Šiandien kažkokios ilgos įžangos nebus, nes kitaip nukrypčiau į lankas ir pasakočiau įspūdžius apie visai kito prekinio ženklo pristatymą :). Tad tiesiog tegul būna “Maybelline Dream Matte BB”, gerai? BB naudoju seniai. Nuo tada, kuomet dar reikėjo rašyti tekstą kas yra BB kremai. 2013 rašytas, netobulas, klaidų pilnas tekstas buvo itin populiarus, toks populiarius, kad aš mačiau jį perpasakotą (su tomis pačiomis klaidomis) net žurnaluose. Dabar gi BB produktų pristatinėti nebereikia, išpopuliarėję tolimuosiuose rytuose, modifikuoti vakariečių, jie gana tvirtai stovi parduotuvių lentynose. Pirmieji “Maybelline” man visai neprilipo, na, o apie naujausią versiją dabar ir papasakosiu.

Apie produktą:

Odos išvaizdą tobulinantis kremas ir matinį efektą suteikianti makiažo bazė su salicilo rūgštimi, kuris suteikia skaisčios odos įvaizdį, suvienodina odos atspalvį, sumažina matomas poras bei suteikia tavo odai matinį efektą. Šis puikiai tiks riebios bei mišrios odos savininkėms.

Sudėtis:

Mano bandytos spalvos yra “light” ir “light medium”. Šviesioji vos vos rausvesnio atspalvio.

Nors ir esu įdegusi, vis dar, bet man labiau patiko “Light”, tad apie ją ir tęsiu.

Šis BB kremas yra gana tirštokos konsistencijos. Tobuliausiai tepasi pirštais, nes šepetėliu per daug išsisklaido, o kempinėlė palieka blizgesio. Jei aš galiu kreminę pudrą tepti pirštais, tai jai skiriu pliusą. Man šis old school’inis būdas yra pats mieliausias.

Dar vienas pliusas, kad mano sunkiu atveju, kuomet visos pudros bėga į poras, šis produktas susitvarko puikiai. Visai neseniai rašiau apie naujas “L’oreal” priemones, kurios nuliūdino vaizdu ant mano probleminės odos. O va gerokai paprastesnis “Maybelline” BB tvarkosi puikiai.

Pilno maskavimo nereiktų tikėtis, bet spalvą sulygina neblogai, vaizdas nei matinis, nei blizgus. Atrodau štai taip:

Oi, čia nykštukas, kuris visada lenda į kadrą, tai va:

Tiesiog eilinis, kasdieninis vaizdas.

Užtvirtinti biria ar kompaktine pudra yra būtina, nes be jos po poros valandų blizgu. Su fiksavimo atnaujinimu dėviu BB kiekvieną dieną ir nesiskundžiu. Tiesa, jis yra linkęs šiek tiek kimšti poras, bet kadangi man jos nuo visko kemšasi, tai koks skirtumas, kas kaltininkas.

Tai va, kaip supratote, man patiko. Mėgstu ir tai, kad yra SPF. Jau girdėjau daug skirtingų nuomonių. Yra kam nepatiko, buvo, kas pritaria mano nuomonei (dalinausi produkto foto instagrame). Tad kaip ir visada, aš pasidalinau savo mintimis, o jums jau teks bandytis 🙂


Įvertinimas:

Naudinga: Rasite visuose “Maybelline” stenduose. Reguliari kaina yra apie 8,5 EUR už 30ml, bet vienoje ar kitoje parduotuvėje būna akcijų, pvz., šiuo metu “Eurokos” minus 25%.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).