Apie “Essence” lūpų dažus “Matt Matt Matt” ir vestuviniai prisiminimai :)

Estimated read time 4 min read

Šiandien yra mano antrosios vestuvių metinės ir nors tai nėra kažkokia wow proga, bet smagu. Žinau, kad kiti žmonės švenčia iškilmingai, daro vakarėlius ir skaičiuoja ten visokias molines, popierines, šiaudines vestuves :). Man gal šiek tiek svarbesnė yra draugystės metinių proga, nes tada gyvenime atsirado žmogus (mano atveju jau 8+ metai, tai ką ten tos antrosios metinės). O visgi aš labai mėgstu visokias progas.

Įdomūs sutapimai. Pirmą kartą ištekėjau būdama 23 metų, po 6 metų draugystės ir antrų metinių proga išsiskyriau. Būtent tą dieną buvo padėtas taškas. Antrą kartą ištekėjau būdama 33 metų, po 6 metų draugystės ir antrų metinių proga labai norėčiau, kad gyvenimas kartu būtų ilgas ir gražus!

O laikas bėga greitai, kai pagalvoju, jau tada, besiruošdama tekėti, aš rašiau tinklaraštį! Ir net yra įrašas apie mano numatomą vestuvinį įvaizdį! O jis buvo toks:

Tekste galite paskaityti į kokius konkrečiai drabužius aš transformavau šį įvaizdį.

Daugelis po to klausė, ar galima pamatyti vestuvių foto. Cha! Nesifotografavome! Tačiau per visus galus surinkau kelias paparacines nuotraukėles (na tokias, kurias padarė svečiai savo telefonais ir pan, todėl kokybės tikrai nėra :)).

Sakiau, gi, kad paparacinės foto 🙂

Tai buvo eilinis šeštadienis santuokos rūmuose, todėl su tokia apranga ir tokiu vyru (žr. jo batus ir šukuoseną) aš ten jaučiausi labai kietai tarp visų gražuolių gulbių :).

Na, o tikrosiomis vestuvinėmis nuotraukomis aš laikau tas, kurias darėme kelios dienos prieš ceremoniją:

Jos daug labiau atspindi mūsų porą 😀

Na, o prie ko čia lūpų dažai? Prie to, kad būtent “Essence” aš rinkausi savo vestuvėms. Tiesa, man regis kitokia rūšį, nes “Matt Matt Matt” dar nebuvo. Tačiau jie labai labai panašūs.

Dažus ne kartą buvau įtraukusi į mėnesio favoritus, bet taip ir neaprašiau.

Jau pavadinimas sufleruoja, kad lūpdažiai yra matiniai. Iš tiesų tokie. Ne tokie pikti, kaip skystos matinės priemonės, bet tikrai be blizgesio.

SudėtisSONONYL ISONONANOATE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, OZOKERITE, CERA MICROCRISTALLINA (MICROCRYSTALLINE WAX), VP/HEXADECENE COPOLYMER, NEOPENTYL GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE, ETHYLHEXYL PALMITATE, EUPHORBIA CERIFERA (CANDELILLA) WAX, COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX, OCTYLDODECANOL, OCTYLDODECYL STEARATE, ISOPROPYL PALMITATE, GLYCERYL CAPRYLATE, BHT, PARFUM (FRAGRANCE), HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, CI 15850 (RED 7 LAKE), CI 77491 (IRON OXIDES), CI 77492 (IRON OXIDES), CI 77499 (IRON OXIDES), CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE).

Mano turimos spalvos yra gana artimos. 02 – nude į rusvumą, 03 – nude į rausvumą. Abi patinka. Lūpų dažai yra pigmentuoti, lengvai pasidengia ir kas svarbiausia, man visiškai nesausina lūpų.

02 atspalvis kairėje ir 03 – dešinėje

Laikosi ilgai kol nenuvalgau ar nenugeriu, o tuo atveju nusitrina tolygiai, nelieka murzinas vaizdas. Aš nesu didelė lūpdažių ekspertė, viską vertinu per patogumo ir gražumo prizmę ir šie ilgą laiką yra mano didžiausi favoritai. Sprendžiant iš to, kad stendas amžinai tuščias, ne man vienai jie patinka. O ir nusižiūrėjau aš juos garsiosios Tati video, kur ši, daug produktų išbandanti moteris, negailėjo gerų žodžių tokiam pigučiui daiktui.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Droge” ir “Eurokos”. Kaina – apie 2.5 EUR.

Daugiau apžvalgų apie lūpų dažus.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

12Comments

Add yours
 1. 2
  Salomėja

  Ačiū, Modesta! Nesklandumų žinoma buvo, įskaitant tuos, kad kai kuriems žmonėms rūpėjo, ne kad mums smagų būtų, o “ką žmonės pasakys” ir “niekas taip nedaro” :). Tačiau kas mums 🙂

 2. 3
  Beata

  Ir gerai, kad nesiklausėt kitų, juk jie už jus jūsų gyvenimo nenugyvens 🙂 kalbant apie dažus, tai niekaip nerandu jų, vis išpirkta

 3. 6
  Ausra

  Visada galima užsisakyt Eurokos internetinėj parduotuvėj, Salomėjos aprašytos spalvos tikrai yra prekyboj, tik gal stende didesnis spalvų pasirinkimas.

 4. 7
  Salomėja

  Gal neaktualu, bet stoviu Trakų g. Vilniuje, Droge ir matau, kad yra visos spalvos 😉

 5. 8
  Alma

  Super įvaizdžiai vestuvėms! Ir baltai pavydžiu, kad nesukote galvos dėl kitokios nuomonės, nes aš savo “didžiosios dienos” pakartot nenorėčiau, labai gailiuosi, kad netreptelėjau kojele, kai buvo laikas 😀

 6. 9
  Salomėja

  Sukom tą galvą, bet darėm savaip. Nėr lengva tom kojom trepsėt ir žliumbt vos ne išvakarėse. Bet nu visi tie, kurie norėjo kitaip, jau buvo atšokę pirmose vestuvėse. Tas truputį gelbėjo 🙂

 7. 10
  Audronė

  Jūsų abiejų vestuvinė apranga ne kiekvienam. Įspūdinga! Buvau nustebus jaunikio šukuosena plaukuosena ir jo pasirinktais batais. Linkiu ilgo gyvenimo kartu!
  O atspalvis ant riešo ir lūpose nepanašūs. Man patiko kairės pusės spalva.

 8. 11
  Salomėja

  Dėl to ne kiekvienam tai nežinau… Taip apsirengusi nueičiau į parduotuvę, niekas net neatsisuktų, o su tradiciniu nuotakos autfitu jausčiausi idiotiškai :). Tad…
  O dėl atspalvių, tai mano ekranas tikrai panašius rodo.

 9. 12
  Dovilė

  Labai smagu, kad nebijote būti savimi, nebijote būti kitokie 🙂 O visuomenė tegul eina švilpti kartu su visais savo stereotipais (:

+ Leave a Comment