Apžvalga: “Keune” storų, šiurkščių plaukų aliejus “Care Line Satin Oil Treatment”

Estimated read time 5 min read

Aš vis dar kaupiuosi mėnesio geriausių įrašui, bet prieš tai noriu užbaigti tai ką buvau suplanavusi. Trečiadienį sakiau, kad tai bus plaukų diena ir ketinau dar papasakoti apie “Keune” aliejų, bet reikalai sutrukdė.

Aliejus, kaip teigiama yra skirtas storiems ir šiurkštiems plaukams, tad natūralu, kad seniai norėjau jį išbandyti. Labai seniai, dar tada kai jis buvo visai kitokioje pakuotėje.

Naujoji atrodo tikrai gaivesnė, šviežesnė, ar ne?

Taigi, kaip sakiau išbandyti norėjau ir vis prasilenkdavau. Galvojau  nusipirksiu, kai baigsiu kitus turimus aliejus. Aha aha, jau matau, kai ta diena ateina. Maždaug prieš mano 99 gimtadienį. Tada rinkdamasi produktus bandymui iš vienos kompanijos, pasakiau, kad noriu jo, o gavau atsakymą, kad galiu rinktis bet ką iš asortimento, bet tik ne “Keune”. Ne tai ne. Galiausiai aliejus pas mane atkeliavo kitais keliais.

Pastarąsias savaites naudojau vien tik jį, tad galiu pasakyti nuomonę.

Pradėkim nuo oficialaus pristatymo:

Tai puiki priemonė, savyje talpinanti keletos aliejų gerąsias savybes. Priemonė maitina plaukus ir priverčia juos švytėti. Švelnus ir lengvas aliejus nėra riebus, todėl akimirksniu įsigeria į plaukus. Praturtintas papajų sėklų aliejumi, Keune Care Line Satin Oil Treatment priverčia net labai šiurkščius plaukus pasiduoti ir tapti švelniais it šilkas. Multifunkcinės formulės dėka priemonė gali būti naudojama kaip kondicionierius: ji maitins ir švelnins plauką. Bet tuo pačiu jūs galite naudoti Keune Care Line Satin Oil Treatment aliejų šukuosenos užbaigimui. Apsauga nuo karščio garantuota. Kasdienis naudojimas plaukus privers atrodyti vis gražiau ir gražiau.

Drėkinamoji priemonė: aliejų paskirstykite ant drėgnų plaukų. Palaikykite 5 – 10 minučių. Plaukus išplaukite Keune Care Line Satin Oil šampūnu.
Kaukė, laikoma per naktį: įmasažuokitė priemonę į drėgnus plaukus ir palikte per naktį. Kruopščiai išplaukite plaukus kitą dieną.
Švytėjimui padidinti: įlašinkite kelis lašus Keune Care Line Satin Oil Treatment aliejaus į Keune Care Line Satin Oil kondicionierių ir padenkite plaukus. Palikite 5 – 10 minučių. Kruopščiai išskalaukite.
Apsauga nu šilumos: keli lašai užlašinti ir įmasažuoti į sausus ar drėgnus plaukus suteiks apsaugą terminio šukuosenos formavimo metu.
Šukuosenos užbaigimui: rūpindamiesi plaukų galiukų apsauga ir švytėjimu, įmasažuokite Keune Care Line Satin Oil Treatment aliejų ir leiskite savo plaukams blizgėti iki pat jų galiukų.

Aprašymas ilgas, išvardinti visi naudojimo būdai, kurie tiesą sakant tinkami ir visiems kitiems plaukų aliejams.

Sudėtis:

Silikonai, kurie dekoratyviai gražina plaukus, saugo juos nuo aplinkos ir karščio poveikio, aliejai, kvapai ir kt. Aš tikrai galiu prikibti prie to, kad sudėtis yra gana tipinė, o kaina gerokai išsiskiria. Tai atspindės ir skiriamose žvaigždutėse, neskaitant to, kad dabar aliejų girsiu, nes jis man patiko :).

Lyg tol kainos lyderis buvo “Kerastase”, kuris yra nuostabus, rekomenduoju. Na, o kaip gi su “Keune”? Man labai patiko, kad jo kvapas nėra perspaustas. Jis salsvas, skanus, bet subtilus. Aliejaus konsistencija yra vidutinio tirštumo, į lengvesnę pusę. Man paprastai labiau patinka klampūs aliejai, bet šis dar nėra vandenėlis, tad padengti plaukus nesunku.

Aš aliejų tepu ant drėgnų galiukų, tada jie išdžiūna mažiau pasipūtę. Na, bet tą daro daugelis aliejukų, ar ne? “Keune” pliusas, kad jis tikrai atrodo lengvas ir bent jau man, padauginti grėsmės nėra. Labiausiai patinkantis naudojimo būdas – maišyti su formavimo kremais, kuriais tepu sausus plaukus. Tada iš karto sruogos įgauna žvilgesio. Ir žadamo švelnumo. Niekaip negaliu paneigti aprašymo.

Tepu ant galų ir prieš naktį, kai kitą dieną neplanuoju plauti galvos (nes tokiu atveju naudoju natūralius aliejus). Tada prabudus galiukai nebūna tokie šiurkštūs.

Ilgą istoriją verčiant trumpesne, tai yra puikus produktas. Gal aš ir nelabai galiu akcentuoti, kodėl būtent jį reikia rinktis, o ne kokį nors kitą puikų aliejų išskyrus tai, kad jis tikrai švelnina mano frizzy plaukus. Čia skonio reikalas, prisirišimas ar pasitikėjimas gamintoju. Taip pat jei naudojate visą “Satin Oil” seriją, tai nepasimesite tarp poveikių ir kvapų. Tačiau jei žiūrite į jį parduotuvėje ir svarstote, kaži ar geras, tai sakau, kad taip.

Aš asmeniškai savo puikiuosius aliejukus išrikiavusi lentynoje, ir kai nebandau kažko specialiai dėl apžvalgos, tai rotuoju kas plovimą. Ir jei kas sakytų, ei, atiduok mažiausiai patinkanti, tai sprendimo per 5 minutes negalėčiau priimti. Aš apsėsta plaukų aliejukais ir šis tikrai bus naudojamas. Kaip tik ruošiuosi mini kelionei ir prisipyliau į mažesnį buteliuką.


Įvertinimas:

Naudinga: Aliejų įsigyti galite Klipshop.lt. 95ml kainuoja 30 EUR.

Ačiū, kad užsukote ir perskaitėte! Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti ! Draugaukime Facebooke, kur diskusijos vyksta drąsiau, bei Instagrame, ten daugiau spontaniškų momentų! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

+ There are no comments

Add yours