Jau senokai čia nesirodė Salomėja Šopaholikė, ar ne? Ir per mėnesį susikaupė keli daikčiukai, kuriuos noriu parodyti. Svarsčiau ar į viešumą Šopaholikę paleisti ar rašyti mėnesinį TOP, bet su juo daugiu plepalų, tai gal ryt :).

Šiame įraše dominuos second hand lobiai. Pasistengsiu parašyti ne tik už kiek pirkau, bet ir kur. Tiesa, iš pradžių norėjau viską fotografuoti ant pakabų, nes nekoks aš modelis, visgi manau įdomiau pamatyti kaip rūbas atrodo ant žmogaus. Tik turėkit omenyje, kad save nufotografuoti sunkoka, plius čia nėra kažkokie deriniai, tiesiog pirkiniai 😀

Pradedam. Pirma foto, tada mano komentaras 🙂

Kaimiško kiaušinio trynio geltonumo (realybėje net oranžiškumo) plonyčiai “Mark and Spencer” marškiniai iš dėvėtų drabužių parduotuvės, kurios pavadinimo nežinau. Kažkas panašaus į “tekstilės gaminiai”. Ji yra Šopeno gatvėje, laiptukais žemyn į pusrusį. UK16/EUR44 dydis. 100% viskozė. 6 EUR.

Realybėje man jie atrodo kiek fainiau nei nuotraukoje, laisvai krenta, vėsūs jaukūs. Pagrindinis minusas – glamžosi.

Dar viena viskozinė palaidinė. L dydis. 5 EUR. “Humana” Šopeno gatvėje. Šis drabužis man patiko tuo nugaros įkirpimu. Galas ilgesnis už priekį. Dryželius aš labai mėgstu!

Raudonas “Zara” švarkelis iš dėvėtų drabužių parduotuvės “50ct” J. Basanavičiaus gatvėje. Dydis XL, kaina – 11.50 EUR. Atėjau, pamačiau, pasimatavau, nusipirkau. Man jis fainas, kad ryškus 🙂

Džinsinis “Next” švarkelis su juodomis “vaškuotomis” rankovėmis iš dėvėtų drabužių parduotuvės “50ct” Sodų gatvėje. 16 dydis, 8 EUR. Lygiai toks pats dar šiandien kaba J. Basanavičiaus “50ct”. Na, tai tiesiog džinsinis švarkas, ką čia bepridurti.

Maikutė, kuri sužavėjo raštu ir smulkmenomis (kišenėlė, sagutės). XL dydis, medvilnė, 4 EUR, “Humana”, Trakų g.

Dėvėti drabužiai baigti 🙂 Kiti trys pirkiniai bus iš “Sinsay” parduotuvės “Ozo” prekybos centre.

Mane tiesiog pakerėjo katinai vienaragiai :). L dydis, 6.99 EUR.

Paprasčiau nebūna! Visiškai minimal XL dydžio maikutė už 4 EUR (taip, toje parduotvėje tokios kainos). Bet tai katinukas kosmonautas! Kaip galima neimt? Juo labiau, kad simple maikučių nebūna per daug.

Deja, džemperį pamiršau nuvotografuoti ant saves. Bet jo kirpimas basic basic, paprastas paprastas. Plonas, bet su pūkeliu viduje. Vėsiems kelionių vakarams. 12.99 EUR, XL dydis.

Na ir galiausiai vienas daiktas 🙂

Kiniškas pirkinys iš Aliexpress. Pirkau čia. Kainavo 14.51 EUR. Mane sužavėjo rankena. Sakyčiau, kad aprašymą visiškai atitinka, neturiu kuo skųstis. Tikrai. Mažas, žaismingas. Atkeliavo per 10 dienų.

Štai tokie įdomesni mano gegužės pirkiniai! Ar patiko kas nors?


Ačiū, kad užsukote ir perskaitėte! Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti ! Draugaukime Facebooke, kur diskusijos vyksta drąsiau, bei Instagrame, ten daugiau spontaniškų momentų! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Pirma foto yra Designed by Freepik