Nepopuliarus, bet tikrai geras “Gabriella Salvete” blakstienų tušas “Panoramico Velvet”

Estimated read time 3 min read

Kaip žaibiškai pralėkė savaitgalis. Didžiąją jo dalį buvom užsiėmę rankdarbiais. Jau turbūt žinote, ką gaminome, nes rodžiau IG istorijose. Kas nežino, tai vyras pasiuvo odinę kuprinę, pagal mano norus, tose pat IG istorijose vis dar galite ją pamatyti, jei tik smalsu. Mano Instagram nuorodų šiame bloge gausu, kad ir įrašo pabaigoje. O kada nors, žinoma, pasirodysiu kokiame outfite.

Na, o kol laukiau atvažiuojančio buhalterio (taip, aš dar ir šiek tiek dirbu, ne tik aplink kosmetiką šokinėju), žiūrinėjau albumus ir galvojau, ką gi apžvelgti šiandien. Pasirinkimo yra. Nusprendžiau pakalbėti apie priemonę, kuri man patiko, bet tikrai nėra labai populiari. Bent jau aš nematau, kad apie “Gabriella Salvete” būtų dažnai kalbama. Nežinau, kodėl tarp pigesnės kosmetikos gamintojų populiarūs tik “Essence” bei “Catrice”. Nemanau, kad tik dėl bendradarbiavimo su blogeriais. Šiuos vardus dažnai linksniuoja forumuose, FB grupėse ir kitose diskusijose. Aš pati iš “Gabriella Salvete” esu bandžiusi tik nagų lakus ir lūpų dažus. Lakai tikrai patiko. Na, o praeitą mėnesį turėjau galimybę išmėginti ir tušą. Manau dažniau pasižvalgysiu šio gamintojo stenduose.

Pasirodo yra net 9 “Panoramico” tušai, bent jau tiek randu “Eurokos” internetinėje svetainėje. Manasis  – “velvet”, žada suteikti itin juodą spalvą ir daugiau apimties.

Šepetėlis tankus, šereliai sukasi spirale.

Jei atvirai, tai aš esu žmogus, kuris nemano, kad verta investuoti į aukštos klasės tušus. Taip, jie suteikia džiaugsmo, gal ir neišdžiūva kiek ilgiau, o ir mielai nostalgiškai pakartočiau savo mylimiausią iš “The Balm”, bet realiai tą patį efektą galima gauti ir su pigesnėmis alternatyvomis. Nes esu bandžiusi tušus ir už 30+ EUR ir už 3 EUR. Negaliu sakyti, kad patys tušai nesiskiria, bet visgi rezultatas ir vaizdas ne visada pasako, kada naudojai brangesnę priemonę.

Būtent šis tušas yra tas, kuris sukuria šiek tiek dramos, ant blakstienų uždeda daugiau košės. Tuo jis man patinka, nes natūralesniems įvaizdžiams turiu kitų tušų, tikrai apie juos esu rašiusi ir rodžiusi. Čia gi užsitepu du sluoksnius ir matau, kad tikrai turiu blakstienų ne tiek ir mažai.

Svarbiausia jis man netrupa ir netepa paakių. Nusivalo įprastai. Vienintelis minusas, kad lengva padauginti, tad dažytis reikia atsargiai.

Man patiko, bet mano įrašai nėra rekomendacijos, jie yra asmeniniai įspūdžiai. Aš primenu, kad man retai įtinka visų mylimi “L’oreal” bei “Maybelline” tušai, tad turėkite omenyje, kad mano skonis čia nepopuliarus.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Eurokos”. Kaina – 7.49 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

2Comments

Add yours
  1. 1
    Monika M

    Šios firmos tušų nebandžiau, tačiau turiu makiažo pagrindą “Brilliance” bei trio paletę (skaistalai, hailaiteris bei bronzeris). Kažkada bandžiau kelis lūpdažius, nieko blogo negaliu apsakyti, bet labai manęs nesužavėjo. Taip pat teko išbandyti ir nagų lakus, patiko jų nagų lakų serija su tekstūra, ypač tamsesni.

  2. 2
    Milly

    Aha, sita firma tikrai kazkaip lieka kamputyje visu uzmirsta. As turiu zalia Panoramico (false lash effect), tiesa sakant buvau visai suzaveta. Bet vistiek kazkodel i stendus daug demesio nekreipiu, reiks turbut pasitaisyt 🙂

+ Leave a Comment