Apžvalga: “Deborah” blakstienų tušas “Formula Pura”

Estimated read time 3 min read

Taip visų nelaukiamas pirmadienis eina į pabaigą, o man jis pasirodė visai sėkmingas bei darbingas. Beje, jei neskaitėte dar FB, tai ir čia pasikartosiu, kad kiekvieną pirmadienį savo blogo “instagram” paskyroje parodysiu savaitės džiaugsmą. Priemonę, kuri kaip nors džiugino, įstrigo, norisi pagirti. Tai nebūtinai naujiena, gali būti, kad džiaugsiuosi būtent reguliariai naudojamu produktu, gal šviežiena, gal užmirštu ir vėl atrastu. Praeitos savaitės džiugesys jau paskelbtas.

Na, o “Deborah” tušas tikrai galėtų pretenduoti į pamiršta ir atrasta. Turiu aš jį jau tikrai seniai. Iš pradžių laukė savo valandos, tada išsitraukiau. Per pačią tušų krizę. Kažkaip nelabai patiko, bet ir nebuvo itin blogas, tai mėtėsi, stumdėsi tarp kitų. Naudojau, bet tik todėl, kad aš jei jau prasuku, tai bent kažkiek stengiuosi tuos savo atidarytus buteliukus parotuoti. Gerokai apdžiuvęs įgavo charakterio.

Aprašymas:

Tušas dėl prabangios kreminės konsistencijos puikiai padengia blakstienas.
Natūralūs akacijų sakai ir alyvuogių aliejaus vaškas natūraliai padengia kiekvieną blakstieną ir ją apsaugo. Ypač lanksčių plėvelę suformuojančių polimerų mišinys neleidžia tušui nusitrinti ar nubyrėti, nesvarbu, kokia ilga būtų Jūsų diena.
Tušas papildytas antioksidantu – arganų aliejumi, apsaugančiu blakstienas nuo aplinkos poveikio, ir vitaminu E, mažinančiu laisvųjų radikalų poveikį. Idealiai tinka moterims, kurių akys jautrios, ir nešiojančiosioms kontaktinius lęšius.
Priemonės yra švelnios, neagresyvaus poveikio, bekvapės, jų sudėtyje nėra parabenų, lakiojo silicio ir petrolato. Jos yra patikrintos oftalmologų.

Akivaizdu, kad su šia serija “Deborah” orientuojasi į labiau natūralių produktų ieškančius žmones.

Man, kaip minėjau, iš pradžių tas tušas nepasirodė ypatingas. Šlapias, padažo gražiai, bet nei ten labai ilgino, nei ten labai tankino. Šepetėlis truputį milžiniškas, tokiu visada sunkiau naudotis. Bet štai, kai priemonė įžengė į pensijinį amžių, pradėjo labai dailiai ilginti. Ir man ėmė patikti. Vienas tik minusas, į dienos galą pradeda nežymiai byrėti. Bet kokias 6 valandas tikrai ramu. Nusivalo normaliai.

Manau dėmesio vertas. Kitą kartą, jei sugalvosiu sustoti prie “Deborah” stendo, rinksiuosi mėlyną spalvą. Tai vienas tų “drugstore” gamintojų, kurie siūlo ir spalvotus tušus.


Įvertinimas:

Naudinga: Rasite “Drogas” arba Eurovaistine.lt. Kaina – 12.95 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours