Nežinau ar jums taip būna, bet aš labai bangomis vertinu savo išvaizdą. Būna savaitės, kai žiūriu į veidrodį, ar nuotraukas ir visai sau patinku. Būna, kad atrodo lyg viskas blogai: ir veido oda tragiška, ir plaukai visada išgyvena blogas dienas, užmeti gatvėje akį į atspindį vitrinose ir krūpteli :). Dabar bandžiau pasidaryti nuotrauką, kurią galėčiau įdėti į CV ir jėtau jėtau, net viską bliurinanti telefono kamera nepadeda :D. Pasekmė garantuota – tuoj prisipirksiu visokių niekų, kurie turi daryti stebuklus. Piniginė verks. Tačiau produktas, apie kurį noriu papasakoti yra tas, kuris man truputį palengvina gyvenimą, nes labai paprastas bei efektyvus. Paprasčiausias antakių gelis iš P2 (šia kosmetika prekiauja “Eurokos”).

Šiaip jau aš tokių antakių gelių-tušų nemėgau, mat visada tik apsitepliodavau, kietų plaukelių vietoje nelaiko, žodžiu jokios naudos. Bandžiusi esu “Maybelline”, “Essence” (šitą net turiu ir kažkada sumaišiusi išžvejojau iš dėžės ir nebuvau tą dieną patenkinta) ir dar krūvą kitų, kurių jau net nebepamenu. O va P2 prilipo. Mano turima spalva yra “Light”.

Kaip pristatomas P2 antakių gelis:

Antakių formavimo želė papildyta nailono gijomis, kurios padeda užpildyti antakių plaukelių tarpus. Mažas šepetėlis tolygiai dengia ir sušukuoja plaukelius.

Na, aprašymas visai paprastas, ar ne? Sudėties neradau.

Man labai patiko mažulytis šepetėlis. Juo aš neapsiteplioju aplink antakius. Spalva gana šalta ir nors maniškiai plaukeliai tamsūs, bet šis gelis tik užpildo tarpukus ir tikrai man nėra per šviesus. Taip pat jis pafiksuoja ir laiko, kas man labai svarbu. Gana skystos tekstūros, tad nesunku tepti ir šukuoti.

Šiaip, net negaliu įvardinti kažkokio minuso, tad ir apžvalga gaunasi itin trumpa. Visiškai elementarus ir atitinka mano poreikius.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Eurokos.lt, kaina – 8,49 EUR.

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).