Jau penkias minutes sėdžiu laikydama rankas virš klaviatūros ir nežinau nuo ko pradėti įrašą. Žinoma, yra visokių minčių, bet dauguma neskirtos viešam eteriui. Dar galvoju apie kompleksus. Šiandien vakare iš taško A į tašką B visuomeniniu transportu ir pėstute ketinu nusigauti vilkėdama motociklininko džinsus (viduje kelių apsaugos, kurios pūpso), tai vis atrodo, kad visi vartys akis, o juk man ne 5 metai, kad reiktų tokius dalykus imti į galvą, tuo labiau, kad žmonėms aplinkiniai yra visiškai vienodai ir pamiršta vos tik nusisukę. Prisidarom problemų lygioje vietoje, ane? Kalbant apie lygumą, tai va tokį jausmą (lygumo) žada ir “Gosh” biri pudra. Per pristatymą atstovė lyg stebuklą akcentavo, kad jie į birų produktą sukišo hialiurono rūgštį. Nežinau, ar čia inovacija, bet priemonė man visai patiko. 

Aprašymas

Pudra PRIME’N SET paverčia odą aksomine, vizualiai koreguoja poras, smulkias raukšleles, raudonį ir kitus odos trūkumus. Matinė tekstūra „užrakina“ odos riebalų perteklių. Oda išlieka gaivi visą dieną. Priemonę galima naudoti kaip birią pudrą arba ant makiažo pagrindą.

Sudėtis:

Priemonė yra baltos spalvos, nors ant veido tampa nematoma. 

Sumalta labai smulkiai ir itin gerai nuima blizgesį. Aš dažnai ją naudoju kartu su saulės kremais, kurie kaip žinote, neretai veidą paverčia lyg riebaluotu. Imu didelį šepetėlį, “Gosh” ir sukamaisiais judesiais padengiu visą veidą. Jei reikia, dienos eigoje kartoju.

Mane sužavėjo tai, kad produktas nepalieka miltiškumo. Nežinau, ar dėl to hialiurono, ar dėl silikono, ar šiaip geras malimas, bet man net nereikia jokio suliejimo purškalo. 

Blizgumas dingsta, pudros visai nesimato, nors panašu, kad vizualiai sumažina poras, ant veido nesijaučia ir netempia, bet palietus oda atrodo švelni švelni. Žinoma, tai nėra mineralinė pudra, kurių sudėtys tobulos ir dar nuo saulės saugo, bet jei reikia gero ir problemų nekeliančio fiksuoklio, tai atkreipkit dėmesį. 

Yra tik vienas dalykas, kurio nemėgstu visuose biriuose produktuose – tas nuolatinis apsibarstymas visur aplink indelį. 


Naudinga: Ieškokite “Kosmada”, “Kristiana”, “Eurokos” ir internetinėse parduotuvėse. Kaina – apie 15 EUR už 7g.

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).