Apžvalga: “InstaNatural” veido serumas su vitaminu C, retinoliu ir salicilo rūgštimi

Estimated read time 3 min read

Apie pagrindinius veido priežiūros produktus, tokius kaip kremai ar serumai, aš rašau palyginus retai. Jei tonikus ar prausiklius mėgstu keisti, naudoti po kelis juos rotuojant, tai su pirmaisiais produktais elgiuosi atsargiau. Taip, aš išbandau naujus kremus, taip vis pabandau įdomesnius serumus, tačiau daugiau mažiau esu pasirinkusi kryptį.

Ryte leidžiu sau daugiau eksperimentuoti. Išbandau vieną kitą natūralų kremą, vieną kitą aukštesnės klasės sintetinį, kartais visai nieko netepu, užtenka tik toniko. O štai vakarais aš stengiuosi rinktis produktus, kurie jaunintų, valytų odą, ją šviesintų. Per ilgą laiką supratau, kad man patinka priemonės su AHA ir BHA rūgštimis, taip pat tos, kuriose yra nemažai niacinamido. Pabaigusi kelis produktus ieškojau kažko naujo ir į akį krito “InstaNatural” produktas.

Ir niacinamidas, ir BHA, ir mano mėgstamas arbatmedžio aliejus, o pagrindiniu smuiku groja vitaminas C. Retinolis apskritai dabar ant bangos, tad kaip nepamėginti? Tiesa, aš nežinau kiek šie komponentai dera tarpusavyje, čia jau reikia gilesnių žinių.

Na, priemonė žada tekstūros gerinimą, odos švarinimą, šviesinimą, lyginimą.

Sudėtis: Water (aqua), aloe barbadensis leaf juice, sodium ascorbyl phosphate (vitamin C), methylsulfonylmethane* (MSM), sodium hyaluronate, niacinamide (vitamin B3), glycerin*, limnanthes alba (meadowfoam) seed oil, capryloyl salicylic acid, retinyl retinoate, polylactic acid, cholesteryl nonanoate, canola oil, cetearyl alcohol*, hesperidin, rosmarinus officinalis (rosemary) leaf extract, centella asiatica extract, hibiscus esculentus fruit extract, squalane, citrus paradisi (grapefruit) peel oil, melaleuca alternifolia (tea tree) leaf oil, lavandula angustifolia (lavender) oil, cananga odorata (ylang ylang) flower oil, geranium maculatum extract, potassium cetyl phosphate, tocopherol (vitamin E), xanthan gum*, pentylene glycol*, caprylyl glycol, ethylhexylglycerin, citric acid*.

Produktas gelsvos spalvos, šiek tiek lipnokas.

Užtepus ant odos atrodo, kad wow kaip drėkina, toks slidus, drėgnas veidas. Tačiau kai priemonė susigeria, ją pradeda smarkiai traukti. Taip smarkiai, kad jei būnu iš vonios išėjusi ko nors kito veikti, kol serumas geriasi (o jis tą daro labai lėtai), tai tekina turiu bėgti ir greičiau užtepti kremą. Ši dalis man labai nepatiko. Tačiau, ko gi mes neištveriame belaukdamos poveikio?

Rašau šį įrašą visiškai pilnai sunaudojusi produktą. Galiu pasakyti, kad aš nepastebėjau teigiamo poveikio savo odai, apart minėto sausinimo. Man daug labiau tekstūrą gerindavo “Cosrx” BHA skystis. Dabar užsisakiau AHA. Šviesino ir maloniai veikė “The Ordianry” niacinamidas. “Earth Science” veido kremas-serumas “A/B Hydroxy Acid Night Rejuvenator” apskritai darė tai, ko aš tikėjausi ir šio “InstaNatural” produkto. Taigi turiu su kuo palyginti ir sakau, kad šis serumas man nepatiko.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Iherb.com. Kaina – 19.15 EUR už 30ml.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

3Comments

Add yours
  1. 3
    tikrai taip

    Aš jau išmėginau ir The Ordinary vitaminą C su silikonu. Galvojau, gal pataisė šį reikalą, kur tau, toks pat klaikus, tiek kad neliko žvyro pojūčio. Daug vilčių dėjau pamačius šią antraštę, et 😀

+ Leave a Comment