Šiandien pagalvojau, kad jei noriu per atostogas palikti įrašų kiekvienai dienai, man reikia paruošti jų 12. Ir greitai. Ar verta? Jūs man pasakykit. O kol laukia dar ir darbai, kuriuos reikia padaryti, nes taip jau yra, kad kuomet esi vienas, tai išvažiavus tavęs niekas nepavaduoja, iš karto šoku prie pagrindinės temos – mineralinės pudros. Man iš esmės patinka toks produktas. Nekemša porų, saugo nuo saulės, galima dienos eigoje atnaujinti, fiksuoja, matizuoja. Naudoju aš jas ir kaip pagrindinį makiažo pagrindą, ir kaip blizgesį nuimančią priemonę fiksavimui. Šiuo metu turiu 3 skirtingų gamintojų priemones. Ir visų atspalviai skirtingi, tad kartais nevengiu net pasimaišyti. Šį kartą papasakosiu apie “Everyday Minerals Semi Matte”.

Mano spalva yra Golden Light 2W. Tai šiltas, gelsvas atspalvis. Pakankamai šviesi, bet jau netiks visiškai baltoms, toms, kurios paprastai renkasi “fair”.

Sudėtis: Mica. May Contain (+/-): Titanium dioxide (CI 77891), iron oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499).

Šiaip mineralinėms pudroms naudoti reikalingas kabuki tipo šepetėlis, bet man jie nelabai patinka ir aš paprastai griebiu “Uoga Uoga” įrankį, kuris irgi specialiai tokioms priemonėms ir padarytas. Jį matote nuotraukose. 

Konkrečiai šios pudros indelis mane nustebino. Jis labai… tvarkingas. Net jei palieku tas skylutes neužkimštas – nebyra. Tiesą sakant, norėdama išgauti produkto, aš gerokai stuksenu per indelio dugną, kad kažkas išbyrėtų į dangtelį. Priklauso nuo malimo? Nežinau, bet kitos pudros man visur byra, dulka. 

Spalva tiko vasariškai odai. Neutralizuoja man būdingą raudonį. 

Foto, jei reikia, pasididina paspaudus.

Visai gražiai ir natūraliai pamaskuoja. Tiesa, užbaigimas man atrodo matinis, tad neįsivaizduoju kiek matiškesnis būtų įsigijus ne “semi” priemonę. Gal tiesiog jaustųsi daugiau miltiškumo? Nes su šia pudra jo beveik nėra. Net nenaudoju jokių suliejimo purškalų. 

Verta dėmesio, saugios sudėties, priimtinos kainos pudra. Tiesa, geriausias spalvas greitai išgrobsto :).


Naudinga: Įsigyti galima Iherb.com. 4.8 g kainuoja 10.81 EUR. 

 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.