Apžvalga: “Maybelline” tušas “Lash Sensational”, antras dublis

Estimated read time 3 min read

Ar žinote “Maybelline” tušą “Lash Sensational”? Esu tikra, kad išbandė visi, kam tik jis rūpėjo. Ir pagyrų šimtą kartų daugiau nei kritikos. Susigundžiau juo ir aš. Pamėginau ir prieš du metus parašiau savo nuomonę (nuotraukos tai net man juokingos). Man tas tušas nepatiko, nes labai byrėjo, tepė paakius, dirgino. Gaila, po blogo perkėlimo neliko komentarų, bet tą kartą aš sulaukiau jų itin daug. Buvo kelios merginos, kurios sutiko su mano nuomone, tačiau dauguma sakė, kad tai geriausias ever tušas ir mano apžvalga neatitinka teisybės. Na bet buvo kaip buvo. Dabar gi, kartu su naujausiais antakių dažais, kurie man ne visai aktualūs, tad laukite konkurso, mane pasiekė ir atnaujintas (juoda juodžiausia spalva – “Intense Black”) “Lash Sensational”.

Lash Sensational | Grožio blogas

Ir ką galvot? Bus geriau? Vėl nuvils? Jėtau, šiuo metu turiu atidarytus gal 8 tušus, tad jei nepatiks, didelio čia daikto, pilna kitų.

Aprašymas:

Lash Sensational blakstienų tušas kruopščiai padengia kiekvieną blakstieną ir suteikia ypač juodą, išskleistų lyg vėduoklė blakstienų efektą. Nepatikėsi, kad turi tiek daug blakstienų! Šepetėlis apgaubia blakstienas prie pat jų augimo linijos, o 6 skirtingų tipų šereliai pasiekia ir nudažo trumpas ir ilgas blakstienas nuo šaknų iki galiukų.

Naudojimas: 1 žingsnis. Lenkta vidine šepetėlio puse pasiek blakstienų šaknis. 2 žingsnis. Perbrauk blakstienas per visą jų ilgį nuo šaknų iki galiukų.

Patarimas. Tepdama kitą blakstienų tušo sluoksnį, neleisk ankstesniajam išdžiūti.

Rezultatas Išskirtinis blakstienas lyg vėduoklę išskleidžiantis šepetėlis su dešimčia šerelių sluoksnių atskleidžia didžiulę blakstienų gausą ir suteikia sensacingą, ypač juodą, lyg vėduoklė plačiai išskleistų blakstienų efektą.

Lash Sensational | Grožio blogas

Ką gi, pasidažius rezultatas tikrai puikus. Man patinka, nors šviežutėlis jis gal kiek per daug košės kabino.

Lash Sensational | Grožio blogas

Aš net sakyčiau, kad tušas iš visų turimų suteikia kone labiausiai wow efektą. Nepatiks toms, kurios mėgsta labai natūralų vaizdą.

Ir visgi, gražumas gražumu, bet ne dėl to aš nuteisiau šią priemonę aną kartą. Taigi, sąžiningai ieškojau priekabių, bet neradau. Netepa ir nebyra. Atlaikė vidutinio intensyvumo pilateso-kalanetikos treniruotę nepalikdamas jokių atspaudų. Ne vieną kartą. Lengvai nusivalo miceliniu vandeniu. Aš labai norėčiau sakyti, kad nieko čia gero, bet negaliu. Nežinau kodėl toks skirtumas tarp dviejų to paties vardo tušų, bet bent jau “Intense Black” versiją aš galiu rekomenduoti. Taip pat darau prielaidą, kad tą kartą, kai merginos sakė, kad “Lash Sensational” joms geriausias iš geriausių, gal mes visai ne apie tą pačią rūšį kalbėjome?

Vienžo, neturiu prie ko prisikabinti ir taip, jis man patiko kiek labiau (tuo kaip atrodo) už kokosinį “Maybelline” naujoką :).


Įvertinimas:

Naudinga: Be akcijų šis tušas kainuoja 11-12 EUR, bet visada kur nors pagausite pigiau. O rasite ten, kur prekiaujama “Maybelline”.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

2Comments

Add yours
  1. 1
    Kristina

    Aš buvau viena tų, kurios sakė, kad tai geriausias tušas. Ir vis dar geriausias. Sunaudojusi esu tikrai daugiau nei 10.

+ Leave a Comment