Mane ištiko pirmoji tikra meilė lūpų dažams. Rimtai. Manau, daugelis jau girdėjo istoriją, kad buvo metas, koks dešimtmetis, kuomet aš beveik nedažiau lūpų. Nebent kokiu blizgiu rimtesne proga. Man nepatinka jausmas ant lūpų, tai, kad dažai paryškina mano blogą sąkandį, be to – nesilaiko. Pradėjusi rašyti blogą tik po kelių metų ėmiau bandyti lūpų dažus. Jaukintis pro truputį, įsileisti nude spalvas, pačiupinėti įvairias faktūras ir rūšis. Supratau, kad man patinka kreminiai arba klasikinės formos matiniai dažai, bet jie laikosi tik iki pirmo atsigėrimo. Skysti matiniai sukelia nemeilę. Su jais lūpos atrodo lyg popierinės, norisi aplaižyti, ant viršaus užtepti balzamo ar daryti bet ką, kad tik tas baisus sausas jausmas dingtų. Ir vistiek jie nelaiko, tik kankina. Atradau garsiuosius “Maybelline” matinius, kurie nesukelia tokio baisaus pojūčio, bet limpa. Tačiau lipimas man geriau. Laikosi gana ilgai, tačiau aš nesuprantu klausimo “kuo tu juos valai”, nes vakare tikrai nebūna ką valyti. Nueina gabaliukais. Todėl mano svajonė buvo lūpdažis, kurio visiškai nesijaustų, kuris nusitrintų tolygiai ir nereiktų visiškai jaudintis, ką tas daro ant lūpų. Kuris nepaliktų pėdsakų ant puodelių ir drabužių. Bet svarbiausia… svarbiausia, kad aš jo nejausčiau! Ir va. Ir yra! 

Kuomet atidariau siuntinuką, pagalvojau, kad šie “Rouge Signature” per daug nesiskirs nuo kitų matinių produktų, bet gi klydau, o nuo pirmo potepio įsimylėjau. 

Aprašymas:

Atraskite matinius lūpų dažus L’OREAL PARIS Rouge Signature – ypač lengvos tekstūros, ilgai išliekančius ir dovanojančius įspūdingą spalvą. Gausūs itin sodrių pigmentų, šie lūpų dažai akimirksniu sukurs abejingų nepaliekančią intensyvią spalvą, atsparią vandeniui ir išliekančią visą dieną. Formulės sudėtyje yra nuostabių, švelnių it šilkas matinių lūpų efektą kuriančių polimerų. O lengvutė lūpų dažų bazė užtikrina malonų kvėpuojančių lūpų pojūtį, lyg šios nė nebūtų dažytos.

Sudėtis: Aqua, Dimethicone, Octyldodecanol, Isododecane, Butylene glycol, Alcohol, Acrylates/polytrimethylsiloxymethacrylate copolymer, Cetyl peg/ppg-10/1 dimethicone, Trimethyl pentaphenyl trisiloxane, Disteardimonium hectorite, Polyglyceryl-4 isostearate, Magnesium sulfate, Phenoxyethanol, Propylene carbonate, Synthetic fluorphlogopite, Peg/ppg-18/18 dimethicone, Alumina, Disodium stearoyl glutamate, Aluminum hydroxide, Linalool, Pentaerythrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol, Parfum / fragrance, [+/- may contain / peut contenir, Ci 77891 / titanium dioxide, Ci 77491, ci 77492, ci 77499 / iron oxides, Ci 45410 / red 28 lake, Ci 15850 / red 7, Ci 45380 / red 22 lake, Ci 15985 / yellow 6 lake, Ci 42090 / blue 1 lake, Ci 19140 / yellow 5 lake], Fil code b223640/1

Man pasirodė labai gražios tos matinio plastiko pakuotės. Šepetėlis gana platus, patogus. Beje, jau ištrauktų šepetėlių matosi, kad ne visos spalvos atitinka pakuotę. 

Pabandysiu parodyti rezultatą tokia tvarka, kokia yra šiame reklaminiame paveikslėlyje:

105 I Rule

Tai mielas kiek šaltesnis atspalvis. Tokia tarsi prigesinta pikšvai rožinė. Viena iš mano favoričių.

109 I Salvator

Viena tų spalvų, kuri realiai atrodo kiek tamsesnė ir šiltesnė nei pakuotė. Lengva rožinė, kuri nerėkia ir man tuo prilipo. 

110 I Empower

Pati šviesiausia ir man ji tokia tikra nude, kuomet pasidažai, bet atrodo, kad ne. Kadangi nėra per šviesi, tad labai limpa. 

113 I Don’t

Beveik oranžinė. Šiaip graži, bet aš tokių spalvų nedėviu ir abi raudonas išbandžiau tik dėl apžvalgos, bet rasiu kitus namus.

115 I Am Worth It

Buteliuke atrodo visiškai raudona, bet realiai turi rožinio šaltumo, avietiškumo. Iš viso šešeto patiko mažiausiai, ir kaip jau minėjau jos nepasiliksiu. 

116 I Explore

Čia jau tamsesnis nude atspalvis, dažai į rudumą. Spalva mano favoritė, jei kitas tris šviesesnes renkuosi šiaip kas dieną derindama prie drabužių tono, tai ši jau tokia tamsesnė, ryškesniam įvaizdžiui ir jau apsigyvenusi kosmetinėje, kurią nešiojuosi visur. 

Spalvos, žinoma, gali skirtis skirtinguose ekranuose, o ir įrašui paruošti buvo naudojami trys fotografavimo įrenginiai. Manau, kad jei susidomėsite, tai tikrai pagūglinste daugiau svačų :). Bet dabar apie pačius dažus.

Dengiasi jie labai plonai. Net nežiūrėdama į sudėtį galiu pasakyti, kad turi daug alkoholio, nes užsiuodžia jo kvapas ir iš lengvos konsistencijos tas juntama. Padengti jie sukelia malonų drėgnumo jausmą, bet per kelias minutes išdžiūna ir palieka besvores lūpas. Ta prasme, nepasižiūrėjusi į veidrodį aš galiu lengvai pamiršti, kad jas dažiau. Rimtai. Čia man buvo wow. Nelimpa, netepa, netempia, netrokšta, nepakeičia lūpų tekstūros, niekur nesubėga. Tiesa, MAN jie nesilaiko visą dieną. Tiesiog ramiai, be jokių tepliojimų ar skilinėjimų nusivalgo. Bet aš čia nesu pavyzdys. 

Ar sausina? Momentinio sausinimo nėra. Tikrai ne tas jausmas, kaip su įprastais matiniais dažais. Tačiau vakarop jaučiasi, kad lūpos buvo be balzamo :). Turiu omenyje, kad aš prie jo pripratusi ir jei visą dieną netepu, nes pamirštu pasiimti, tai galop vien tik apie balzamą ir tegalvoju. Taip ir po šių “L’oreal” dažų. Lyg ir normaliai, bet vakarop jau norisi drėkinti. Tačiau palyginus su bet kokiu mano mėgintu skystu matiniu lūpdažiu, tai čia tik smulkmenėlė. 

Aš duodu maksimalų įvertinimą, nes dar niekada gyvenime nemėginau kažko panašaus. Artimiausias atitikmuo gal būtų skystas tintas iš “Benefit” (korėjietiškų taip ir neprisiruošiau pamėginti), tik tiek, kad jis spalvos tiek daug nedavė. 


Naudinga: Ieškokite “L’oreal Paris” stenduose. Kaina – apie 12,50 EUR. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).