Sėdžiu atsidariusi šį rašymo langelį ir galvoju, kokia įžanga turėčiau pradėti savaitę :). Savaitgalis buvo puikus, tik eilinį kartą pasivažinėjusi motociklu persišaldžiau nervus, tai dabar skauda visą žandikaulį. Vyro kelias dienas nebus, tai puiki proga pasilaikyti dietų, bet aš jau svajoju apie kažką skanaus iš “Wolt”. Žodžiu, gyvenimas bėga, nieko labai ypatingo nevyksta, keliuosi, gražinuosi, leidžiu dienas. Na ir pasigražinimui man visada reikia kreminės pudros ir šiandien aptarsiu “timeBalm”“The Balm”.

timeBalm | Grožio blogas

Prisipažinsiu, kad “The Balm” yra kone vienintelė kompanija, kurios naujienas aš seku tiesiogiai. Ta prasme, ką išleido kiti aš sužinau iš reklamų, blogerių, vlogerių, o štai šį gamintoją stebiu instagrame, matau visus anonsus ir naujų produktų paleidimus ir juos ne šiaip prasuku, o įsimenu ir apžiūriu. Visgi, mane yra papirkę šešėliai ir tušai, taip pat antrą kartą įsigyta “Sexy Mama” pudra, tačiau yra ir neprilipusių produktų. Tad niekad negali žinot, patiks-nepatiks :).

Pudra pristatoma taip:

Geri dalykai prasideda nuo gero pagrindo. The Balm timeBalm Foundation makiažo pagrindas tinka visų tipų odai. Tai puiki priemonė, kuri nepriekaištingai padengia veido odą, paslepia nelygumus bei palieka lygų veido paviršių. Su The Balm timeBalm Foundation makiažo pagrindu džiaukitės puikiais rezultatais: natūraliai atrodančia veido oda bei malonaus tono atspalviu.

Naudojimas: tepkite The Balm timeBalm Foundation makiažo pagrindą naudojant The Balm Blend A Hand Tapered makiažo pagrindo šepetėlį. Naudokite kempinėlę norėdami išgauti dar nepriekaištingesnį rezultatą.

Sudėtis:

timeBalm | Grožio blogas

Būtent šį makiažo pagrindą pasirinkau dėl to, kad mane viliojo formatas. Jau rašydama apie “Gosh” minėjau kuo man tokios patinka. Kiek sunkesnis variantas neplaukia iš karto į poras, geriau maskuoja, tačiau turi savų minusų.

Iš pradžių išsigandau, kad bus per tamsi “Light” spalva.

timeBalm | Grožio blogas

timeBalm | Grožio blogas

Tačiau ant veido ji tokia neatrodė.

Dengiu ją pirštais, po to sklaidau kempinėle. Iš paties indelio kempinėle nelabai pasiima, tad todėl man ir reikia pirštų.

Dengiasi lengvai, nors jaučiasi, kad tai tirštoka, sunkoka priemonė.

timeBalm | Grožio blogas

Nuotraukoje kairėje mano veidas yra be makiažo, na matosi ir taip :). Atrodo ne kažką, bet šiaip tai tėra šiek tiek raudonio ir margumas dėl pigmentinių dėmelių, strazdanėlių ir pan (taip, aš naudoju saulės apsaugą, bet visada buvau linkusi į margumą), bei išsiplėtusios poros, nelabai turiu kažkokių spuogų. Visgi spalvą suvienodinti yra būtina, kad neatrodyčiau lyg muzina :). Ir “The Balm” pudra akivaizdžiai tą daro. Ji maskuoja tikrai neblogai. Laikosi ilgiau nei panašiomis maskavimo savybėmis bei artimu sunkumu pasižyminti “L’oreal Infallible Shaping Stick Foundation”. Žinoma, būtina fiksuoti.

Visgi tas nemalonus jausmas, kad ant odos užtepta kažkas tiršto, sunkaus, jaučiamo, man ne itin patinka. O dar nėra apsaugos nuo saulės. Tad šią pudrą vertinu taip vidutiniškai į geresnę pusę ir tik tiek.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Topbeauty.lt (22.50 EUR už 21.3g) ar Lookfantastic.com (27.95 EUR).

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.