Pirmadienį pradėsiu nuo “Benefit” antakių dažų “ka-BROW!” apžvalgos. Jei skaitote ar žiūrite kiek daugiau blogerių/vlogerių, tai ta “Benefit” kosmetika jau gali ir nusibosti. Pranešti apie savo atvykimą jie užsimojo plačiai, juk net aš gavau PR siuntinėlį, o tikrai nesu iš tų blogerių, kurios atrodo labai vertingos didelėms kompanijoms. Tačiau tikrai nuoširdžiai džiaugiuosi, kad galiu pabandyti kosmetiką, kuri mane senokai domina. Nors aš visada norėjau išmėginti poras mažinančią bazę, bet pati nustebau, kad labiausiai iš viso geriausių produktų rinkinuko patiko “BeneTint”. Tik kiek mačiau, ant kitų merginų lūpų jis atrodo ryškesnis. “ka-Brow! dažus aš skeptiškai pavarčiau, nes labiau mėgstu dažytis šešėliais. Tačiau pabandžiau tik iš smalsumo ir nuo tos dienos dar nesu kita priemone lietusi savo antakių.

Benefit ka-BROW! | Grožio blogas

Benefit ka-BROW! | Grožio blogas

Pristatymas:

Stebuklinga antakių transformacija! Visoms merginoms svarbi graži antakių forma. Sutvarkyti antakiai greičiausiai pakeičia veidą. Natūralūs ar išdailinti – kiekvienai savas antakių įvaizdis! Pasirink, koks tinka tau.

Šią sodrios spalvos priemonę galima tepti keliais sluoksniais. Kreminė želė lengvai užpildo, formuoja ir paryškina antakius. Įtaisytas nusklembtas šepetėlis stebuklingai virsta apvaliu šepetėliu. Priemonę užtepsi tiksliai ir lengvai. Pridedami patarimai ir gudrybės! Galima sukurti įvairius įvaizdžius – nuo natūralaus iki dramatiško. Kreminė želė išlieka 24 valandas*. Atspari vandeniui**.

Pasiruošusi antakių magijai? Atsuk dangtelį ir išimk įtaisytą šepetėlį. Apsuk šepetėlį kitu galu ir vėl įkišk į dangtelį. Paprasta! Maksimalus tikslumas, paprastas valdymas. Lengvai įmerk šepetėlį į kreminę želę. Trupučio užteks ilgam! Jei nori natūralaus įvaizdžio, truputį priemonės tepk nuo antakio pagrindo iki linkio vidurio. Vėl pamirkyk ir nuo vidurio brauk iki antakio linijos pabaigos. Tepk dar vieną sluoksnį formai sutvirtinti ir paryškinti. Štai ir viskas!

Skamba pompastiškai :). Beje, nors “Benefit” kosmetikos pakuotės mane žavi panašiai labai kaip ir “The Balm”, bet būtent šis produktas atrodo šiaip sau. Idėja smagi, bet akiai kažkas nepatinka. O ir neatrodo patogu vežiotis į išvykas.

Benefit ka-BROW! | Grožio blogas

Benefit ka-BROW! | Grožio blogas

Visgi šepetėlis tikrai labai patogus. Paprastai aš griebiu, kokį iš savo įprasto stacionaraus arsenalo, bet šį kartą kažkaip tiko ir pridėtinis. Retai taip būna.

“Benefit” siūlo 6 spalvas. PR siuntiniuose buvo viduriukas – nr 3, tai yra “medium”. Ir daugeliui tiko, man taip pat. Matyt tokia lietuviška spalva. Induke ji atrodo ryža, bet pakrapščius pasidaro kiek šaltesnė ir tamsesnė.

Benefit ka-BROW! | Grožio blogas

Na ir ką, šiaip man antakių piešti nereikia, turiu aš jų sočiai ir kiekvieną dieną reikia nepamiršti pinceto, o dažai reikalingi tik jau kai norisi tikrai gražiau :).

Nuotraukoje matote, kad rezultatas su “Benefit” nėra drastiškai kitoks, nei visai nedažyti antakiai. Tiesiog užspalvinu žilus plaukelius, šiek tiek paryškinu kontūrą, užpildau tuštesnes vietas antakio pradžioje ir pabaigoje.

Benefit ka-BROW! | Grožio blogas

Tiesiog tvarkingiau. Dažai nesitepa, niekur nedingsta dienos bėgyje, o nuvalau aš bet kuo, kuo sugalvoju nusivalyti makiažą. Tai vat toks tas ir pasakojimas – geras daiktas. Beje, naudojasi labai skalsiai, bent aš, visą antakį pasidažau vienu šepetėlio kyštelėjimu.


Įvertinimas:

Naudinga: “Benefit” produktų ieškokite “Douglas” internetinėje parduotuvėje. Antakių dažai kainuoja 26.95 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).