Apžvalga: "Elizavecca" gazuota molio kaukė "Milky Piggy"

Estimated read time 3 min read

Aš kartais labai džiaugiuosi, kad yra blogai bei jūtūbas. Pinigus mokėjau išleisti ir seniau, tačiau dabar tą galima padaryti greičiau ir konkrečiai žinant ko nori bei ko tikėtis. Pvz., aš ne vieną kartą esu tiesiog šiaip sau naršiusi po korėjietiškų prekių asortimentą. Matau ten įvairių keistenybių (seniau labai neįprastai skambėdavo produktai su sraigių sekretu arba naktinės kaukės, o dabar gi jau visai įprasta). Tačiau kartais visokios įdomybės prasprūsta pro akis. Pvz. “Elizavecca Milky Piggy” kaukės paveiksliuką aš turbūt mačiau daugybę kartų, bet nestabtelėdavau pasidomėti labiau, kol nepamačiau vieno Justinos Klev filmuko. O tada instagrame prisižiūrėjau gausybės vaizdelių ir susigundžiau nusipirkti.

Pavadinimai angliški, bet tai ir viskas. Aprašymas, naudojimo būdai, sudėtinių dalių sąrašas jums bus prieinamas tik tuo atveju, jei mokate korėjietiškai. Arba jei mokate naudotis google :).

Aprašymuose daug gražių žodžių, bet jei jau taip trumpai reziumuojant, tai kaukė skirta valyti poras. Putoja sau ir išburbuliuoja nešvarumus.

SudėtisPurified Water, Cocamidopropyl Betaine, White Clay, Acrylate Copolymer, Disodium Cocoamphodiacetate, Methyl Perfluorobutyl Ether, Sodium Lauryl Sulfate, Lauramide DEA, TEA-Cocoyl Glutamate, Green Tea Extracts, Glycerine, Dipropylene Glycol, Bentonite, Collagen, Charcoal Powder, Phenoxyethanol, Methylparaben, Flavouring Agents, Carbonated Water, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Allantoin, Butylene Glycol, Lavender Extracts, Monarda Didyma Leaf Extracts, Peppermint Leaf Extracts, Freesia Leaf Extracts, Chamomile Flower Extracts, Rosemary Leaf Extracts.

SLS, Phenoxyethanol, Methylparaben – nėra geriausi mūsų draugai. Na, bet kad jau turim, tai žiūrim toliau.

Rekomenduojamas naudojimas: Tepti ant sauso veido. Po 5 minučių truputį sudrėkinti ir mąsažuoti dar porą minučių. Galiausiai nuplauti šiltu vandeniu.

Kaukės indelis uždarytas sandaria apsaugine membrana.

Pridėta “lopetėlė”. Sandarumas, žinoma labai gerai, nes jei paliksite ilgam atidarytą, tai kaukė išputos, bet labai jau sunku tą membraną nuimti. Nusigramdau nagų laką pastoviai.

Pati kaukės konsistencija yra tąsi, primena žele.

Dėl tąsumo kiek sunku greitai ir lygiai užtepti. O tą padaryti reikia, nes kaukė sparčiai ima putoti.

Štai taip atrodo ką tik užtepta ir bepradedanti dirbti:

O čia jau po kelių minučių:

Na ir juokingasis vaizdas ant veido:

Tas putojimas toks linksmas, kutena, tarsi skrusdėlytės bėgioja, šiek tiek vėsina. Kvapas gaivus. Apart kutenimo, kitokio diskomforto nejaučiu. Katės patikrina kas čia man ant veido 😀

Po 5 minučių drėkinu rankas ir vadovaudamasi instrukcijomis imu masažuoti veidą. Konsistencija keičiasi ir iš tokios lengvos putelės tampa tiršta, na kaip kreminį prausiklį benaudojant. Galiausiai nuplaunu. Naudojau kaukę kelis kartus. Linksma, juokinga, malonu, bet nepastebėjau, kad visas šis žaidimas būtų efektyvesnis už bet kokią kitą molio kaukę. Truputį sausina, kaip ir visos valomosios kaukės.

Ar rekomenduočiau? Iš dalies taip, nes smagi atrakcija, veidą šiek tiek pravalo.

Ar pirkčiau vėl? Ne, nes tai nebuvo kažkas tokio wow, todėl įdomiau nusipirkti dar nebandytą produktą.

Įvertinimas:

Naudinga: Kaukę įsigyti galite Iherb.com. Kaina 9.39 EUR už 100g.

Ačiū, kad skaitoteDiskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours