Apžvalga: “Lierac” micelinis veido valymo pienelis

Estimated read time 3 min read

Šis savaitgalis buvo labai ypatingas dėl to, kad pagaliau įgyvendintas mano vienas asmeninis darbinis projektas. Gal ne 100% puikiai, tačiau jei anksčiau technologijos ribojo mano fantaziją, dabar gi nebent pati sau galiu būti stabdis. Na, bet ne apie darbą paklausyti čia susirinkote. Lengvos, ar sunkios, visos darbo dienos baigiasi ir tada ateina metas nusivalyti veidą. Apie “Lierac” micelinį pienelį parašyti mane įkvėpė Milda kaip tik ką tik apie jį pakalbėjusi. Mat gi aš ne visai sutinku su jos nuomone apie valomąsias produkto savybes. Na, bet apie viską nuosekliai.

Priemonės aprašymas:

Dvejopo poveikio valomasis micelinis pienelis saugo nuo taršos, giliai valo ir glotnina odą. Pagrindinės „mikromagnetinio“ valiklio veikliosios medžiagos: fermentų mikrošveitiklis, drėkinanti bei senėjimą stabdanti hialurono rūgštis. Tinka visų tipų odai.

Naudojimo būdas: vatos diskeliu valyti veidą. Nereikia nuplauti.

Sudėtis:

Šią priemonę turiu daugiau nei mėnesį ir nuo pirmos dienos ėmiau naudoti. Jau ne kartą aprašinėdama pienelius esu minėjusi, kad man visai patinka toks makiažo valymo būdas. Mat jis švelnus, nedirgina ir lengvai įveikia tušus. Tiesa, aš visada nusižengiu aprašymui ir pienelius nuplaunu veido prausikliu. Tiesiog man taip patinka.

Taip pat, nors dauguma produktų man atrodo niekada nesibaigia, pienelius aš naudoju netaupiai. Jau ko negaliu pakęsti, tai kai bevalant akis, viskas susigeria ir pritrūksta produkto. Tad paprastai darau taip: imu du padelius vatos, spusteliu po 1-2 dozes ant kiekvieno ir priglaudžiu vatą prie akių. Po kelių sekundžių braukiamais judesiais valau tušą ir paakius. Tada apverčiu vatą arba imu kitą (priklauso nuo padelių storumo ir kokybės, žmonės sako, kad jie visi vienodi, aš nesutinku) ir vėl purškiu pienelio bei valau likusį veidą.

Šios priemonės kvapas toks gana lengvas, bet manau, kad galėtų jo ir visai nebūti. Pienelis gerai valo makiažą. Ir Milda rašė, kad jai neįveikia paprasčiausių tušų. Ką gi. Aš šiuo metu esu praturtėjusi keletu vandeniui atsparių priemonių. Ir vienos jų nė iš vietos nepajudina eilinis micelinis vanduo. Tad norėdama nuvalyti tą tušą, aš imu būtent “Lierac”. Ir nusivalo. Taip, reikia gal kiek daugiau pavargti nei su įprastu tušu, bet tikrai nesudirgindama akių aš prispaudžiu vatą, palaikau keletą sekundžių, valau, palaikau, valau ir viskas.

Priemonė neatrodo lipni, bet aš ją šiaip ar taip nuplaunu. Kadangi negaliu pakęsti dvifazių valiklių, o aliejumi kartais užpilu akis, tai man šis pienelis yra superinis, kai reikia įveikti sunkiau įveikiamus.

Šiaip galvoju, kad aš iki micelinių vandenų atsiradimo tik pieneliais makiažą ir valydavau. Ir patikdavo. Ir aš jų nenuplaudavau. Žinote, mano jaunystėje dar nelabai buvo tas internetas su visomis žiniomis, tad tikėdavau etiketėmis ir nepriskaitydavau viskių siaubų. Ir gerai buvo :). Bet dabar geriau.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite vaistinėse. 200ml kainuoja apie 23 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours