Pastaruoju metu labai stengiuosi daugiau meilės skirti sau. Atostogų pabaigoje viena simbolinė cigaretė, kurios aš nerūkiau, privertė pamąstyti apie tai, kad to visai nejausdama per daug bėgioju paskui kitus ar tiksliau amžinai bandau patikti. Tai atrodo desperatiškai ir kenkia tik mano pačios savimeilei, nes žmonės jei norės, tai ir ras galimybių leisti laiką su tais, kurie patinka, o ne su prielipomis :D. Esu patyrusi. Skirti meilės sau man yra labai sunku. Aš visą gyvenimą save labai nuvertinu. Nuolatos. Nesijaučiu verta komplimentų. Nei kai jie liečia mano išvaizdą (tada galvoju, kad žmonės tyčiojasi, aš gi turiu veidrodį), nei kai darbinę (jėtau, gi šituos dalykus gali bet kas) ar kūrybinę sritį (aha, labai jau čia mano blogas fainas, bet tūkstančius sekėjų tai turi tos, kurios nesugeba parašyti sakinio be klaidų). Laikau save pakankamai protinga, kad identifikuočiau vidines problemas, bet per emocinga, kad jas išsispręsčiau :). Visgi, pastarąją savaitę sąmoningai stengiuosi pagauti save tais momentais, kai noriu susikritikuoti ir čia pat pakišu šimtą kontraargumentų, kodėl šią minutę esu geriausia. Aha ir net nepuoliau gintis išgirdusi kažką gero savo adresu :D. Man keista, bet pasiglostymai šiek tiek padeda. O vakar apskritai pasidariau gryną atsipalaidavimo vakarą. Garsi muzika – visos kažkada širdelėmis pažymėtos dainos “Spotify”. Flight mode telefone. Jogos kilimėlis. Lakštinė veido kaukė. Supratau, kad jau senokai nebuvau skyrusi sau nepaviršutiniško dėmesio. Jei turite gerų patarimų, kaip save mylėti (na ne tų, kur nusipirk pyragėlį, paskaityk gerą knygą ir kiekvieną rytą veidrodžiui pasakyk kažką gero) aš mielai laukčiau! O tuo tarpu papasakosiu labai smagus “Maybelline” lūpų dažus “Made for all by ColorSensational”

Aprašymas

Nežinai, kuris atspalvis geriausiai tinka prie Tavo odos? Susipažink su nuo šios dilemos išlaisvinančiais Maybelline lūpų dažais! Sukurti naudojant spalvos pigmentus, išmėgintus su 50 skirtingų odos tonų, Color Sensational Made For All lūpų dažai pasižymi universaliais atspalviais, kuriais pasidažiusi kiekviena atrodo sensacingai, tad daugiau jokių abejonių renkantis lūpų dažus. Made For All formulė suteikia pamėgtą žvilgantį arba matinį efektą, o jos sudėtyje yra medaus nektaro, dovanojančio malonų švelnių lūpų pojūtį.

Lūpų dažų pakuotės gana įprastos gamintojui. Paprastos, patogios. “Made For All” siūlo šešias spalvas. Aš pati žinau, kurių nedėvėsiu, tai net “negadinau” ir sau pasilieku tris. Dvi labiau nude – rusvesnė ir rožiškesnė. Viena tamsesnė, gi gal kada pradėsiu dažytis ryškiai, žinote. 

Mauve for me, pink for me ir plum for me.

Na ir kaip jos atrodo ant lūpų 🙂

foto pasididina

Šie dažai labai malonūs ir švelnūs. Ant lūpų primena balzamą, nėra labai juntami. Manyčiau reiktų naudoti pieštuką, bet aš esu minėjusi, kad nemėgstu griežtų kontūrų. 

Labai skaniai saldžiai kvepia. Lyg ir jaučiais gal medus, gal cukrus, bet nėra tas aromatas per daug intensyvus. 

Lūpdažiai tikrai nėra matiniai, jie atspindi šviesą, todėl lūpos atrodo putlesnės. Bet savaime suprantama, kad ilgai nesilaiko. Beje, ryškesnė spalva gali būti naudojama kaip tintas: pasidažot, po kelių minučių perteklių nuvalot servetėle, o lūpos lieka tarsi lengvai nuspalvintos, bet nesausos. 

Šiaip, jei tik mėgstate kreminius dažus, kurių trūkumas tas, kad nusivalgo, tai sakyčiau, kad labai verti dėmesio. 


Naudinga: Ieškokite kosmetikos parduotuvėse. Kaina – apie 10.19 EUR be nuolaidų. 

Visi “Maybelline” atsiliepimai

 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).