Apžvalga: “Dove” naujiena – prausimosi putos ir kūno losjonas

Estimated read time 3 min read

Aš apie prausimosi produktus kalbu retai. Apie “Dove” kartais pakalbu, tačiau irgi ne tiek dažnai, kiek kartais produktų sulaukiu. Pastarąjį kartą tikrai labai pradžiugino siuntinys, tačiau skirti atskiro įrašo jau kelis kartus (pvz., čia ir čia) apkalbėtos dušų želės naujam kvapui kaip ir nesinori. Visgi kompanijos vardas mūsų namuose labai dažnai kartojamas. Mano vyras atrado visai man nepatikusį prausimosį aliejų, beveik kiekvieną dieną vis kartoja, koks šis puikus. Bėda bėdelė, baiginėjasi, o pirkti aš po šiai dienai tų aliejų nemačiau, jei jau ką.

Aš pati irgi kas dieną naudoju naujas putas, todėl galvoju papasakosiu, kad bent žinotumėte, kad tokia naujiena egzistuoja. Putų yra įvairių kvapų, o aš turiu pistacijų.

Man labai patinka, kad buteliukas su pompa. Sakykit ką norite, bet patogesnio dalyko vonioje būti negali.

Sudėtis:

Putos labai saldžiai kvepia ir ne kiekvieną kartą man patinka. Labiau tą kvapą mėgstu vakarais nei rytais. Būna ir taip. Konsistencija štai tokia (čia vienas paspaudimas):

Švelnios, labai smagiai slysta per kūną, prausia gerai. Tiesiog tai malonus produktas, kurį naudoju su džiaugsmu. Ir visgi yra minusų! Kaip ir daugelis prausimosi priemonių, tai ir ši, šiek tiek sausina, todėl būtinas kūno losjonas. Smagu, kad “Dove” man parūpino ir tokį. Kaip tik iš savo naujų kvapų kolekcijos.

Jei dušo želių aš esu sunaudojusi n+100, tai “Dove” kūno losjono dar neteko (vienas iš senesnės serijos dar laukia savo eilės).

Sudėtis:

Ši priemonė taip pat paliko gerą įspūdį. Aš nežinau, kaip kvepia lotosai, bet losjonas turi saldų gėlišką aromatą, kuris čia manęs jau neerzina niekada. Labai patinka. Produktas susigeria greitai, nelipnus, nuima kūno sausumą. Iš tiesų tai losjonas kaip losjonas, jokio dviračio čia neišrasta :).

Apibendrinant galiu pasakyti, kad mano akimis žiūrint, “Dove” yra man patraukliausias prekybcentrinis kūno švaros produktas. Taip, sudėtys nespindinčios, bet pačios priemonės visada labai maloniai naudojasi. Ir dar aš visada jausiu prielankumą šiam prekiniam ženklui už tas mergaites 🙂


Įvertinimas (už abu):

Naudinga: Produktų ieškokite “Droge”, prekybos centruose. Putų kaina yra apie 6 EUR, o losjono apie 4 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

+ There are no comments

Add yours