Man atrodė, kad aš ką tik parašiau 15-tą pabaigtų produktų seriją, o bam ir jau mėnuo pralėkęs. Ir kaip niekada daug visokių buteliukų pabaigiau. Labai stengiausi susikaupti ir nemarinuoti likučių, tad tikrai bus ką parodyti.

Eilinį kartą primenu pirmą kartą užsukusiems, kad šiuose aptarimuose aš daug dėmesio nuotraukoms neteikiu. Priemones fotografuoju prieš pat išmesdama, ne visada pasižiūriu į rezultatą ir jei kažkas išplaukę, tai galimybės perfotografuoti nebeturiu. Žvaigždute pažymiu tas priemones, kurias man atsiuntė kompanijos. Tiesiog noriu, kad matytumėte, jog tuos produktus naudoju, o ne, kaip mėgsta skaityti skeptiški skaitytojai, atidirbu ir išmetu/padovanoju. Realiai viską, ką įvertinu 3 ir daugiau žvaigždučių aš ir naudoju, na nebent kartais dekoratyvinę kosmetiką prasivalau, mat ima kartotis spalvos ir lieka tik geriausi iš geriausių.

Jei esu rašiusi apžvalgą, tai tupdau nuorodą ant produkto pavadinimo (jis bus rožinis, tai žinokit, kad tai nuoroda, o ne dėl gražumo, kaip kažkas manė) :).

Pirmyn!

1. “Evergetikon” šampūnas “Cretan herb Dittani & Orange”*.  150ml buteliuką įveikiau per 5,5 mėnesio. Man patiko. Labiausiai tuo, kad nors ir natūralus, mažiau putoja, bet nereikia labai vargti norint išsiplauti galvą. Nelieka pojūčio, kad kažkaip trūksta švaros.

2. “Dove” dušo žele*. Buvau pasiėmusi į kelionę ir dviese sunaudojom per savaitę. Aš tik kūną prausiau, buvo kas ir galvai naudojo :). Man įtinka “Dove” dušo želės, šios ir kvapas neblogas, tad tikrai paprastas, neįmantrus, nebrangus ir atliekantis funkciją produktas.

3. “Naturtint” CC kremas*. Nepatiko. Kažkaip pasiėmiau per atostogas vietoje bet kokio nenuplaunamo balzamo, bet po plaukai ne tik kad nesuminkštėja, bet dar ir stovi lyg purvini stagarai. Iki galo taip ir nebaigiau, bet pusę sunaudojau per savaitę.

4. “Saryna Key” kaukė plaukams*. Dar vienas kelioninio dydžio produktas, kurį pasivežiojau ne kartą ir manau, kad sunaudojau per kokius 4-6 užtepimus. Kaukė patiko, iš tų, kurios greitai ir efektyviai veikia suminkštindamos plaukus, neleisdamos pūstis.

5. “Dove” rankų kremas su avokadu*. Sunaudojau per savaitę mat tepiau ant viso kūno. Visai smagus, neerzinantis kvapas, riebokas, bet greitai susigeria, vėl gi, nieko įmantraus, bet nieko ir blogo.

6-7. “Leonor Greyl” šampūnas su bambukais ir kaukė su jazminais*. Sunaudojau per savaitę (kartais galvą, dėl aplinkybių, plaudavau ir du kartus per dieną).  Patiko. Kaukė labiau, nors aš mėgstu dar sunkesnes, šampūnas mažiau. Bet kvapnūs, neblogos sudėties ir savo funkcijas atliekantys produktai.

8. “Skin By Ann Webb” riebios odos veido prausiklis “Spearmint Tea”. Sunaudoti užtrukau pusę metų. Sakyčiau gan greitai. Priežastis – nepatogi pakuotė ir skystoka konsistencija, tad pastoviai išlaistydavau daugiau nei reikia. Pats produktas patiko, pats tas buvo mano riebiai į kimšimą linkusiai odai. Buvo gaila, kai pabaigiau.

10. kaukė dažytiems plaukams “Phytomillesime”*. Sunaudojau per 5 mėnesius. Aš kaukes kraunu ant plaukų saujomis, tad labai ilgam neužtenka. Ši patiko tuo, kad nors ir besilikonė, bet gerai minkština bei švelnina. Po jos plaukai labai blizga. Tačiau nors ją priskiriu prie geresnių, visgi tam tikrais mano plaukų būklės momentais pavadinčiau per lengva.

11. “Aptečka Agafji” purškiklis plaukų augimui skatinti. Susiėmiau ir galiausiai pabaigiau, o iki to stebuklingo momento užtrukau gal porą metų :). Įraše papasakota daugiau, daugelis šį purškalą žino, tad labai ir nebesikartosiu.

12. “Keune” storų, šiurkščių plaukų aliejus “Care Line Satin Oil Treatment”*. Nagi 14 mėnesių užtrukau. Aliejus geras, bet buvo daug labiau patikusių. Tad antrą kartą nepirkčiau, nes negaliu įvardinti, kuo pvz., jis geresnis už kokį “Dove” plaukų aliejų.

13. “Codage No1” serumas veidui. Sunaudojau per pusę metų. Šiaip tikrai labai patiko žiemos pabaigoje, pavasario pradžioje, kai jau nežinojau ko mano oda nori. Gerai drėkino, nesipjovė su naudojamais kremais. Nelipnus.

14. “Lierac” drėkinamasis, deguonimi prisotinantis ir putlumą atkuriantis kremas “Hydragenist”*. Įveiktas per 7,5 mėnesio. Juo tepdavau ir kaklą, nes dėl tokio tipo pakuotės, aš priemones stengiuosi greičiau naudoti. Įvertinau teigiamai, nes jis matizuodavo mano riebią odą suteikdamas jai drėgmės. Tikrai tinkamas žodis kalbant apie jį yra “putlumas”.

15. “Lierac” micelinis veido valymo pienelis*. Vienas iš tų greitai pabaigtų produktų, nes užteko tik 3 su trupučių mėnesių. Tačiau veido valymo produktų aš netaupau, jei reikia imu ir imu naują vatos padelį ir spaudžiu dar. Žinau, kad žmonės nekenčia pienelių, bet man visai patinka, sakyčiau labiau nei miceliniai vandenys. Šis buvo geras, dabar naudoju alternatyvą iš “Mixa” tai mažiau patinka.

16. “Dikson” maitinanti plaukų kaukė. Sunaudojau per 3 mėnesius, nors prieš tai ji eilės laukė gal metus. Tai pro priemonė, tad pilna silikonų bei užrogramuota greitai veikti. Ir veikė. Plaukai po jos atrodė gražiai. Sunkesni, drėgnesni. Tai net kiek piktnaudžiavau ir naudojau dažniau nei rekomenduojama.

17. “Vichy” veido serumas “Mineral 89”*. Paskutinį lašą išspaudžiau po 3 mėnesių. Mano galutinė nuomonė yra geresnė nei aprašytoji apžvalgoje. Iš pradžių man tas serumas ir odą traukė ir mažai drėkino, bet atėjus karščiams tapo tikru gelbėtoju! Jei nedarydavau makiažo, tai tepdavau ir po keturis kartus per dieną. Atgaivindavo, sudrėkindavo kaip koks tonikas. Truputį skūpinu, bet rimtai svarstau apie kartojimą, kažkaip trūksta dabar rutinoje.

18. “Phyto” šampūnas dažytiems plaukams “Phytomillesime”*. 5 mėnesiai ir nuomonė mažiau palanki. Iš pradžių aš su juo problemų neturėjau, bet ilgainiui pasidarė sunku išplauti plaukus. Visai nenoriai putodavo, likdavo nemalonus jausmas, kad norisi griebti kažkokią rimtesnę priemonę ir perplauti. Visgi tai ir ne pats blogiausias variantas, nes nesausina plaukų ir tikrai nenugremžia spalvos. Visgi, ne tas, kurį kartočiau, esu bandžius geresnį iš “Phyto”.

19. “Giovanni” plaukų kondicionierius su keratinu ir argano aliejumi. Naudojau ne pirmą kartą. Geras jis man. Sunkus toks, tad tikrai ne visiems patiks, bet kas turi besipučiančius plaukus, tai atkreipkite dėmesį.

20. “Klorane” nenuplaunamas kremas-kondicionierius su mangų sviestu. 125ml man užteko 10 mėnesių. Šis kondicionierius buvo puiki priemonė tais atvejais, kai įprastas pasirodydavo per lengvas. Papildomas maitinimas ir plaukų apsunkinimas. Žinau, kad daugeliui žiauriai tai skamba, nes visi nori pakelti ir purinti, bet čia ne apie mane :). Gaila, kad baigėsi, smagu, kad dabar turiu kitokį “Klorane” kremą.

21. “Saryna Key” šampūnas*. Užteko kiek ilgiau nei kaukės, bet čia jau skaičiuoju sunaudojimą ne laiku, o kartais. Tai taip, gal kokius 10 kartų ploviau galvą. Visai neblogas, bet nepasakyčiau, kad įsimintinas.

22. “Kiehl’s” kūno sviestas “Creme de Corps”. Nedidukas indelis ilgai netarnavo. Sutepiau per kokius 6 kartus. Šiaip jau neblogas, bet mane erzino stiprus saldus kvapas. Tikrai nenorėčiau tokio didelio. Nebent skonis pasikeistų.

23. “P2 Glam de Luxe” tušas*. Nebaigiau, nes klaikiai klaikiai tepa. Atrodo, kad iš viso niekada nesudžiūva.

24. “Earth’s Care” kremas suskilusiai ir labai sausai odai, miniukas. Kietų aliejų mišinys. Tiko kulnams tik labai jau nemalonaus kvapo. Gana skalsus, tik keli gramai, bet naudojau gal mėnesį.

25. “Redken” priemonė plaukams natūraliai džiovinti. Na toks keistos paskirties produktas, lyg ir turėtų papurint natūraliai džiovinamus plaukus, bet ar jis yra, ar nėra, jokio skirtumo nepamačiau. Subaigiau per porą mėnesių, nes nedidelis kiekis.

26. “The Konjac Sponge” veido kempinėlė su žaliuoju moliu. Belekelinta, tad turbūt visai aišku, kad patinka. Keičiu po kokių 4 mėnesių.

27. “EO Lab” dušo aliejus “Argana SPA”*. Šiaip nežinau, kodėl ši priemonė vadinama aliejumi, nes aš sakyčiau, kad tai pienelis, tačiau tebūnie. Kaip prausiklis visai nieko, nors truputį ir sausina. Man svarbiausia, kad suminkština odą prieš skutimą. Dabar vietoje jo naudosiu to paties gamintojo, tik kitos rūšies. Sunaudojau per tris mėnesius.

28. “Dove” rankų kremas*. Sunaudoti užtrukau apie 6 mėnesius, kartais tepdavau ir pėdas. Žinau, kad daug kam labai nepatinka jo kvapas, bet man visai toks įdomus pasirodė, o ir šiaip, paprastas ir tiek. Pirkt nepirkčiau, bet jei turėčiau, tai naudočiau ir vėl.

29. “L’oeal Paris” dvipusis labai atsparus tušas*. Kažkaip uždžiuvo po 3+ mėnesio. Šiaip jis buvo mano atsparusis favoritas, kuris atlaiko tikrai viską.

30. “Kiko” tušas. Dar vienas labai greitai pakeitęs konsistenciją (per 4 mėnesius). Nebuvo man jis labai ypatingas, tai net apžvalgą pamiršau parašyti.

31. “Maybelline” tušas “Total Temptation”*. 5,5 mėnesio ir jau jaučiu, kad jis pakitęs, ėmė byrėt ir tept. Bet šiaip tai labai patiko. Jo vandeniui atsparų kolegą dabar naudoju itin dažnai. Progai pasitaikius kartočiau. Tiesa, šiaip jau galėtų ir nebūti jo garsiosios ypatybės – kokosų kvapo, nes na kam tušui jo iš viso reikia?

Va! Pagaliau jau viskas! Kalnas! Bet tai ką, na… didelę dalį sudaro miniukai :).

Į mane nesilygiuokit, mano veikla tokia, bet šiaip papasakokit, ką baigėt pastarąjį mėnesį :).


Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.