Jeigu jūs sau ramiai gyvenate ir visos kosmetikos buvę nebuvę (netikiu, nes ką gi veikiate tada mano bloge?), tai gal apie “Vaseline” ir negirdėjote. Tačiau jei paskaitote vieną kitą blogą, pažiūrite vieną kitą filmuką, ypač tų, kurie gyvena ne Lietuvoje, tai bent viena ausimi turėjote pagauti šio prekinio ženklo vardą. Priemonė labai giriama ir dažniausiai apibūdinama trumpai: “sudėtis šūdas, bet nerealiai gera!”.

Būdama Lenkijoje nesusilaikiau ir pričiupau kakavinį purškiklį. Viešbutyje abu su vyru išbandėme ir kitą dieną aš jau skubėjau pirkti antro. Kaip supratote, patiko ir man.

Žadama, kad produktas susigeria per kelias sekundes, pasižymi lengva, nelipnia konsistencija.

Sudėtis:

Man labai patiko šis kūno drėkinimo būdas. Flakonėlį galima laikyti kaip tik norite, purškia be problemų net apverstas ir tiek laiko, kiek reikia.

Koncentruota konsistencija:

Purškiamas iš toliau tolygiai sklaidosi ir tikrai labai greitai susigeria bei nepalieka jokio nemalonaus jausmo ant odos. Ypač patiko mano meilei, nes kas kas, bet vyrai tai jau tingi terliotis, net nežinau kodėl, nes kai į tepalus kokius, tai gali iki alkūnių sulįst.

Aš suprantu, kodėl produktas toks populiarus. Papurškei ir jau praktiškai gali rengtis drabužius, o oda tikrai tampa švelni liesti.

Purškalas rudame flakone turi kakavos kvapą, kuris man nėra malonus. Na toks sintetinis šiek tiek, gerai, kad ilgai nesilaiko. Tuo tarpu geltonasis labai lengvas, vos užuodžiamas, į gaivesnę pusę. Jei tik turėsiu progą, tai  kartosiu būtent geltoną. Kitokių rūšių Lenkijoje nemačiau, nors žinau, kad šiaip jų yra daugiau.

Mažesnį įvertinimą “Vaseline” purškalui duodu tik dėl sudėties ir sunkaus pasiekiamumo.


Įvertinimas:

Naudinga: Pirkau Lenkijoje, “Hebe” parduotuvėje. Kaina – apie 6.5 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.