Apžvalga: “Avene” apsauginė kompaktinė maskuojamoji pudra, SPF 50+

Estimated read time 4 min read

Pasaulis yra keistas! Tai bent naujiena, ar ne? Praeitą savaitę sulaukiau labai savotiško siūlymo bendradarbiauti. Pasiūlytos sąlygos tik sukėlė šypseną, tačiau atstovai dar bandė patikinti, kad net dvi daug sekėjų turinčios blogerės sakė, kad tik taip ir dirba :). Tai sukėlė dar didesnę šypseną, nes kad ir kokios blogerės būtų skirtingos, visiškų kvailių tarp jų nėra. Čia man buvo proga pagalvoti apie mūsų visų skirtingumą, net kai kalbam apie tuos pačius dalykus. Vienos moka padaryti nerealiai gražias nuotraukas, bet joms nelabai sekasi su tekstais, kitos labai įdomiai rašo, bet vizualinė aplinka nekabina, trečios ir rašo gražiai, ir rodo patraukliai, bet net ir jos skirtingos, nes vienos mėgsta kalbėti daug, kitos trumpai, vienos gilinasi į produkto sudėtį, kitos į poveikį, trečios į viską. Vienos siekia populiariumo bet kokia kaina, trina nepatinkančius komentarus, kitos gi labiau vertina tai ką turi ir stengiasi užmegzti ryšį su skaitytojais. Mes visokios ir įsivaizduokit, kad blogindamos atstovaujame ir visokias moteris bei kaip sunku yra kompanijoms įtikti.

Pvz., aš labai norėjau apsauginio veido kremo su spalva. Labai nudžiugau, kai “Bioderma” pristatė savo naujovę, tačiau, kaip skaitėte, likau nusivylusi. Rašydama tą apžvalgą aš jaučiausi prastai, nes žinojau, kad produktas dabar kelia susidomėjimą, mėgstu gamintoją ir visai nenorėjau baidyti pirkėjų. Todėl nuoširdžiai džiaugiausi, kad kitiems žmonėms jis patiko, tačiau pati taip ir likau paieškose. Tada mano namus pasiekė gana gausus “Avene” siuntinys. Iš karto čiupau maskuojamąją pudrą.

Aprašymas:

Sudėtis:

Beje, sudėtis yra išnagrinėta KosmetikosDNR ir turi tikrai aukštą įvertinimą.

Nors ši pudra vadinama kompaktine – neapsigaukite! Ji yra kreminės konsistencijos.

Dėžutė padalinta į dvi dalis. Viršutinėje rasime veidrodėlį ir kempinėlę.

Kempinėlė man nepatiko. Todėl jei reikia kažkur produktą vežtis, aš jį tepu pirštais, bet įprastu atveju naudoju sudrėkintą makiažo kempinėlę.

O dabar bus džiaugsmo daina! Man ši priemonė labai patiko nuo pat pirmo panaudojimo. Jei nuėjot į viršuje minėto “Biodermos” produkto apžvalgą, tai matėte nuotraukoje, kodėl manęs jis nedžiugina. “Avene” gi dengiasi lengvai lyg sviestas. O ir konsistencija panašoka. Maskuoja puikiai! Tą kartą kai dariau nuotraukas, situacija buvo dėkinga “prieš” vaizdeliui. Veidas dar šiek tiek raudonas nuo nudegimo, vėl išryškėjusios pigmentinės dėmės. Galite įvertinti koks neblogas yra maskavimas.

Žinoma, jau nuotraukoje matosi, kad produktas yra linkęs į blizgumą, todėl aš visada visada iš karto fiksuoju kompaktine peršviečiama “The Balm” pudra. Ir tada tobula! Užfiksuota laikosi gana ilgai, bent 5 valandas, po to ima kiek blizgėti, bet pakartotinai užfiksavus ir vėl kaip nauja. Man atlaiko net neintensyvią mankštą. Spalva man čiut per tamsi, tad kaklą ir kt. sulyginu su kompaktiniu bronzantu.

Pudra nėra labai lengva, nėra visiškai nematoma, bet iš visko ką turiu ji dengiasi tobuliausiai. Ir tikrai saugo nuo saulės, juk toks jos pagrindinis darbas.

Dar vienas minusas – mažokas kiekis. Vos 10 gramų yra bent 3-5 kartus mažiau nei randame įprastų kreminių pudrų buteliukuose. Tačiau naudojasi skalsiai, kadangi aš kempinėlę tapšnoju tiesiai į priemonę, tai ši nesišvaisto. Visgi, nemenką duobutę jau ištapšnojau, nors tikiu, kad produkto užteks visai vasarai. Žiemai norėčiau šviesesnės spalvos, deja, pasirinkimo nėra.

Pati labai džiaugiuosi, drąsiai rekomenduočiau, tik galbūt labai jau nuo veido blizgumo kenčiančioms siūlyčiau susilaikyti ir rinktis birias mineralines pudras.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite vaistinėse, pvz., Eurovaistine.lt. Kaina – apie 30 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti!

Daugiau apžvalgų apie “Avene” produktus.

Daugiau apžvalgų apie produktus su SPF.

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Total
0
Shares

8Comments

Add yours
 1. 1
  Rūta

  Rezultatas tikrai labai geras! Pakuotė kažkuo primena azijietiškus cushion tipo produktus.

 2. 2
  Alma

  Maskavimas kaip reikiant! Bet man šitoje vietoje pavydu sausiaodėms, nes taip gaiviai atrodo lengvai švytinti oda. Dėja, ir aš visada turiu matizuotis, nes gaivus švytėjimas netrunka virsti “sviestuotu” veideliu 😀

 3. 3
  Salomėja

  Aš ir matizuojuosi :)!!!. Mano oda tikrai riebi, tik pasireiškia tas ne tiek blizgėjimu, kiek kitokiais trūkumais, visgi plaukia nuo jos greitai. Neužfiksavus aš net nesijudinčiau nuo veidrodžio. Foto neužfiksuota, žinoma, bet toks vaizdas ilgai be kompaktinės pudros nelaikytų. O šią atrasti irgi ilgokai truko.

 4. 4
  Aura

  Aš irgi buvau tokio produkto paieškose. Nerealiai dėkinga už šią apžvalgą; jau žinau, ką pirksiu 🙂

 5. 5
  Jolanta

  O! Kaip tik vakar pagalvojau, kad man labai reikia tokios kreminės, skalsios maskuojamosios priemonės, nes labai nusibalnojau kojas… 🙁 Tik va, man visai neaktualus ant kojų tas SPF. Salomėja, gal yra be jo kokių produktų, gal žinai?

 6. 6
  Salomėja

  Na, SPF visur turėtų būti aktualus, su melanoma nepasiginčysi, kad norėjai rudų kojų. Tačiau šį būtų gaila naudoti, net taupiai tepant to 10g ilgam kojoms neužtektų :). O bet šiaip, tai na, imi rimčiau maskuojančią krempudrą ir tiek :). Ne kartą esu taip dariusi, kai norėjau spalvą sulyginti. Tik žinoma, kad teps rūbus, čia geriausiai pasitarnauja korėjietiški BB, jie mažiau tepa. Aš pati kojoms naudoju blizgančią spalvą suteikiančią priemonę iš grožio dėžutės. St. Tropez regis. Tai blizgumas optiškai defektus maskuoja :).

 7. 7
  Jolanta

  Matai, aš nenoriu tept visos kojų odos, tik mėlynes, o su SPF rizikuoju likt ne tik su mėlynėm, bet dar gi ir dėmėta po saulės. Kažkiek joje pabūti juk sveika, nebūnu saulėj tiek, kad odai pakenkčiau. Bet gi noris suknelę ar sijoną kokį užsidėt, o su tokiom baisiom mėlyniuotom kojom neišdrįsčiau apsinuogint… Labai tikiuosi, kad baigsiu jau save žalot, tai gal ilgam ir nereiktų man tokio produkto. Šiaip ar taip, ačiū už informaciją 😉

 8. 8
  Salomėja

  Na tai nusipirk skystą/kreminį highlighterį 🙂 pamaišyk su kūno kremu ir viskas :). Man tai būtent tokie kompleksai kažkiek keistoki. Dabar tiek daug visokios “mylėk save” tipo info, kur kalama į galvą, kad nieko tokio į parduotuvę be makiažo eit, net jei turi spuogą ant nosies, o čia žmonės kojų gėdijasi, nes mėlynių turi. Suprantu, kad norisi kuo gražiau atrodyt, pati tokia pat dėl visko pergyvenanti, bet mėlynė lyginant su kitomis problemomis man būtų dovanėlė 🙂

+ Leave a Comment