Ko gero mano “Instagram” paskyroje matėte, kad gal prieš kokį mėnesį gavau staigmeną nuo “Avon”. Ten buvo nuotraukų rėmeliai (sudužę, ir kiek mačiau, tokia “laimė” teko daugeliui merginų) ir penkios priemonės iš “Mark.” kolekcijos. Jei nematėte, tai pradėkite ten mane sekti! Žinau, kad nuotraukas galima ir šiaip pažiūrėti, galų gale šio tinklaraščio apačioje išsidėlioja, tačiau “Instagram Stories” mato (dažniausiai) tik sekėjai.

“Mark.” seriją pastebėjau jau seniau, patraukė įdomiomis pakuotėmis. Apie lūpų dažus jau rašiau, manau, kad dar papasakosiu apie tušą, na o dar du likę produktai apžvalgos nesulauks, nes nenaudoju. Iš visų produktų, kurie pas mane atkeliavo, aš buvau skeptiškiausia dėl putlinamojo lūpų blizgio. Tačiau, ne pirmas kartas, buvau neteisi, ir ši priemonė man patinka labiausiai.

Manoji spalva yra “Pink Pout”, nors iš tiesų tai blizgio spalvos ant lūpų nėra.

Aprašymas itin trumpas:

Trimatis blizgis putlina, užlieja žvilgesiu ir drėkina lūpas. Papildytas vitaminais A, C ir E. Sukelia dilgčiojimą, lūpos atrodo putlesnės.

Šepetėlis gana neįprastas, aš labiau pripratusi kempinėles matyti.

Kuo man jis patiko? Sudėtyje (kurios kažkaip nieku neradau), turbūt turi mentolio, nes labai stipriai šaldo lūpas. O aš labai mėgstu šaldančius produktus. Ar tai šiaip eilinis balzamas, kaip “Carmex”, ar matiniai lūpų dažai, kaip “The Balm”, jei tik šaldo, tai man labai labai patinka. Malonus dilgčiojimo jausmas išlieka gana ilgai. Blizgio kvapas saldus, primena cukraus vatą, bet ilgai neišlieka, tas faina. Aš mėgstu saldžius, bet žinau, kad šie ilgainiui ima erzinti. Jaučiasi lengvas lipnumas, bet neerzinantis, ne iš tų, kur visus plaukus, kaip musgaudis sugaudo.

Na, o spalvos, ar kažkokio putlumo nematyti. Nuotraukoje tik balzamas. Šiaip aš mėgstu vos vos uždėti ant lūpų dažų, tada dėl to blizgesio lūpos tikrai putliau atrodo.

Taigi, iš čia vienintelis mano bandytas “Mark.” produktas, kuri galiu nuoširdžiai išgirti. Like :).


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite pas “Avon” konsultantus ir internete. Skelbiama reguliari kaina yra 6.30 EUR, bet paprastai kainuoja gerokai pigiau.

Ačiū, kad užsukote ir perskaitėte! Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti ! Draugaukime Facebooke, kur diskusijos vyksta drąsiau, bei Instagrame, ten daugiau spontaniškų momentų! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).