Pakalbam apie pandutes! Kompaktinės pudros "TonyMoly Panda’s Dream Clear Pact SPF25 PA++" apžvalga

Estimated read time 5 min read

Dažnai žiūrėdama į kitų žmonių namų nuotraukas stebiuosi kaip jie sugeba taip gražiai gyventi. Ant lentynėlės vazelė su kaktusiuku. Jaukus puodelis, po juo gražutis padėkliukas. Žvakės. Ne ne, aš čia nekalbu apie statulėles, ar kitą kičą, labiau apie tokius namus, kokiais dvelkia panašios nuotraukos ir visa “Ikea” parduotuvė. Man taip nesigauna. Pas mane ant darbo stalo yra laidų knybždėlynas, nes reikia krauti kompiuterį, fotoaparatą, telefoną ir dar stalinė lempa turi savo kištuką. Vonios lentynose irgi visko tiek prigrūsta, kad apie gėlytę, žvakutę ar kažkokią grožybę nėra net kalbos. Todėl aš mėgstu, kai daiktai patys yra gražūs :). O jau tas daiktas, apie kurį šiandien kalbėsiu paperka taip pat, kaip tas katinukas iš Šreko.

“TonyMoly Panda’s Dream Clear Pact SPF25 PA++” pudra yra vienas gaminys iš visos pandučių šeimos, kurią sudaro ir balinamasis veido kremas (labai norėčiau), ir lūpų blizgiai, ir paakių priemonė (noru!), ir tušas (labai labai noriu, kadaise esu mėginusi TonyMoly tušą iš pakuotės su kačiukais, gaila, kad nebėra).

Tos pandos tokios kjūūūt, kad negali nesišypsot. Net mano vyrui patiko :).

Pristatoma ši pudra taip:

Kompaktinė pudra suteikianti matinį efektą, žavingame įpakavime su pandos snukučiu. Puikiai maskuoja išsiplėtusias veido poras, išlygina veido odos spalvą, užkertą kelią riebiam odos blizgesiui. Pudra yra itin lengvos tekstūros, todėl leidžia odai kvėpuoti. Po naudojimo oda tampa švelni ir glotni. Pakankamai aukštas SPF25 PA++ saugo odą, nuo kenksmingų saulės spindulių. Dėl savo žavingo dizaino, taps Jūsų kosmetinės ar kosmetinio stalelio puošmena. 

Šiaip gana retas atvejis, kai aš sutinku su visais aprašymo teiginiais :D.

Žvilgt į sudėtį:

Nejaučiu didelės meilės talkui, bet šiaip sudėtis man visai patiko. Ir nuo saulės saugo, ir minkština, žinoma, kad yra ir kenksmingų ingredientų, bet prisiminus tą kremą, kurį vakar narsčiau, tai čia saulytė ir gėlytės.

Pandutė, žinoma, yra plastikinė, nieko įmantraus, tačiau padaryta kokybiškai, gerai užsidaro, lengvai atsidaro, turi veidrodėlį, taip pat viduje yra kempinėlė.

Dar nepaminėjau, kad mano pudros spalva yra šviesesnė (gamintojas siūlo du atspalvius) – 01 Vanilla.

Nauja pudra mane pasitiko su įspausta pandute.

Deja (nors iš tiesų, tai valio!), pudra man patinka ir šio įspaudo jau nė kvapo neliko.

Pakalbėkime apie rezultatą ir naudojimo būdus. Iš pradžių aš, žinoma, griebiau pudros šepetėlį. Juk pridėtines kempinėles naudoti nepopuliaru, jos laikomos nekokybiškomis ir t.t. Tai vat naudojant eilinį šepetėlį ir pudra yra eilinė. Gerąja prasme. Ji lengvai užfiksuoja makiažą, šiek tiek sulygina spalvą ir visai nesimato.

Kartą aš nutariau išmėginti tą kempiniukę ir dabar naudoju vien ją. Nes su pridėta pagalvėle ši pudra dengiasi intensyviau maskuodama, geriau lygindama spalvą, pašviesindama veidą. Lygiai, kaip išvardinta pažaduose. Pati priemonė nėra labai miltiška, gal dėl kakavos sviesto sudėtyje. Ji minkšta ir tepasi net šiek tiek kremiškai. Kas man labai patinka, tai minėtas šviesinimas, o dar produktas nesausina odos. Žinoma, jei turite pašerpetojusių vietų, tai kaip ir visi sausi produktai, panda taip pat juos paryškins. O šiaip užbaigimas nėra miltinis, sakyčiau labai gražiai susilieja su oda. Vienintelis minusas tik, kad higienos sumetimais reikia plauti tą kempiniukę, tada kažkur džiovinti, nes gi drėgnos nekiši atgal… Tai čia toks nepatogumas.

Na ir šiokie tokie prieš-po rezultatai.

Rytas visai be makiažo. Nieko labai baisaus, bet dėl smulkių pigmentinių dėmelių visada atrodau kiek oranžinė :). Patamsėję paakiai ir iš tolo šviečiančios didelės žandų poros.

Na ir su savo kasdieniu makiažu. Veidui naudojau tik drėkinantį kremą ir pandutę, tik pačią nosį, kuri šerpetoja, tepiau drėkinančiu “The Balm” kremu su spalva ir ant viršaus tada fiksavau aptariama pudra.

Mano akimis veidas atrodo lygesnis, mažesnės poros tampa beveik nematomomis, paakių raukšlelės nekrenta taip į akis, o jausmas po ta pudra labai lengvas.

Beje, ne į temą. Kai rašau apie tušus, aš visada paminiu, kad dėl mano užkritusių vokų, blakstienų nesimato ir dėl to mėgstu ilginančius tušus, kurie šias “ištraukia”. Šios nuotraukos iliustruoja tuos mano žodžius.

Pamilau aš šį “TonyMoly” produktą, dabar rūpi ir kiti. Tai viena tų priemonių, kurią smagu kas kartą imti į rankas.

Įvertinimas:

Naudinga: Lietuvoje “TonyMoly” nusipirkti galite Mrwoo.lt. Pudros kaina – 13.95 EUR.

Daugiau apžvalgų apie produktus su SPF.

Ačiū, kad skaitote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours