Dešimtas pabaigtų priemonių įrašas. Žinokite, nors aš labai laužiausi, bet pradėjo patikti. Puiki vieta čia paminėti produktus, apie kuriuos rašyti pilnos apžvalgos neverta (visokie vienkartiniai dalykai), nebuvo ūpo (nepatiko ir tingiu gaišti laiką) ar tiesiog negaliu visko pasaulyje aprašyti, bet pasakyti, kad va ir aš jį naudojau, ir aš turiu nuomonę, kažkaip norisi.

Pastraipa skaitantiems “pabaigtukus” pirmą kartą pradžia. Nesistebėkite labai jau buitiškomis ir neperkokybiškiausiomis nuotraukomis. Visa tai, ką rodau, jau yra šiukšlės ir aš nesistengiu jų pateikti gražiau. Iš šiukšlių natiurmortų nedėlioju :). Fotografuoju prieš išmesdama, tad kas jau gaunasi tas gaunasi. Daug produktų yra laikoma tokiose vonios kišenėse, kur šiek tiek patenka vandens iš dušo, tad dažnai galiausiai praranda prekinę išvaizdą. Ir tikrai ne viską sunaudojau per mėnesį. Tačiau būtent laikotarpyje tarp ankstesnio ir šio įrašo aš pabaigiau tą produktą. Pastraipos skaitantiems “pabaigtukus” pirmą kartą pabaiga.

Pradėkime. Jei rašiau apžvalgą, tai įdėsiu nuorodą ant produkto pavadinimo. Spauskite ir skaitykite!

1. “Cosnature” tonuojantis kremas su medetkomis. Nei jis man patiko, nei nepatiko. Rimtai. Mano manymu tokie produktai erzina. Nes arba liuks, arba š… Kai per vidurį, tai tik skėst rankomis ir tiek… Spalvą gal kiek ir sulygindavo, truputį maitino, bet norėjosi kažko geriau. Džiaugiuosi, kad pagaliau baigiau, antrą kartą man jį įsigyti noro nėra.

 

2. “Klorane” šampūnas sausiems plaukams su mango sviestu. Kaip šampūnas tai jis tikrai labai vidutinis. Plauna gerai, bet sausinimo efekto turi, todėl atiduočiau riebiaplaukėms, o ne sausuolėms, prie kurių jis čia bando prisitrinti. Tačiau mane visą laiką žavėjo kvapas, tad dažniausiai aš priemonę griebdavau vietoje dušo žele.

 

3. “EO LAB” natūralus rutulinis dezodorantas. Apskelbiau aš jį favoritu. Gyriau vis. Sunaudojau du buteliukus ir ties trečiu nustojau mylėti. Na, meilė trunka tris pakuotes, visi gi žino. Numečiau į spintelę, bet pabaigusi kitą naudotą dezodorantą, aš vėl šį išsitraukiau. Na, kol prisiruošiu nusipirkti naują. Ir ką… Vėl pradėjo patikti. Išvados? Kartais reikia pertraukų. Net gaila, kad baigėsi, nes labai jau ne pakeliui man jo prekyvietės.

 

4. “Deborah” blakstienų tušas “Formula Pura”. Labai jau ilgai turėtas tušas, dar nuo pavasario. Patiko man jis, tikrai vienu metu nukonkuruodavo visus kitus.

5. “Avon Mark” tušas. Nesusipratimas. Tad net nesivarginu jo baigti.

6. “Catrice” ypatingos apimties suteikiantis tušas “Rock Couture 24h”. Labai fainas, tikrai vertas dėmesio, bet kaip ir visi kompanijos tušai, gana greitai sudžiūva. Tenka rinktis, ar geras pigus, bet greit miršta, ar brangesnis, ilgaamžiškesnis ir taip pat, gal geras. Rinktis jūsų piniginei.

 

7. “Davines” garbanas formuojantis serumas. Visiškas penketukininkas. Dažniausiai šiais metais naudotas plaukų priežiūros produktas. Tik galiausiai jį keikti ėmiau, nes na kiek gi galima nesibaigti? Atrodė, kad bus amžinas. Visokie produktai tik kaupiasi, laukia eilės, o “Davines” kaip puspilnis taip puspilnis. Ateityje mielai kartočiau. Kai dar šimtą amžinų sunaudosiu.

 

8. Vonios tabletė. Gavau dovanų ir iš karto sunaudojau. Mėgstu tokius daiktus. Tik duok vonioje pagulėti. Gal tikėjausi, kad kvapas bus kalėdiškesnis, bet šiaip jokių priekaištų.

 

9. “Organic Shop” kūno šveitiklis. Ne pirmas :). Man labai patiko kavos kvapas, nors pabaigoje ėmė erzinti. Irgi dėl to, kad gal pusmetį naudojau. Šiaip aš esu iš tų žmonių, kurie atrodo viską kabina saujomis, bet pakuotės amžinai puspilnės. Šie “organic shop” gaminiai yra super ir viskas!

 

10. “Joik” sojų vaško žvakė. Estų gamintojas paliko gerą įspūdį. Gana padori kaina, kvapnu, ko dar norėti? Turiu “gingerbread” kvapo, bet žiema ilga, sudeginsiu.

 

11. “Perfect.ME” plaukų kaukė. Pirkau Lenkijoje, nors ji regis iš UK. Nieko labai įspūdingo, bet ir pakankamai nebloga. Priskirčiau prie vertų dėmesio.

 

12. “Phyto” atstatomasis plaukų kremas “Phytokératine Extrême Exceptional”.  Kaip ir rašiau apžvalgoje, taip ir dabar galiu pakartoti, kad nieko stebuklingo jis nedarė. Truputi minkština ir glotnina, bet per daug lengva padauginti ir tada plaukai susiriebaluoja. Neverta vargo.

 

13. “Avalon Organics” naktinis kremas. Mane užmušė kvapas. Nesu nusistačiusi prieš levandas, nors jomis nesižaviu. Tiesiog jos yra. Esu naudojusi keletą natūralių kremų, kuriuose šios dominavo ir tekdavo pratintis prie specifinio kvapo, bet čia jau per daug. Priminė pigų tualetinį muilą. Aitrų tokį, net nosį graužia. Sunaudojau kūnui, bet ir tai dantis sukandusi. Ai, o šiaip tas kremas gal ir visai nieko toks.

 

14. “Briogeo” plaukų kaukė “Don’t Despair, Repair!”. Labai nebloga kaukė. Tai jau antras mano toks miniukas. Plaukai nesiskundė. Aš nesiskundžiau irgi.

 

15. Purškiamas kūno drėkiklis “Vaseline”. Viską, ką noriu pasakyti, rasite apžvalgoje, nes nuomonė nepasikeitė. Puikus, patogus produktas, aš juo labai džiaugiausi.

 

16. “Gabriella Salvete” blakstienų tušas “Panoramico Velvet”. Buvo nelaimės su išsiliejusiu aliejumi ir štai kaip nutirpo buteliuko apdaila :). Tušas vertas dėmesio. Aš net sakyčiau, kad tikrai galėtų pretenduoti į mano metų top 3.

 

17. “Matrix HydraSource” šampūnas. Kažkaip jis keliavo daug. Vis nebaigdavau. Bet šampūnas kaip šampūnas. Nieko blogo pasakyti negaliu, tačiau pilnos pakuotės pirkti nesiveržiu.

 

18. “Aras” rankų kremas su kanapių sėklų aliejumi “a4x1 Urban” . Dar vienas penketukininkas, kuris iki pat galo išliko mėgiamas. Ir kvapas man labai patiko, ir poveikis. Neturiu priekaištų. Ir, žinokite, vyru nepavirtau.

 

19. “InstaNatural” veido serumas su vitaminu C, retinoliu ir salicilo rūgštimi. Apžvalgą rašiau visai neseniai, jau baigusi produktą, tad ir nuomonė nepasikeitė, viską rasite ten. Tačiau trumpai – nepatiko. Sausino odą ir nieko akivaizdžiai gero nedarė.

 

20. “The Body Shop” vonios bombos. Gavau keturias dovanų ir šias dvi jau sunaudojau. Visai smagios. Labai skaniai kvepia. Norėtųsi gal daugiau aliejingumo ir putų vonioje, bet nesiskundžiu. Man visi tokie dalykai patinka :).

 

21. “Rasa” dažytų plaukų kondicionierius-kaukė. Beveik metus mėtėsi vonioje, kol pabaigiau. Ir negaliu sakyti, kad nepatiko, tik vis kitos priemonės nukonkuruodavo. Realiai, tai jei reiktų kažką greitai pagriebti prekybos centre, tai imčiau šį produktą ir labai nesukčiau galvos.

 

22. “Schwarzkopf Professional” valomasis kondiconierius su keratinu šviesiems plaukams “BlondMe”. Valomieji kondicionieriai man labai patinka. Tiesa, šį kažkaip nebuvo smagu naudoti. Vien tik morališkai. Nes aš ne blondinė :). Spalvai įtakos nedaro, bet vistiek. Galiausiai, žinoma, subaigiau. Beje, labai gerai tinka kojoms skusti 😀

 

23.  “Elizavecca” gazuota molio kaukė “Milky Piggy”. Baigiau aš ją seniai, tik toks niekinis likutis vis mėtėsi ir mėtėsi vonioje. Dabar putojančia kauke nieko nenustebinsi, bet tada, kai ją pirkau, buvo naujovė. Juokinga labiau nei naudinga.

 

24. “Douglas” dušo kremas. Pirmas mano naudotas “Douglas” produktas ir nelabai patiko. Nors atrodo, kad kremas neturėtų to daryti, bet vistiek gan smarkiai sausino odą.

 

25. “Ecodenta” burnos skalavimo skystis. Įtraukiau čia, nes norėjau pasakyti, kad lietuviškas gaminys tikrai vertas dėmesio. Ir itin gaivus.

 

26. “Missha” valomasis veido kremas. Nelabai man jis patiko. Atrodė, kad kemša poras. Tad gulėjo gulėjo, kartais panaudodavau depiliacijoms ir taip sunaudojau.

 

27. Kompaktinė pudra “TonyMoly Panda’s Dream Clear Pact SPF25 PA++”. Negaliu patikėti, kad sunaudojau tokio tipo priemonę! Man jos irgi atrodo amžinos. Ši pandutė buvo nereali! Kartočiau tikrai.

Štai ir viskas!

Tai buvo žodis apie dvidešimt septynias pabaigtas priemones.

Kadangi siekiu asmeninio kosmetikos (visos visokiausios įskaitant ir dantų pastą) nepirkimo rekordo, tai gal kiti pabaigtieji pasirodys greičiau. Nebus 100 pradėtų ir niekaip nebaigiamų priemonių vonioje :). Pažiūrėsim.


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

Pirmas paveikslėlis yra Vintage vector created by Balasoiu – Freepik.com.