Apžvalga: “Everyday Minerals” mineralinė pusiau matinė pudra “Semi Matte Base, Golden Light 2W”

Estimated read time 2 min read

Šiandien pagalvojau, kad jei noriu per atostogas palikti įrašų kiekvienai dienai, man reikia paruošti jų 12. Ir greitai. Ar verta? Jūs man pasakykit. O kol laukia dar ir darbai, kuriuos reikia padaryti, nes taip jau yra, kad kuomet esi vienas, tai išvažiavus tavęs niekas nepavaduoja, iš karto šoku prie pagrindinės temos – mineralinės pudros. Man iš esmės patinka toks produktas. Nekemša porų, saugo nuo saulės, galima dienos eigoje atnaujinti, fiksuoja, matizuoja. Naudoju aš jas ir kaip pagrindinį makiažo pagrindą, ir kaip blizgesį nuimančią priemonę fiksavimui. Šiuo metu turiu 3 skirtingų gamintojų priemones. Ir visų atspalviai skirtingi, tad kartais nevengiu net pasimaišyti. Šį kartą papasakosiu apie “Everyday Minerals Semi Matte”.

Mano spalva yra Golden Light 2W. Tai šiltas, gelsvas atspalvis. Pakankamai šviesi, bet jau netiks visiškai baltoms, toms, kurios paprastai renkasi “fair”.

Sudėtis: Mica. May Contain (+/-): Titanium dioxide (CI 77891), iron oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499).

Šiaip mineralinėms pudroms naudoti reikalingas kabuki tipo šepetėlis, bet man jie nelabai patinka ir aš paprastai griebiu “Uoga Uoga” įrankį, kuris irgi specialiai tokioms priemonėms ir padarytas. Jį matote nuotraukose. 

Konkrečiai šios pudros indelis mane nustebino. Jis labai… tvarkingas. Net jei palieku tas skylutes neužkimštas – nebyra. Tiesą sakant, norėdama išgauti produkto, aš gerokai stuksenu per indelio dugną, kad kažkas išbyrėtų į dangtelį. Priklauso nuo malimo? Nežinau, bet kitos pudros man visur byra, dulka. 

Spalva tiko vasariškai odai. Neutralizuoja man būdingą raudonį. 

Foto, jei reikia, pasididina paspaudus.

Visai gražiai ir natūraliai pamaskuoja. Tiesa, užbaigimas man atrodo matinis, tad neįsivaizduoju kiek matiškesnis būtų įsigijus ne “semi” priemonę. Gal tiesiog jaustųsi daugiau miltiškumo? Nes su šia pudra jo beveik nėra. Net nenaudoju jokių suliejimo purškalų. 

Verta dėmesio, saugios sudėties, priimtinos kainos pudra. Tiesa, geriausias spalvas greitai išgrobsto :).


Naudinga: Įsigyti galima Iherb.com. 4.8 g kainuoja 10.81 EUR. 

 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

7Comments

Add yours
 1. 2
  Jovita

  Neseniai ir aš pradėjau šitą naudoti, tik mate rūšį. Su spalva tik nelabai pataikiau, tad laukiu šviesesnės, bet šiaip patinka visai. Viena geriausių naudotų ir tikrai ilgai išlieka ant odos. Tik minusas, kad ant nosies ir prie jos, kur poros labiausiai matomos, ne visai tolygiai pasidengia, lyg “plėmais”..

 2. 3
  Salomėja

  Jovita, gal pamėgink kitokiu šepetėliu. Ar kitaip tas vietas prieš pudrą paruošti. Ta prasme, mažiau, ar daugiau drėkinančiu kremu, na atradinėjimo būdu. Vistiek mūsų oda netolygiai riebi/sausa.

 3. 4
  Vilija

  Kaip tik šiandien skaičiau apie kraujažolių aliejų, esą nuima raudonį ir dar visaip naudingas

 4. 5
  kristina

  Tikrai puiki pudra. Kadangi mano veido oda gana greitai ima blizgėti, ilgai rinkausi tarp matte ir semi matte variantų ir pasirinkusi antrą tikrai džiaugiausi, nes suteikia tokio sveiko švytėjimo ir veidas neatrodo per daug matinis. Beje, jeigu sunku išsirinkti tarp gausaus atspalvių asortimento, apsilankykite oficialiame gamintojo puslapyje, ten yra testas, kuris galbūt padės lengviau apsispręsti, kurį atspalvį išbandyti.

 5. 7
  Salomėja

  Išsilaikymas priklauso nuo dengimo būdo ir oro sąlygų. Dengiama kaip makiažo pagrindas labai karštą dieną išsilaiko 4-5 h. Sudėčių aš nenagrinėju, bet mano žiniomis mica porų nekemša.

+ Leave a Comment