Neseniai minėjau, kad turiu taisyklę nedaryti išvadų apie veido priežiūros produktą, kol nesu jo naudojusi bent mėnesį. Po mėnesio aš vis dar negaliu dalintis griežtomis įžvalgomis, nebent priemonė sudirgintų, bet galiu papasakoti pirmus įspūdžius, kurie jau tikrai susiformuoja. “Vichy Mineral 89” aš parsinešiau iš jo pristatymo renginio. Turiu pasakyti, kad “Vichy” organizuoja tikrai įdomius reginius, viskas būna labai gražu, skanu ir įdomu. Tiesa, mano skeptikė, sėdinti viduje, randa kada pavartyti akis. Per “Slow Age” fluido pristatymą mums rodė filmuką, kaip patalpina vieną kiaušinį į paprastą vandenį, kitą į “Vichy” termini, ten juos palaiko parą, tada sudaužia ir skyla tas pirmasis. Čia yra įrodymas, kad “Vichy” terminis vanduo stiprina mūsų odą. Per “Mineral 89” renginį žiūrėjome vaizdelį, kaip po gaubtu padėti džiovinti abrikosai ir ten jiems purškiamas paprastas arba “Vichy” vanduo. Pirmasis persikas vos vos išsipučia, o antrasis tik opt ir visas putlutis. Išvados atitinkamos. Suprantu, kad tai tik vaizdinė medžiaga, bet kodėl man norisi kikent į saują?

Apie serumą:

Terminis vanduo Vichy natūraliu būdu praturtintas 15 vertingų mineralų, padedančių sustiprinti barjerines odos funkcijas, oda tampa atsparesnė išorės sąlygų poveikiui. Mineral 89 sudėtyje yra 89% mineralizuojančio terminio vandens, tai aukščiausia terminio vandens koncentracija, kuri kada nors buvo pasiekta Vichy produktų sudėtyje, taip pat natūralios kilmės hialurono rūgštis, suteikianti galimybę drėkinti ir tonizuoti odą net 24 valandas. Priemonės sudėtyje nėra parabenų, silikono, kvapiųjų medžiagų, dažiklių ir alkoholio – Mineral 89 tinka net pačiai jautriausiai odai. Ją drąsiai galima naudoti odai aplink akis ir lūpoms. Mineral 89 tokia universali, kad ją galima naudoti kaip vienintelę veido odos drėkinimo priemonę arba derinti su kitomis kasdienės odos priežiūros priemonėmis.

Visur, kaip privalumas akcentuojama minimali sudėtis, o ji yra tokia:

Pradėsiu nuo buteliuko, kuris man atrodo tikrai labai dailiai. Vat žiūri į produktą ir atrodo, kad tikrai bus gera dozė drėgmės veidui.

Žiūrėdama į sudėtį aš pati šios priemonės niekaip negaliu pavadinti serumu. 89% vandens. O tada matyt jau konsistencijos keitimo produktai, lašas hialurono rūgšties… Serumai dažniausiai būna itin koncentruoti ir stipresni poveikiu už kremus. Žinoma, visur teigiama, koks tas mineralinis vanduo naudingas ir praturtintas mineralais, bet gi nesitepame, pvz., “Vytautu”, teigdami, kad tai serumas. “Vichy Minerals 89” aš pavadinčiau gelinės konsistencijos toniku.

Ir poveikis man jo kaip toniko. Po veido prausimo aš užtepu priemonės ir ji labai maloniai slysta, labai greitai susigeria. Veidui padengti sunaudoju kokius 3 paspaudimus, nes na žaibiškai geriasi. Oda tikrai atsistato po prausimo, visai kaip po tonikų. Tačiau vieno šio produkto negalėčiau naudoti. Visiškai susigėręs man jis palieka lengvą tempimo jausmą. Tai nėra sausumas. Labai panašų poveikį sukelia natūralūs alavijų geliai. Jie patys lyg ir drėkikliai, lyg ir ramina, bet jų užbaigimas lengvai tempiantis.

“Vichy Minerals 89” visiškai nesipjauna su kitais produktais, nesvarbu ką tepčiau ant viršaus: ar saulės kremą, ar naktinę kaukę, ar serumą. Tad ir naudoju du kartus per dieną visą mėnesį. Kažkokių labai jau ypatingų rezultatų nepastebėjau, kartais tepu net po toniko, tai double tonizavimas gaunasi :). Visgi oda nebesausėja ir nebešerpetoja. Produkto tai įtaka, ar pasikeitusių orų? O kaip patikrinti?

Mano išvada yra tokia: taip, tai labai patogios formos mineralinis vanduo, tačiau jei norite sutaupyti, tai pirkite “Vichy” termino vandens flakoną. Žinoma, reiks purkšti, reiks laukti kol nudžius, ir to lašo hialiurono rūgšties nebus, bet iš esmės rezultato sulauksite panašaus. Tačiau jei piniginėje verkia eurai, tai “Vichy 89” minerals yra tikrai patogus naudoti, neerzina, greit susigeria ir nesipjauna su kitais produktais. Be to jis labai malonus, kai šaltas :). Naudojasi taupiau nei purškiamas vanduo, bet anas turi privalumą, kad galima pasipurkšti dienos eigoje.


Įvertinimas:

Naudinga: ieškokite vaistinėse. 50ml kainuoja apie 28 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).