Intensyvus pirmadienis lekia į pabaigą. Man regis šiandien buvau multitaskingo karalienė. Beje, man labai džiugu, kad paskutinis įrašas sulaukė tiek dėmesio, kaip aš vertinu jūsų patirtis bei ilgus komentarus! Tačiau tema ten buvo labai rimta, tad kliustelėkime rožinės nuotaikos! Papasakosiu jums apie “Maybelline” naujienas. Tai, kad galiu jas išbandyti, man yra labai džiugu, nes mėgau juokauti, kad jau tapsiu tikra blogere, kai “L’oreal” atstovai pradės manyti, kad mano blogas tinkamas draugystei :).

Karščiausios ir šiuo metu visų aptarinėjamos naujienos yra kvepiantis tušas “Total Temptation” ir akių ir skruostų paletė “City Kits Pink Edge”.

Maybelline | Grožio blogas

Rožinė rožinė rožinė! Čia mano slaptoji spalva.

Pradėkime nuo skruostų ir akių paletės.

Maybelline | Grožio blogas

Maybelline | Grožio blogas

Maybelline | Grožio blogas

Paletė sudaryta iš 10 spalvų: skaistalai, higlighter’is ir 8 šešėliai. 5 matiniai, 3 blizgūs.

Turiu pasakyti, kad spalvos iš tiesų labai gražios. Viskas ko reikia gaiviam makiažui. Tačiau trūkumų paletė turi. Pvz.,  higlighter’is pasižymi pavieniais dideliais blizgučiais. Aš dar nesutikau žmogaus, kuris tokius mėgtu. Gal tai tu?

Skaistalai nėra labai pigmentuoti, bet MAN tai yra pliusas. Aš nemoku jų naudoti, bijau padauginti, bijau atrodyti kaip matrioška, todėl man geriau 10 kartų braukti ir dėti spalvą, nei vieną kartą per daug užkabinti ir po to pusvalandį trinti :).

Blizgios šešėlių spalvos, kaip dažniausiai ir būna, gražios ir be priekaištų. Matinės labai stokoja pigmentacijos ir labai dulka. Žinote, jei gyvenime nebūčiau turėjusi geresnių palečių, tai vertinčiau gerokai aukštesniu balu, bet palyginimo būdu šis produktas stoja prie vidutinių. Tačiau rekomenduočiau jaunesnei auditorijai. Jums į mokyklą ar universitetą tikrai nereikia ryškių priemonių, o su “Maybelline City Kits Pink Edge” susikursit gaivų makiažą. Netikit? Žiū!

Taip, mano paakiai ryte būna geltoni nuo oranžinės spalvos serumo, tik realybėje neatrodo taip ryškiai 😀 Man atrodo, kad čia puikiai derėjo ir matinis “Maybelline” lūpdažis.

Maybelline | Grožio blogas

Dabar jau desertukas! Tušas, kuris pasak gamintojų kvepia kokosais.

Maybelline | Grožio blogas

Mano santykiai su “Maybelline” tušais labai keisti. Tiesą sakant, kadaise buvau susižavėjusi jų klasika iš rožinės su žaliu kamšteliu tūbelės. Man atrodė, kad tai geriausias tušas pasaulyje. Po to ilgą laiką nebandžiau, bet prisiklausiusi pagyrų nusipirkau “Lash Sensational”. Tik va, sužavėta tai nelikau! Tepė, byrėjo, nedžiugino. Tad skeptiškai žiūrėjau į visas kitas naujienas, tačiau kvepiantis kokosu? Na, čia turi būti visiškai abejingas, kad nesusidomėtum.

Ir kvepia. Ne tiek grynai kokosais, kiek tiesiog saldžiai, vaniliškai. Uostant tūbelę labai stipriai neužsiuodžia, tačiau dažantis tas kvapas pasklinda. Unikalu ir man patinka. Neturiu priekaištų ir pačiam tušui. Juodas, tankina, šiek tiek ilgina, galima susikurti tiek lengvą, tiek dramatiškesnį vaizdą. Netepa, nebyra. Nuvalyti kiek sunkiau, reikia aliejaus.

Vienos pagyros, bet iš tiesų tai šiuo metu šis tušas yra mano favoritas.

Maybelline | Grožio blogas

Kokios išvados? Artėja pavasaris!


Įvertinimas:

Paletė:

Tušas:

Naudinga: Pirkti rasite visuose “Maybelline” stenduose (“Drogas”, “Eurokos”, “Douglas”, “Maxima” ir kt.). Paletė be nuolaidų kainuoja apie 16 EUR, tušas – apie 13 EUR, tačiau taip nebūna, kad kažkur nevyktų akcija :).

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).