Šiandien sugalvojau paskaičiuoti, kiek gi kainuoja mano kasdieninis makiažas. Žinoma, tie skaičiai bus tik pasismaginimui, nes juk neperkame kiekvieną dieną pudros ar tušo. Pastarojo užtenka pusmečiui, tad ir kainą reiktų dalinti iš tiek dienų. Tačiau įsivaizduokime, kad dėl kažkokių priežasčių reikia susipirkti viską nuo nulio. Sugedo/užliejo/pamečiau/pavogė. Koks skirtumas. Tiesiog noriu normaliai pasidažyti ir nieko neturiu. Tad įrašo tikslas dvejopas. Parodyti pastarojo meto einamiausias-mylimiausias savo kosmetikos priemones ir paskaičiuoti, kiek kainuoja malonumas dažytis.

Apie makiažo įpročius. Aš žinau, kad yra moterų, kurios nesidažo kiekvieną dieną arba tą daro labai minimaliai, pvz, perbraukia antakius tušu ir tiek. Viskas ok, kiekvieno pasirinkimas, ypač jei jaučiatės gerai. Aš pati kartais minimaliai pasidažau net jei visą dieną viena (!) sėdžiu namie. Nes man patinka :). Lygiai taip pat aš visai paprastai išeinu į miestą be lašelio dekoratyvinės kosmetikos. Nes tingiu. Būna visaip. Tačiau labai retai darausi ryškų makiažą. Net progoms, tokioms kaip savo pačios vestuvės, renginiams, operoms, iš esmės dažausi taip pat kaip ir kiekvieną dieną. Gal tik kokio hailaiterio dar truputį ir šešėlių ar makiažo bazės + šešėlio apatiniams vokams. Bet šiandien apie kiekvieną dieną. Ir remkimės modeliu, kad pasidažyti netingiu, tad rutiną sudaro tokie žingsniai:

1. Kreminė pudra / BB kremas 

1a “Gosh” kreminė pudra “Foundation Plus+”.  Kaina – 16.50 EUR, skliausteliuose nurodysiu orientacinę akcijų kainą pagautą šiandien, pvz., šiuo matu tokią pamačiau “Eurokos” (10.73 EUR).  Ši pudra labai gerai maskuoja, gražiai dengiasi, nesubėga į mano poras, pakankamai ilgai laikosi. Renkuosi, kai reikia kiek patvaresnio makiažo. 

1b “Maybelline” BB kremas “Dream Matte BB”. 8,81 EUR (6.61 EUR). Kartojama priemonė, nes idealus kiekvienai dienai. Per daug nemaskuoja ir neapsunkina, bet gražiai sulygina odos atspalvį. 

1c “Maybelline” kreminė pudra “Dream Urban Cover”. 10 EUR. BB ir kreminės pudros miksas. Dengiasi labai lengvai ir maloniai, atrodo lyg drėkina, tačiau labai neblogai maskuoja, neparyškina išsausėjimų. Tai vienas mylimiausių produktų šiuo metu, o ir SPF 50, tik tiek kad taupau, nes Lietuvoje nėra pirkti. 

2. Sausa pudra / mineralinė pudra

Esu riebiaodė, tad kokią kreminę priemonę bepasirinkčiau, man būtina ją užfiksuoti. Kartais ir kelis kartus per dieną. Šiuo metu į trasą dažniausiai eina viena iš dviejų priemonių. 

2a “Gosh” biri pudra “Prime’n Set Hydration”. 14.90 EUR (9,69 EUR). Visiškai peršviečiama, nesausinanti pudra odą padaro švelnią švelnią, matinę matinę. Neryškina sausų vietų. 

2b “Everyday Minerals” mineralinė pusiau matinė pudra “Semi Matte Base”. 10.81 EUR. Šią mineralinę pudrą naudoju tiek fiksavimui, ypač kai reikia dar šiek tiek spalvą palyginti, tiek vieną, kaip pagrindinį makiažo pagrindą. Viena iš labiausiai patinkančių mineralinių. 

3. Antakių produktai

Na, antakių piešti man nereikia, tik uždažyti žilus, kartais užpildyti tarpukus, jei per daug išpešioju ar suklijuoti. 

3a “Maybelline” antakių dažai “Tattoo Brow”. 10,43 EUR. Naujausias produktas kosmetinėje. Šiaip visai patinka, gal tik spalva per šilta. Perbraukiu antakius, iššukuoju ir spalva laikosi dvi dienas. Žilaplaukėms labai liuks. 

3b “Dr. Hauschka” akių ir antakių paletė. 33.50 EUR. Šią paletę naudoju, kai reikia užpildyti tarpelius. Tiesiog paspalvinu ir tiek. Neblogai laikosi, antakiai atrodo natūraliau nei su kitomis dvejomis priemonėmis. 

3c “L’oreal” ilgai išliekantis antakių gelis “Unbelieva Brow”. 10.80 EUR. Šio produkto spalva patinka labiau nei “Maybelline”, ir laikosi jis taip pat porą dienų, bet va praranda pranašumą, kuomet kalbame apie šepetėlius. Mažiau patogu. 

4. Akių šešėliai

Aš esu mono makiažo gerbėja. Tai yra, dažniausiai imu vieną spalvą ir ja nutepu visą voką, kraštą išsklaidau ir štai visas mano makiažas 🙂

4a “L’oreal Paris” akių šešėlių paletė “Cherry My Cheri”. 18,19 EUR. Mylimiausia šių metų paletė. 

4b “Maybelline” kreminiai šešėliai “Color tattoo”. 7,84 EUR (3,92 EUR). Tinginio šešėliai. Pamakaluoju pirštu ir pasiruošusi!

4c. “Gosh” 9 spalvų šešėlių paletė. 17.99 EUR. Turiu tris “Gosh” paletes, tai pagal nuotaiką griebiu vieną jų, ir aišku naudoju tik vieną kurią nors spalvą 😀

5. Blakstienų tušas

5a “Physicians Formula” blakstienų tušas “Sexy Booster, Cat Eye Mascara”. 11,90 EUR. Visai geras, tik tiek ir galiu pasakyti. 

5b “L’oreal” tušas “Bamby Eye”. 14.99 EUR (12.74 EUR). Pastarojo meto favoritas. 

5c “Maybelline” vandeniui atsparus tušas “Total Temptation”. 12.35 EUR (7.41 EUR). Čia jau kai lyja, arba einu į mankštą, bet prieš tai dar turiu reikalų. 

6. Lūpų dažai

Esu iš tų, kurios išeina pasidažiusios, pareina jau be spalvos, nes man niekas nesilaiko. Bet bent jau eidama pro duris būnu graži. Kaip taisyklė, visi mano lūpų dažai yra nude spalvos ir niekada nepamatysite su tikrai ryškiomis lūpomis 🙂

6a “Maybelline” lūpų dažai “Made for all by ColorSensational”. 10.19 EUR (6.62 EUR). Kreminiai, labai malonūs, primenantys balzamą, tad greitai pamilau. 

6b “L’oreal” lūpų dažai “Color Richie Plump’n Glow”. 13.13 EUR. Pats šviežiausias favoritas! 

6c “Dr. Hauschka” lūpų dažai “Natural Spirit”. 24 EUR. Ir šie yra kreminiai, malonūs, gražios rudeniškos spalvos. 

6d “L’Oreal Paris” matinis lūpų lakas “Rouge Signature”. 12.49 EUR. Šis lakas jau yra visų laikų mėgstamiausi lūpų dažai, nes visai nesijaučia ant lūpų ir ilgiausiai laikosi iš čia minėtų.

Tiek kosmetikos. Kaip matote, nėra pravedimų, skaistalų, švytėjimo pudrų, bronzantų, maskuoklių, bazių. Viso to aš nenaudoju kiekvieną dieną. Dalies dalykų iš viso niekada! Užtrunku iki 10 minučių. Jei jau čiustausi į kokį renginuką, tai iki 20.

Na ir štai, maždaug taip aš atrodo kiekvieną dieną 🙂

Makiažui naudotos priemonės: 1c+2a+3a+4c+5a+6a. Jei reiktų viską nusipirkti be nuolaidų, tai kainuotų 75.41 EUR, pagavus akcijų – apie 63.63 EUR.

Antroje nuotraukoje dar vienas mano labai kasdienis įvaizdis. 

Čia naudotos tik 1a+2a+5b+6b priemonės. Viską įsigyti vienu ypu kainuotų 59.52 EUR, pagavus nuolaidų – 46.29 EUR.

Na, suskaičiavus visų parodytų produktų galimą brangiausią (t.y, brangiausia kreminė pudra, brangiausias tušas ir t.t.) variantą be nuolaidų, makiažo priemonės kainuotų 122,08 EUR

Suskaičiavusi pigiausių  daiktų variantą  be akcijų, gaunu  – 59,98 EUR.

Nemažai, o kaip matote, mano kosmetika nėra luxury ir niekada tokia nebuvo. Šiuo metu dažniausiai naudoju tai, ką atrandu PR siuntiniuose, bet iki jų irgi pirkdavau panašios kainų kategorijos priemones. 

Taigi, tikiuosi buvo įdomu pamatyti kuo dažausi kiekvieną dieną. Nekomentuokite jei nenorite :), bet jei kils pagunda, pasidalinkit, kokios yra jūsų mylimiausios priemonės šiuo metu. 


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.