Fake it! Ar dažnai užsiimat feikinimu? Matau, kai kas perka patinkinimus savo IG įrašams, kai kas prisiaugina plaukus, kai kas pilvą supresuoja į korsetą, kai kas fotografuojasi prie svetimos rožių puokštės. Galima sakyti, kad vien tik melas aplink mus, bet o kas yra tiesa? Būti tokiems, kokius mama pagimdė? Bet gi jau nuo pat kūdikystės nevaikštome nuogi, o drabužių apsauginė funkcija jau ne pirmos svarbos. Labiau rūpi ar plonina, kokia etiketė, siunčiama žinutė. Raunam plaukus nuo kūno, nors jie priklausytų tiesai ir prigimčiai. Sportuojam ar laikomės dietos versdami kūną atrodyti taip kaip norim, o ne taip, kaip jis natūraliai norėtų. Taigi, kas liečia išvaizdą, aš manau, kad melo nėra, yra tik priemonės atrodyti taip kaip nori. Trumpalaikės, kurias nusiplauni vakare ar ilgalaikės, kuomet prireikia adatų ar peilio, visai nesvarbu. Net ir natūralizmas yra poza ir niekuo ne geresnė ar blogesnė už pripūstus papus, jei tik žmogui to norisi. Tiesiog vieni dalykai mums gražūs ar priimtini, o kiti ne.

Manau daugeliui gražu yra ilgos blakstienos. Todėl šios srities industrija klesti. Blakstienų priauginimai ir priklijuojamos šluotelės, augimą skatinantys serumai, ricinos aliejus priemonėse, šimtas milijonų šepetėlių formų, tušų pagrindai – yra iš ko rinktis tiek natūralių įvaizdžių šalininkėms, tiek ekstremaliai lėliškų akių siekiančioms. Kurioje vietoje esu aš? Prisiauginti blakstienų neplanuoju. Prisiklijuoti irgi ne. Kažkaip man neimponuoja tas vaizdas ir nors turiu bent 3 poras dirbtinių blakstučių, ketinu jas padovanoti. Aš esu paprasčiausių tušų gerbėja ir jų išbandau tikrai daug. Labiausiai mėgstu ilginančius, juodus ir kuriančius šiek tiek dramos. Natūralus, švelnesnis blakstienų įvaizdis lieka tik oficialesnėms progoms, kai jau norisi itin tvarkingai ir tarsi nesidažius atrodyti. Pavasarinėje “Gosh” naujienų dėžutėje radusi praimerį “Fake It!” susidomėjau, nes teigiama, kad jis stiprina blakstienas ir tinka su visais tušais.

gosh | Grožio blogas

Aprašymas:

Blakstienų tušo pagrindas sukurtas naudoti su visų tipų tušais. Pilko atspalvio blakstienų tušo pagrindas ilgina, paryškina, atskiria, pakelia, užpildo, stiprina ir aprūpina maitinamosiomis medžiagomis blakstienas. Jis suteikia daugiau apimties. Pilkas atspalvis neturi įtakos blakstienų tušo spalvai. Sudėtyje yra hialurono rūgšties.

Naudojimas: padenkite blakstienas pagrindu, o tada įprastu blakstienų tušu. Geriausiam rezultatui pasiekti, blakstienas denkite tušu, kol pagrindas nenudžiūvo.

gosh | Grožio blogas

SudėtisAqua, Paraffin, C18-36 Acid Triglyceride, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Copernicia Cerifera Cera\Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax\Cire de carnauba, Acacia Senegal Gum.Pentylene Glycol, Stearic Acid, CI 77891\Titanium Dioxide, CI 77499\Iron Oxides.Palmitic Acid, Butylene Glycol, Aminomethyl Propanol, Cera Alba\Beeswax\Cire d’abeille, Phenoxyethanol, Hydroxyethylcellulose, Gossypium Herbaceum Seed Oil, CI 77492\Iron Oxides, Ethylhexylglycerin, Sodium Hyaluronate, CI 77007\Ultramarines.Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Soy Protein.Helianthus Annuus Seed Oil, Lecithin.Ascorbyl Palmitate.Tocopherol, Citric Acid.

Šio pagrindo išskirtinumas tas, kad jis yra pilkas. Aš kažkaip esu mačiusi tik baltus.

gosh | Grožio blogas

Panaudojusi pirmą kartą aš kažkaip nelabai pastebėjau skirtumo ar yra tas pagrindas, ar nėra. Atrodo tik žaidimas, kam jo reikia. Tačiau vieną kitą kartą pažaidusi aš visgi supratau, kad įgauna blakstienos daugiau apimties, tik reikia mokėti naudotis. Greitai tepti tušą, kol produktas nesudžiuvo.

Nuotraukoje akis be tušo, tik su tušu (naudojau “Benefit”) ir tas pats tušas su praimeriu. Už antakius tai nepykit, nesusitvarkau ir pavargstu kiekvieną dieną pešiot ir trumpint.

Taigi, nors skirtumas nėra dramatiškas, nes tušas jau pats savaime yra iš tų, kurie ilgina, bet visgi, bent jau aš matau daugiau ir ilgio, ir tankio, tiesa, tiek kiek tai įmanoma, nes priemonė naujų blakstienų neprideda :). Tačiau matosi ir kad palipintos jos kiek labiau. Čia labiausiai tušo ir jo naudotojos problema. Aš mačiau kaip su šiuo produktu pasiekia tikrai stulbinamų rezultatų.

Priemonė netrupa ir nedirgina.

Taigi, ar ji reikalinga? Aš galėčiau gyventi ir be pagrindo, kam tas papildomas žingsnis? Bet turėdama užkritusius vokus visaip stengiuosi išryškinti blakstienas, o produktas padeda, tad kai tik netingiu ar einu “į žmones”, imu ir panaudoju.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Kristiana” ir “Kosmada” parduotuvėse. Kaina – apie 13 EUR, dažnai pasitaiko nuolaidų.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).