Apie “Dove” rankų kremą, kuris mane persekioja ir kaip galima išbandyti kompanijos gaminius nemokamai

Estimated read time 4 min read

Kuri pavadinimo dalis labiau intriguoja? Pradėsiu nuo pirmosios. Taigi, rankų kremas “Dove Cashmere Comfort” iš “Derma Spa” serijos mane tikrai persekioja. Pirmą kartą jį gavau gal prieš du metus, kartu su kompanijos siuntinuku. Tą kartą turėjau daug produktų rankoms ir kažkam padovanojau. Po kurio laiko laimėjau loteriją prekybos centre ir gavau… taip, vėl šį kremą. Sunaudojau su malonumu, bet apžvalgos nerašiau, nes žinote, kam čia tie rankų kremai įdomūs.

Po to viena giminaitė Kalėdų progą padovanojo tą tipinį šventinį rinkinuką. Spėkite, ar nebuvo jame šio kremo? Tą kartą, man regis, jį įdėjau į prizų fondą. Na, o jau šiais metais buvau vėl gavusi “Dove” siuntinį, kuriame buvo… Niekada neatspėsite kas! Ogi dar vienas mane persekiojantis daiktas – savaiminio įdegio kremas tamsiai odai (esu tokį aprašiusi bloge) ir… Įtampa auga… “Dove Cashmere Comfort” rankų kremas! Taigi, namus pasiekė ketvirtą kartą, naudoju antrą kartą ir pagaliau galvoju, gal jau reikia imti ir papasakoti jums. Nes ši istorija net įdomesnė už patį produktą, ar ne?

Dove Cashmere Comfort | Grožio blogas

Rankų kremo tūbelė plokščia, maloni paimti į ranką, minkšta, tad kremas išspaudžiamas lengvai.

Dove Cashmere Comfort | Grožio blogas

Pirmas dalykas, kurio neįmanoma nepastebėti yra kvapas. Man asmeniškai jis labai labai! Primena kvepalus. Tačiau įspėju ir primygtinai kartoju – nenaudokite kremo viešose vietose. Nei traukinio bendrakeleiviui, nei kolegoms, jei dirbate open space patalpoje, nei grupiokams tikrai nebūtina jo uostyti. O aromatas pasklinda plačiai ir kurį laiką išlieka.

Kremas nėra labai riebus. Nors aš skaičiau atsiliepimų, kad kitiems reikia palaukti kol susigers, man tą padaro mikliai. Patrynusi pirštus vieną į kitą lyg ir jaučiu, kad yra kažkokia plėvelė (nieko keisto, nes sudėtyje yra silikonų), bet tai nėra lipnumas, ši tarsi sausa ir nepersiduoda ant klaviatūros ar knygos puslapių.

Po Kalėdų praturtėjau kremais. Turiu ir “Kiehl’s”, ir “Stenders”, ir “The Body Shop”, bet šis produktas tikrai nenusileidžia. Aš jį laikau prie lovos ir tepu ne tik rankas, bet ir pėdas. Tiesiog negaliu miegoti sausomis. Na ir kvapas, kaip sakiau, patinka.

Kas nedžiugina, tai atidarymo būdas.

Dove Cashmere Comfort | Grožio blogas

Jau kam kam, bet rankų kremams tai tikrai netinka tie atsukami dangteliai. Nes kremuotomis lapcėmis jokio malonumo užsukti.

Na, o tęsiant apie antrą pavadinimo dalį, tai ar žinote, kad šiuo metu (iki kovo galo) “Dove” vykdo akciją, kurios metu grąžina pinigus už įsigytą produktą? Dagiau rasite svetainėje www.isbandykdove.lt.

Tiesa, dalyvauja ne visi produktai, bet tikrai didelė dauguma, sąrašą pasitikrinsite ten pat. Permečiau akimis sąlygas ir supratau, kad reikia registruoti pirkimo čekį ir per 14 dienų vieną kartą, vienam žmogui už vieną produktą bus pervesti pinigai į nurodytą sąskaitą. Ši akcija vyksta ne pirmą kartą ir esu forume mačiusi, kad veikia, merginos gyrėsi, kad pinigus atgauna. Pati šiandien “Maximoje” stovėjau su mangų kvapo sviestu kūnui ir viliojausi, bet sulaikiau save primindama, kad pirmiausiai turiu baigti turimą ir jau pradėtą.

Taigi, nesiūlau kažko pirkti, bet turėkite omenyje, kad yra būdas sutaupyti, jei prireiks kokio dezodoranto.


Įvertinimas:

Naudinga: “Dove” produktų rasite kosmetikos parduotuvėse ir didžiuosiuose prekybos centruose. Rankų kremo kaina yra apie 5 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Total
0
Shares

11Comments

Add yours
 1. 1
  Irma Sincera

  Oi tik pamačiau nuotrauką įrašo ir net nupurtė… prisiminus tą kvapą! 😀 mes ir vėl šiuo klausimu priešingybės 😀

 2. 2
  Salomėja

  Taip, žinojau, kad greičiausiai sulauksiu tavo tokio komentaro, jei tik esi bandžiusi priemonę :). Aš labai panašiai pagalvoju, kai pas tave matau kvapnius produktus :). Bet užtat jei nesi bandžiusi, o aš sakau, kad kvepia, tai žinai, kad gali net nebandyt :). Beje, dabar kaip tik rydienai rašau tekstą apie Rituals Ayurveda serijos aliejų kūnui ir plaukams. Esu pasistačiusi šalia ir mirštu tiesiog nuo kvapo, pauostau kas kelias minutes, tai va, laikykis nuo tos serijos kuo toliau 😀

 3. 5
  Irma Sincera

  Būsi labai geras man rodiklis 😀 Įdomu ar yra kažkoks kvapas dėl kurio sutartumėm 😀

 4. 6
  Salomėja

  Aš spėju, kad Besame neturėtų patikti. Ir įtariu Mildai iš Mospblog nepatikų 😀 Aš pasenau, tai man labiau pradėjo patikti sunkūs, saldūs… na bobutiški, žodžiu :). O tai jei darysim advento kalendorius, jei pameni, tai nesunku bus tau ką nors išrinkti. Pauostysiu, jei nepatinka, reiškia reik imt 😀

 5. 7
  Irma Sincera

  Va va, aš ir žinosiu kuo vadovautis 😀 bet sakau mums reikia kokį pavasario kalendorių galvoti, velniai žino kur aš kitas Kalėdas sutiksiu 😀

 6. 8
  Salomėja

  Na, pirmą savo kalendorių siunčiau į Norvegiją. Tai galvoju, kur bebūtum, negi ten paštas nekeliauja?

 7. 10
  Salomėja

  Irma, na Velykoms turiu jau mainus su atvirukų forumo grožio skilties chebra. Tai dviejų finansai nepaveš. Bet balandžiui-gegužei galima kažką susiderint ir pradėt galvot 🙂

+ Leave a Comment