turėsiu ką jums papasakoti. Nors vis dažniau iš kelių draugių susilaukiu keistų reakcijų. Viena manęs klausia, ką dariau, kad plaukai taip gražiai atrodo, o tą dieną jie tikrai buvo išdžiuvę taip, kad net man patiko. Aš ir papasakojau ką naudojau, o tada atskrieja replika “tau gerai, tu nemokamai gauni tokių produktų”. Ne pirmas kartas, bet aš visada atsakau, o tai ko tu nepasiimi nemokamų produkto, jei juos taip visi dalina už dyką? Galiu net padėti blogą susikurti, tik imk! Tada prasideda mykimai apie nemokėjimą rašyti, apie laiko neturėjimą, apie laiko skyrimą kitiems dalykams, apie tingėjimą fotografuoti, apie baimę rodyti savo trūkumus, apie baimę, kad niekas neskaitys, apie baimę, kad reiks pasakyti, kad nepatinka priemonė ir kt… Aha, tai visgi šį tą nuveikti reikia, pasirodo. O aš vis dar jaučiuosi tokia menkutė, nes nuskambės juokingai, mano mažytė blogeriška svajonė yra ne kokį “Vichy” testuoti (kas ir vyksta), o sulaukti siuntinio su “L’oreal” bei “Maybelline” naujienomis :D. Patikėtumėte? Tik regis kartelė man neįveikiama.

Tokie vat blogeriški kasdieniai įvykėliai. Gal kitą mėnesį bus ką daugiau papasakoti.

Apie svorio metimą

Taip, aš vis dar metu svorį ir vis dar turiu Kilo.lt narystę, nors ten beveik nebeužsuku. Papasakoti neturiu ką. Esu stabiliai numetusi 7kg ir ties tuo svoris sustojo. Iš devintos dešimties niekaip neišlipu į septyneto zoną, nors trūksta nepilno kg. Visą mėnesį, išskyrus čyt dienas, laikiausi 1100kcal/dienai režimo. Džiugu, kad svoris neaugo, bet nelabai ir krito. Žinau, reikia sportuoti. Tingiu. Vis dar reguliariai lankau Pilates+Kalanetiką (sujungė vasarai grupes). Taip reguliariai, kad šiuo metu esu seniausia lankytoja, visi kiti išbyrėjo.

Baigusi Kilo.lt kokteilį jau turiu grįžt bent prie 1500kcal/dienai (ko laikiausi apie mėnesį iki 1100 režimo). Tad bandau vėl valgyt lengvas vakarienes. Svoris kol kas nekyla, bet mano tikslas yra jį mažinti. Iš esmės maitinuosi sveikai, be saldumynų ir kitokių negerybių. Ledai tik savaitgaliais :). Labai pagerėjo virškinimo sistemos darbas. Kodėl nebesijungiu į svetainę? Nes toks jausmas, kad visus receptus ir maisto produkto svorius išmokau mintinai, o darbuotojų žintutės “na, kaip jūs nuotaika šiandien”, mane užknisa. Nemėgstu plepėt apie nieką :D.

Mėnesio geriausia kosmetika

Kaip ir gegužę, taip šį kartą, aš parodysiu po du puikiausius produktus iš kiekvienos kategorijos.

Plaukų priežiūra

Mėnesio kasdienis favoritas buvo “Botanicals” kondicionierius dažytiems plaukams.

Apžvalgos dar nėra. Tiesą sakant nespėjau dar išmėginti nei kaukės, nei šampūno (aha, aš iš tų, kur nebūtinai viską poromis naudoja). Šampūnų turiu dar likusių iš kitų porų. Tačiau kondicionierių beveik baigiu sunaudoti. Tikrai saugo spalvą, kvepia, švelnina plaukus. Viskas ko aš noriu iš nuplaunamos priemonės.

Kitas absoliutus mylimukas yra “Rene Furterer” nenuplaunamas glotninamasis plaukų kondicionierius LISSEA”

Nedaugžodžiausiu, nes pilna apžvalga čia.

Dekoratyvinė kosmetika

Be konkurencijos – “Avene” apsauginė kompaktinė maskuojamoji pudra, SPF 50+

Apžvalga čia.

Ir netikėtai šią vasarą prilipęs stipriai šaldantis “Avon” putlinamasis lūpų blizgis “Mark.”

Apžvalga čia.

Veido priežiūra

Pasikartojimas iš praeito mėnesio favoritų – ODA aktyvusis prausiklis su glikolio rūgštimi 7%

Atsiliepimas čia.

Taip pat prie džiuginančių atradimų priskirčiau ir “First Aid Beauty” veidą skaistinančius ir tonizuojančius padelius.

Apžvalga čia.

Kūno priežiūra

Kažko ypatingo čia nebuvo. Galėčiau išskirti man gana malonios konsistencijos ir veiksmingą “Avene” losjoną nuo saulės.

Apžvalgos tikrai dar sulauksite, beje, šiandien Živilė jį įtraukė į geriausių saulės kremų topą. Užsukit paskaityti.

Na ir toks banaliai paprastas favoritas – “Dove” kūno losjonas.

Šiek tiek apie jį rašiau čia.

Labiausiai nudžiuginęs pirkinys

O gi “Lindex” sijonas iš “Humana”. Sprendžiant iš širdelių kiekio, jis patiko ir jums!

Man tai atrodo, kad visi rūbai su kišenėmis yra pafaininti 🙂

Mėnesio renginys

Klaipėdos Džiazo festivalis.

Nes tiesiog buvo puikus savaitgalis. Gražus vakaras, gera kompanija, jūra…

O iš čia ir…

Muzika

Per džiazus išgirdau gyvai ir po to niekaip negalėjau nustoti klausyti Wojtek Pilichowski. Tai lenkų bosinės gitaros virtuozas. Kažkas wow.

Filmas

Deja tik vienas. Ėjome žiūrėti Karibų piratų. Kad ir kaip mėgau pirmas dalis, dabar gi man jis tapo tomu ir džeriu. Taip vadinu visiškus niekaliukus, kurie nėra tokie blogi, kad išeitum iš salės, bet pamirštami vos išėjus.

Štai toks mano birželis. O koks jūsų? Dar kartą kviečiu mane sekti Instagram. Vis stengiuosi dažniau pafilmuoti istorijas, o jas mato tik sekėjai.


Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

8Comments

Add yours
 1. 1
  Milly

  Man sitie tavo irasai vieni idomiausiu!
  As siandien irgi buvau uzsukusi i kino teatra programos paziureti, bet nieko ziurimo neradau.
  Visai.

 2. 2
  Alma

  Koks gražuolis sijonas! Aš esu įsitikinus, kad margumynai man prie veido netinka, galėčiau bent kažkokį apačios drabužį pasiderinti, bet va tik pasigrožiu kitais ir nusiperku įprastinį “bemargi” 😀 Mano birželis nykus, neviltis dėl oro, kartais einu su šortais vien vasaros pašaukti 😀

 3. 3
  Salomėja

  Aš tai su margais geriau jaučiuosi, nes įsitikinu, kad jie maskuoja kažką, kad ir parko suoliuko dulkes ant užpakalio 😀 Man tai gaila, kad mes tiek mažai turim šiltų dienų, atrodo laukiam laukiam, kai sulaukiam, tai išpuola užimta diena, ar blogai jaučiamės, ar dar kas, kitą dieną prabundam ir vėl laukiam laukiam 😀

 4. 4
  Besame

  Aš nuo gegužės 26d į karibų piratus einu ir niekaip nenueinu Jau tuoj gal ir neberodis. Beje labai fainas vilkyškių siuntinukas! Ir ačiū už paminėjimą

 5. 5
  Audronė

  O aš džiaugiuosi knygų apžvalga. Imsiu kurią ir išsirinksiu skaityt, nes birželis buvo be knygos.

 6. 6
  Salomėja

  Tai, kad nebuvo lyg ir apžvalgos, tik paveiksliukas su perskaitytų knygų pavadinimais 😀

 7. 7
  Anonimas

  Siūlau vietoj Instagram ekranvaizdžių dėti embedded nuotraukas, taip sulauksite daugiau dėmesio konkrečiai nuotraukai, nes dabar žmogui pačiam reikia susirasti ją Jūsų paskyroje.

 8. 8
  Salomėja

  Anonime, šiuo atveju mano tikslas kaip ir nebuvo nukreipti žmones į IG ir gauti “like” tai nuotraukai. Tai tik įrašo iliustracija. Bet apsvarstysiu mintį, ačiū! Aankstesnėje sistemoje buvo neįmanoma embedded nuotraukų įkelti, tad vėliau tiesiog nebegalvojau apie tokią galimybę. Jei gražiai įsidės, tai manau pakeisiu 🙂

+ Leave a Comment