Apžvalga: “Benefit” ilginamasis blakstienų tušas “they’re real!”

Estimated read time 4 min read

Vakar vakare galvojau, kad štai atsikelsiu pirmadienio rytą ir reikės tam atrašyti laišką, tam parašyti, šitam atsakyti, tą pradėti, aną pabaigti. Ir bus darbingas pirmadienis. Ir tik bam – nėra interneto :). Gerai, kad aštuntą, kuomet turbūt jau internetininkai nusigavo iki darbo, jis atsirado. O nusiteikusi aš daug nuveikti. Juolab, kad namuose būsiu viena, tai galėsiu išmėginti ką nors įdomaus iš “Wolt”. Mano mylimasis yra labai pastovus, tad kuomet kartu užsisakinėjame maistą, man tenka rinktis tik iš vieno restorano meniu :). Priminsiu, kad jei norite išbandyti “Wolt” (jau veikia ir Kaune), tai nuolaidos kodas pirmam užsakymui į namus yra VENIVIDI. Kuo tai susiję su tušu? O gi laiko taupymu. Nelakstysiu po parduotuves, negaminsiu valgyti, bet užtat galiu tos sutaupytos valandėlės sąskaita parašyti apžvalgą. O “Benefit” tušas “they’re real!” jau senokai nori būti apšnekėtas.

Benefit they're real! | Grožio blogas

Aš pamenu, kai bandžiau W7 blakstienų tušą “Absolute Lashes”, kuris akivaizdžiai yra “Benefit” kopija, galvojau, kad smagu būtų juos palyginti. Bet gyvenime taip jau susiklosto, kad turi arba vieną, arba kitą, bet ne abu po ranka. Iš karto galiu pasakyti, kad kiek mano atmintis dar nepaveda, tai originalas yra geresnis.

Benefit they're real! | Grožio blogas

Tušas pristatomas taip:

Jos tikros! Tušas „They’re Real!“ pailgina, užriečia, suteikia apimties, pakelia ir atskiria blakstienas. Ryškiai juodas, ilgai išliekantis tušas nesitepa ir nesudžiūsta. Tu net nežinojai, kokios gražios tavo blakstienos – ypatingo dizaino šepetėlis tai įrodys! 94 % pastebėjo, kad blakstienos daug ilgesnės ir tankesnės*. 94 % pastebėjo, kad blakstienos labiau užriestos*. 100 % patvirtino, kad rezultatas išlieka ilgai.

SudėtisWATER (AQUA), PARAFFIN, POLYBUTENE, STYRENE/ACRYLATES/AMMONIUM METHACRYLATE COPOLYMER, BEESWAX (CERA ALBA), BISDIGLYCERYL POLYACYLADIPATE2, C1836 ACID TRIGLYCERIDE, PALMITIC ACID, STEARIC ACID, TRIETHANOLAMINE, VP/EICOSENE COPOLYMER, ACACIA SENEGAL GUM, HYDROXYETHYLCELLULOSE, PHENOXYETHANOL, TETRASODIUM EDTA, BUTYLENE GLYCOL, CAPRYLYL GLYCOL, TOCOPHERYL ACETATE, SODIUM LAURETH12 SULFATE, GLYCERIN, POTASSIUM SORBATE, SERICIN, CALCIUM CHLORIDE, SODIUM HYALURONATE, TILIA TOMENTOSA BUD EXTRACT, CITRIC ACID, BHT, SORBIC ACID. [+/: IRON OXIDES (CI 77491, CI 77492, CI 77499), ULTRAMARINES (CI 77007), CHROMIUM OXIDE GREENS (CI 77288), CHROMIUM HYDROXIDE GREEN (CI 77289), TITANIUM DIOXIDE (CI 77891)].

Benefit they're real! | Grožio blogas

Benefit they're real! | Grožio blogas

Prisipažinsiu, kad iš pirmo teptelėjimo tikrai nesusižavėjau. Tiesiog tuo metu turėjau geresnį tušą. Vėliau gavau išbandyti dar vieną, kuris pasirodė geresnis, tad kai tušui lieka tik trečia vieta, kuri gal ir prizinė, vistiek jau ranka rečiau tiesiasi.

Tačiau pagulėjo pagulėjo ir kaip kartais nutinka – subrendo ir pradėjo intensyviau dažyti. Užtepus vieną sluoksnį, galima gauti visai dailų išilgintų blakstučių vaizdą.

Du sluoksniai jau prikrauna gerokai košės. Apatinių blakstienų antrą kartą nerekomenduoju tepti, nes va kaip gali sulipti:

Benefit they're real! | Grožio blogas

Yra žmonių, kurie šį tušą laiko geriausiu. Man jis vienas šaunesnių iš to ką naudojau pastaruoju metu. Patinka, kad netrupa ir visai neblogai atlaiko net drėgnas oro sąlygas. Tiesa, lengviausiai pasišalina pieneliu ar aliejumi. Paprastas micelinis vanduo (bet aš dabar ir naudoju labai prastą) tik paleidžia dažus, bet jų nenuvalo.

Ar man bus gaila, kai baigsis? Taip! Beje, “Douglas” parduoda ir kelioninio dydžio priemonę. Kaip norėčiau, kad visi gamintojai tokias siūlytų!


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Douglas.lt.  8.5g kainuoja 26.95 EUR. Kelioninis dydis – 13.49 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

2Comments

Add yours
  1. 1
    Vasarė

    Ai, manęs nesužavėjo, bloge irgi tupi apžvalga. Dar džiaugiausi, kad miniuką nusipirkau, o ne pilną pakuotę, ir antrąkart nepirkčiau. Bet čia tiesiog todėl, nes mėgstu labiau tankinančius ir riečiančius, o šitas tik ilgina. Tiesa, kiek pamenu, labai gerai ilgina, tai kas šitą funkcijąmėgsta, Benefit irgi neturėtų palikti abejingų. 😀 O dėl tušo kartojimo tai esu Maybelline One by One kokius 3 kartojusi ir nuo tada kai Bourjois Push up volume glamorous atradau tai dabar jau kokią 5 bonkutę turiu. Bandau bandau bet tiesiog nei vienas taip nesužavi, tai kartais baigiasi kuria nors ir galvoju, kad nu blemba, nusibodo žaist, nėr tokio efekto. Tai grįžtu prie Bourjois, “pailsiu” ir po to atsigaunu bandymams. 😀 Tiesa, tas Maybelline su kokosais irgi labai pretenduoja į kartotinų sąrašą, o tokiame sąraše daug tušų nėra. 🙂

  2. 2
    Salomėja

    Su mano vokais tik ilginimas ir aktualus, tai sakyčiau man jo norisi dar daugiau. Šiai negaliu kritikuot, meluočiau jei sakyčiau, kad nepatinka, bet baigsis, padūsausiu ir pamiršiu. Maybellino kokosinis yra geresnis, tekste minėjau, kad Benefit tik trečias, tai va kokosai aukščiau 🙂

+ Leave a Comment