Rašydama apie “Erboristica” produktus aš užsiminiau, kad pastarąjį mėnesi naudojau pamainomis vos du šampūnus + plaunantį kondicionierių. Man tai yra pasiekimas, nes seniau galėdavau visą mėnesį skirtingomis priemonėmis naudotis. Galvojate, kad vai vai vai, nabagėlės plaukai liūdi, verkia, šaukiasi pagalbos… Nežinau, tokie patys jie yra amžinai. Vieną dieną geriau, kitą blogiau… Gyvena savo atskirą gyvenimą nuo mano norų ar net veiksmų.

Taigi, plaunantis kondicionierius todėl, kad aš noriu retinti bet kokio šampūno naudojimą. Švelnesnės sudėties šampūnas tiesiog eiliniam plovimui. Ir vieną ar du kartus (priklauso nuo to kiek kartų iš viso plaunu galvą, pastaruoju metu stengiuosi retinti) per savaitę aš panaudoju priemonę su rimtesniais plovikliais. Taip darau dėl to, kad neatsisakau produktų su silikonais, tačiau tikrai nenoriu metų metus jų kaupti ant galvos ir plaukų.

Šiuo metu tas piktesnis šampūnas yra iš “Klorane”.

Mangmedis – Pietų Azijos augalas, kurio vaisiai pasižymi maitinamosiomis savybėmis. Mangifera Indica L. – mango rūšis, turinti ypač daug sočiųjų ir mononesočiųjų riebiųjų rūgščių, kurios maitina ir atkuria plaukus. Mango vaisių branduoliai natūraliai džiovinami saulėje, vėliau šaltojo spaudimo būdu išskiriamas mango sviestas yra „Klorane“ priemonių sudedamoji dalis. Šampūnas maitina, atkuria plaukų struktūrą, apsaugo nuo išsausėjimo. Plaukai tampa glotnūs ir švelnūs. Be sulfatų ir natrio chlorido. Patikrintas dermatologų.

Piktesniu aš jį vadinu tik dėl sudėties, nes naudojami aršūs plovikliai (Sodium Laureth Sulfate).

Visgi kažkokio labiau sausinančio poveikio nei po bet kokio kito šampūno aš nejaučiu. Plaukus išplauna švariai. Tiek aš ir tenoriu. Asmeniškai man produktas labai skaniai kvepia. Prinokusio mango glotnučiu. Visgi šampūnus vertinti man gana sunku. Nes jie visi geri. Blogas būna tada kai sukelia niežėjimą, pleiskanas arba iš tiesų taip sausina plaukus, kad po to net balzamo užtepti tampa sunku (toks yra “L’oreal” su moliu). Tačiau būna ypatingų, po kurių net nebesinori jokios kitos priemonės tepti. Tai šis nėra toks. Vidutinis į geresnę pusę.

Jo porininkas – kondicionierius – man patiko labiau.

Žvelgiant į sudėti, galima pastebėti, kad mango sviesto tikrai produkte nėra daug. Visgi tirštokos konsistencijos kondicionierius patiko mano plaukams. Tik vat nebuvo skalsus, tad kelioninio dydžio buteliuką pabaigiau gana greitai. Plaukai tampa švelnesni, paslankesni. Tačiau man norisi kažko dar sunkiau, todėl nusipirkau ir nenuplaunamą kondicionierių. Gaila, kad jis atkeliavo tada, kai šį balzamą buvau baigusi, tad išbandysiu jau kitokioje komandoje. Žinoma, galėčiau nusipirkti dar, bet man neįdomu kartoti tą patį produktą :D. Taip, čia problema jau kita :D.

Apibendrindama galiu pasakyti, kad priemonės man lyg ir patiko. Sakau “lyg ir”, nes esu bandžiusi geresnių. Tačiau blogesnių irgi. Tad skalėje jos yra kažkur per vidurį į geresnę pusę.

P.S. Nenuplaunamas balzamas patiko dar labiau, bet apie jį jau kitą kartą.


Įvertinimas:

Šanpūnas:

Balzamas:

Naudinga: Ieškokite vaistinėse. Eurovaistine.lt šampūnas kainuoja 7.83 EUR už 200 ml. Kondicionierius – 14.99 EUR už 200 ml.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).