Esu iš tų žmonių, kurie labai džiaugiasi, kai kažką pabaigia. Nes atsiranda proga atsidaryti naują buteliuką. Žinote gi, retai, kada naudoju tą patį, tad kiekviena pabaigta priemonė visada dvelkia naujove ir galimais atradimais. Bėda ta, kad esu iš tų, kurie labai ilgai viską naudoja. 250ml šampūnas gali stovėti daugiau nei metus. Sunaudoju iki lieka penktadalis, griebiu kitą. Tokie dalykai, kaip šešėliai iš viso gyvenime nėra pasibaigę, tušus išmetu po 6 mėnesių, nors su daugeliu dar galėčiau dažytis. Kaip ir sakiau, kažką išmesti yra šventė ir šį kartą apie dvidešimt tokių mažų fiestų. 

Kaip visada priminsiu keletą dalykų:

  • Produktų nekaupiu į jokią dėžę. Pabaigiu, nufotografuoju, išmetu. Nesirūpinu šiukšlių kompozicijomis ar šviesa.
  • žvaiždute* žymiu PR produktus (juos man atsiuntė kompanijos), nes noriu, kad žinotumėte, jog priemones naudoju, o ne tik parodau, kad gavau ir baigta :). Taip pat matote, kad tikrai ne visi pr produktai gauna dedikuotą apžvalgą :).
  • nuorodos į apžvalgas bus ant produkto pavadinimo, jei tik tokias rašiau.
  • stengiuosi pasakyti kiek laiko užtruko sunaudoti produktą.

 

1. “Dove” prausimosi putos su rožių aliejumi*. Dedikuotos apžvalgos neturi, bet nuoroda veda į palyginimą su kitomis putomis. Nelabai man jos patiko. Sausino, kvapas neįdomus, konkurentų produktai pasirodė stipresni. Pačias putas naudojau porą mėnesių.

2. “EO Lab” maitinanti, kreminė dušo žele “Thai Mango”. Labai maloni saldžiai kvepianti dušo žele. Man patiko viskuo. Naudojau gal 4 mėnesius.

3. “Kiehl’s” veido kaukė su medetkomis. Vienkartinė dozė. Suprantu, kodėl dėl šios kaukės visos miršta. Ji tikrai gerai drėkina veidą, įvertinau net aš, ta, kuri nelabai drėkinamąsias kaukes mėgsta.

4. “Flora Siberica” sodrią spalvą suteikianti kaukė dažytiems plaukams. Per porą mėnesių sunaudota kaukė nei patiko, nei nepatiko. Įspūdis neutralus, kartoti noro nėra.

5. “Benefit” ilginamasis blakstienų tušas “they’re real!”*. Tušą išmetu beveik po metų. Gaila kažkaip buvo :), nors jau nebenaudojau. Geras tas tušas, gal ne toks stebuklas, kaip galima pagalvot iš jo populiarumo, bet vistiek puikus.

6. “The Body Shop” kūno kremas “Peppermint Candy Cane”. Mažąjį kiekį sutepiau per dvi savaites. Labai jau man patiko ir kvapas, ir šaldantis poveikis. O ir šiaip negaliu kažko blogo pasakyt, odą maitino. Superinis

7. “Gosh” tušas “Blown Away”*. Turėjau nuo praeito pavasario. Retokai jį naudojau, nes labai jau vidutinis, net neturiu ką pasakyt. Neįdomus ir tiek.

8. “L’oreal Paris” šampūnas “Elvital Extraordinary Oil Extra-Fine Coconut Oil”*. Baigiau per pusmetį. Man patiko, kaip ir kaukė. O štai balzamas nelabai. Bet anuos du jau seniausiai buvau užbaigusi. Šampūnas, mano manymu, tinka tik sausiems plaukams, nes kitus gali apsunkinti. Kartočiau. 

9. “Manilla” serumas plaukų galiukams “Sana Lux”*. Šį serumą naudojau ilgiau nei tris mėnesius ir turiu pasakyti, kad tikrai patiko. Lengvas, glotnino galiukus, mažino jų vėlimąsi. Tiesa, jau pačioje pabaigoje priemonė ėmė sluoksniuotis ir nebebuvo maloni naudoti. Taip pat ne visai mano skonio kvapas. 

10. P2 antakių formavimo gelis*. Daug kartų aš jį kėliau į mėnesio favoritus, ir užteko gal 10-11 mėnesių. Tad iki pat pabaigos patiko.

11. “Kerastase” šampūnas dažytiems plaukams “Reflection”. Ilgokai stumdėsi vonioje ir didelio įspūdžio nepaliko. Šampūnas kaip šampūnas.

12. “Manilla” paakių kremas “Momentum”*. Sunaudotas per tris mėnesius. Labai didelio įspūdžio nepaliko. Maitino ir drėkino tikrai gerai, daugiau kažkokio poveikio nepastebėjau.

13. “Organic Shop” šveitiklis su mangais. Visi juos bandę, tad net neverta aprašinėti. Nusiperku kartais, kai niekas kitas į akį nekrenta. Patinka. 

14. “EO Lab” dušo aliejus “Karite SPA”*. Irgi naudojau gal keturis mėnesius. Šiaip aliejumi aš jo nevadinčiau, nes tai kreminis prausiklis, bet visai man jie patinka.

15. “L’oreal Paris” nenuplaunamas kremas iš “Elvital Extraordinary Oil” serijos. Užteko pusmečiui. Šiaip jau man šis kremas pasirodė visai neblogas, tikrai esu naudojusi gerokai brangesnių, bet mažiau veiksmingų priemonių. 

16. “Benefit” antakių dažai “ka-BROW!”*. Išmetu po metų, nes likutis sudžiuvo. O šiaip tai tikrai buvo geras antakių gelis ir visai pateisinamai jis liaupsinamas visame pasaulyje. Ir pigmentuotas, ir naudotis lengva, ir nenusitrina greitai.

17. “Gosh” blakstienas stiprinantis tušo pagrindas “Fake It!”*. Atsisveikinu po 11 mėnesių. Kažkokios ilgalaikės įtakos nepastebėjau, bet tikrai labai pravertė kaip geras pagrindas, ir dar pilkas, tai ir vienas pats visai įdomiai atrodė ir kartais tuo pasinaudodavau. 

18. “Holika Holika” BB kremas “Moisturising Petit”. Būtent šios rūšies nesu parašiusi, bet turėjau ne pirmą kartą ir čia vienas tų produktų, kuriuos kartoju. Nes nesu atradusi, kad ant mano veido geriau atrodo, nei “Petit” serijos produktai. 

19. “Maybelline” tušas “Lash Sensational”*. Dar vienas tušas sugebėjęs išgyventi dėžutėje beveik metus, nors nebedažo gražiai jau kelis mėnesius. Reikia dažniau tvarkytis. Galite paskaityti apžvalgoje, šiam tušui suteikiau antrą šansą ir man jis visai patiko. Tai yra, konkrečiai ši versija. 

20. “The Balm” makiažo pagrindas “timeBalm”, spalva “Light”. Po 11 mėnesių atsisveikinu ir su šiuo pagrindu. Iki galo nebaigiau, nes likus trečdaliui priemonė jau neatrodė tinkama naudoti. Smarkiai apdžiuvo ir šiaip prarado estetišką išvaizdą dėl tokios pakuotės pobūdžio. O ir šiaip man nelabai patiko.

Viskas! Tokių dvidešimt paskutinių įspūdžių! O ką baigėt jūs? Ar vėl laikysit paslaptyje, kaip ir visus atsakymus į mano klausimus? 😀


Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.