Apžvalga: “Skin By Ann Webb” riebios odos veido prausiklis “Spearmint Tea”

Estimated read time 4 min read

Sninga :/. Bet nuotaiką netikėtai pagerino viena kompanija atsiuntusi deserto. Fainos tokios dovanėlės, nesakykit. Suėdi ir niekas nepyksta, kad apie PR produktus rašai, nes tyliai ėdi :).

Praeitą kartą kalbėjom apie bloginimą ir gavau vieną įsiklausyti vertą komentarą, kad jei PR produktų blogeriai negautų, tuomet įsigytų ir testuotų kitokius, kitų brandų, paieškotų kažko įdomesnio ar naudingesnio, o ne tai ką tiesiog gauna. Tame yra ir tiesos, ir klaidingo manymo. Pvz., aš, kad ir kiek gaučiau veido ar plaukų priežiūros produktų, vistiek be saiko jų prisiperku. Kas liečia dekoratyvinę kosmetiką, tai jau tikrai kažko negavusi neičiau ieškoti įdomesnio daikto, nes tai nėra ta sritis, kuri labai jau man ten svarbi. Faina išbandyti ir pasakyti nuomonę. Smagu, kai turi ką bandyti, bet pinigus išleidžiu eiliniam plaukų aliejui.

Ir dar bėda ta, kad žmonės sako, jog nori išgirsti apie mažiau žinomus atradimus, bet jie truputį meluoja. Galėčiau lažintis iš 10 eurų, kad šis įrašas apie niekam negirdėtą ir sunkiai prieinamą “Skin By Ann Webb” riebios odos veido prausiklį, bus perskaitytas bent 10 kartų mažiau, negu tas, kurį, pvz., parašyčiau apie kokį nors kiekviename “Droge” stovintį “Garnier”. Jei visos apie tai kalbėtų, tai hipotetinis “Garnier” įrašas šoktų dar aukščiau. Aš pamenu, kai rašiau apie “Braun” veido epiliatorių. Nelabai ten kas skaitė, bet tik “Braun” pasireklamavo per žymesnes blogeres ir žvaigždutes, tas įrašas buvo iškeltas iš užmaršties vos ne į metų skaitomiausius. Taigi, tiesiog skaitytojų elgesys kartais visai kitoks nei jų deklaruojama nuomonė.

Na, o “Skin By Ann Webb” aš įsigijau dar vasarą, pirkau savo mylimame Iherb.com. Deja, priemonė čia nebeparduodama (Discontinued), tačiau vistiek noriu papasakoti apie produktą, gal tiesiog kitas kompanijos gaminys sudomins. Taip pat prausiklių galima rasti ebay ir amazon.

Skin By Ann Webb | Grožio blogas

Baiginėdama “Oda” prausiklį, aš ieškojau kažko su rūgštimis, bet norėjau, kad produkte dominuotu salicilas. Tiesiog jis patinka mano riebiai ir kimštis linkusiai odai.

Skin By Ann Webb | Grožio blogas

Ši priemonė turi net 2%, kas yra nemaža koncentracija. Žadama, kad nusluoksniuojantis prausiklis padeda pagerinti odos tekstūrą, kovoti su pigmentacija ir spuogeliais. Galima naudoti kaip kaukę.

Skin By Ann Webb | Grožio blogas

SudėtisCertified organic aloe barbadensis leaf juice, sodium methyl cocoyl taurate, cocamidopropyl betaine, cocamidopropyl hydroxysultane, glycerin, salicylic acid (2%), camellia sinensis (green tea) leaf extract, cucumis sativus (cucumber) fruit extract, jasminum officinale (jasmine) flower extract, foeniculum vulgare (fennel) seed extract, butyrospermum parkii (shea butter), mentha viridis (spearmint) leaf oil, phenoxyethanol, caprylyl glycol, sorbic acid, sodium chloride (salt).

Užrašas “Shake well” leidžia numanyti, kokios konsistencijos galime tikėtis. Ji skystoka. Ir tai truputį erzina. Kadangi tūbelė be dozatoriaus, tai aš pastoviai išpilu per daug priemonės. Gaila laistyti, nes ji man patinka. Visų pirma, tai neerzina, švariai nuplauna odą, nors šiek tiek sausumo lieka, bet ne taip, kad jau spirgėčiau, kaip noriu kremo. Taip pat oda iš karto atrodo tarsi skaistesnė. O ilgiau naudojant, regis kad net ir poros šiek tiek švaresnės darosi.

Šis prausiklis yra tas, kurį galiu rekomenduoti storiaodėms-riebiaodėms, kenčiančioms nuo besikemšančių porų. Tiesa, prie minusų yra tai, kad kvepia jis kaip mėtinė dantų pasta. Aš esu mentolio, pepermint gerbėja, bet saldžių mėtų kvapo nelabai mėgstu.

Šiaip šis prausiklis yra pretendentas į šių metų geriausius.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Ebay”, “Amazon”. Kaina 10-12 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!

2Comments

Add yours
  1. 1
    Renata

    Pats prieinamiausias prausiklis su rūgštimi ir salicilu-“Margaritos”anti acne,esu bandžius bioderma,avene,vichy,bet nematau reikalo permokėti,pats mėgstamiausias man Margarita.

+ Leave a Comment