Aš vis dar atostogauju. Namuose. O tai reiškia, kad nėra režimo ir iš didelių planų “oi kiek visko nuveiksiu” gaunasi viena koja čia, truputį kitos kojos ten, o likutis iš viso neaišku kur. Visgi, myliu, noriu, negaliu, reikia pabloginti, nes tiek susikaupė pasakotinų reikalų. Ir apie vieną ženklą, ir apie kitą, ir dar trečią. Ir dar visokių senų skolų! Nors tai bus kažkelinta apžvalga apie plaukus, bet labai knieti papasakoti apie “Manilla” serumą plaukų galiukams. Manau jis galėtų būti įdomus visų plaukų tipų savininkams.

Aprašymas:

“Manilla” produktų aprašymai iš tiesų yra labai išsamūs ir ilgi, todėl aš kreipiu jus į parduotuvę perskaityti visko, o pati pateikiu sutrumpintą versiją apie produkto sudėtines dalis:

Šilko ekstraktas ypatingai puoselėja plaukų galiukus – suteikia jiems drėgmės ir žvilgesio. Šilkas puikiai sulaiko vandenį. Gebėjimas aprūpinti plaukus vandeniu ir jį sulaikyti lėtina senėjimo procesą ir neutralizuoja neigiamą aplinkos poveikį, skatina regeneraciją.

Augalinis keratinas yra giminingas natūraliam žmogaus plaukų keratinui, todėl plaukai jį lengvai pasisavina – padidėja plaukų elastingumas, mažėja galiukų skilinėjimas, plaukai saugomi nuo drėgmės netekimo, tampa minštesni, puresni;

Ksilitolio kompleksas – padeda odoje išlaikyti natūralų drėgmės balansą (NDF), nes veikia kaip natūralus humektantas (medžiaga, kuri padeda sulaikyti drėgmę). Taip pat jis paskatina hialurono rūgšties ir kolageno gamybą odoje.

Naudojimas: mažą kiekį produkto įmasažuokite į sausų ar drėgnų plaukų galiukus.

Sudėtis: aqua, c15-19 alkane, hydrolized silk extract, hydrolyzed corn protein, hydrolyzed wheat protein, hydrolyzed soy protein, xylitylglucoside, anhydroxylitol, xylitol, lauryl glucoside, miristyl glucoside, polyglyceryl-6 laurate, glycerin, panthenol, caesalpinia spinosa gum, parfum, guar hydroxypropyltrimonium chloride, citric acid, phenethyl alcohol, caprylyl glycol.

Įdomu tai, kad šis serumas tikrai skiriasi nuo kitų mano turimų. Jų turiu tų silikoninių, kurie maišyti su aliejais. Taip pat turiu kelis ir be to daugelio vengiamo ingrediento (turiu omenyje, baisųjį iš s raidės), tačiau jie sudaryti iš riebiųjų alkoholių bei natūralių aliejų ir pan. “Manilla” produkte nėra aliejų.

Buteliukas paprastas, su patogiu dozatoriumi, priemonės konsistencija vidutinio skystumo, jaučiasi (turbūt) šilkiškumas (panašu į silikono slidumą), visiškai skaidri.

Būdingas truputį per stiprus, lyg ir saldainius primenantis kvapas. Tai man vienintelis minusas. Nors jei tik manęs nepykina, per daug nosies neraukiu, nes nugaruoja aromatas greitai.

Kalbėdama apie poveikį, aš priemonę galiu tik girti. Šis šilkas itin lengvas, gana sunku padauginti ir tikrai labai sušvelnina galiukus. O pas mane jie šiurkštūs, net kai visiškai sveiki. Bijojau, kad bus per lengvas poveikis, bet pats tas. Nevengiu aš ir daugiau užtepti, ne vien galams skiriu dėmesį, nes jaučiu drėkinantį poveikį. Kartais lašeliu perbraukiu ir sausus plaukus. Taip šiek tiek sutramdau pasišiaušimą.

Taip, man patiko. Jei ieškote kažko lengvo ir visi aliejiniai aliejukai (puikus skambesys) būna per sunkūs, tai žinokite, kad va yra toks šilkas.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite Manilla.lt ar jų salelėje (CUP). 50ml kainuoja 22,9 EUR.

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).