Apžvalga: “Gosh” kreminė pudra “Foundation Plus+”

Estimated read time 3 min read

Esu ką tik po “Gosh” renginio, tad galvoju, reikia pakalbėti apie jų priemones. Sužinojau, kokios naujovės pasirodys rudens/žiemos sezone ir tikrai buvo kas sudomino. Pvz., prisitaikančios spalvos šaldantis praimeris paakiams arba fiksuojanti pudra, kuri padaro makiažą atspariu vandeniui. Cool! O geriausia išgirsta naujiena, kad “Gosh” pradeda gaminti pakuotes iš vandenynuose ir paplūdimiuose surenkamo plastiko. Ir skatina tą daryti kitas kompanijas, nes kaip rodytame filmuke sakė “plastiko iš vandenynų užteks visiems”. 

Na, o aptariama kreminė pudra pas mane atkeliavo iš “Eurokos”, jie irgi turės kažkokį “Gosh” renginį, kur pristatys naujieną su Simona Naine (nekvietė, bet žinau iš kitų, kurie kompanijos ieškojo bei mačiau viešą kvietimą FB, tad ne visai supratau ar bus atskiras renginys blogeriams, ar galite tiesiog nueiti ir viską pamatyti), tai labai įdomu, mat “Gosh” atstovė sakė, kad jie labai dažnai daro kolaboracijas. Tik nesu to girdėjusi kažkaip. Tai laukiam laukiam žinių! 

Aprašymas:

GOSH FOUNDATION PLUS+ – tai makiažo pagrindas ir maskuojamoji priemonė, kuri tobulai dengia odą, padeda paslėpti nelygumus, negilias raukšles ir odos paraudimą. Priemonė ilgai išlieka. Sudėtyje esančios veikliosios medžiagos užtikrina nepriekaištingą išvaizdą. Jos išsiskiria maitinamosiomis, drėkinamosiomis ir atkuriamosiomis savybėmis, kurios saugo odą nuo senėjimo. SPF 15 filtrai apsaugo odą nuo neigiamo saulės spindulių poveikio. Jūros dumbliai gerina odos elastingumą, atkuria ir drėkina odą. Taip pat apsaugo nuo spuogų. Hialurono rūgštis drėkina odą ir palaiko reikiamą drėgmės kiekį, lygina raukšles. Vitaminas E apsaugo odą nuo neigiamo laisvųjų radikalų poveikio.

Sudėtis:

002 spalva yra į gelsvumą ir pas mus pati šviesiausia. 

Pudra gana tiršta, nelabai dengiasi pirštais, tad iš pradžių nebuvau sužavėta. Tačiau pasiėmiau tradicinę drėgną kempinėlę ir tadam! Labai gražiai maskuoja, dengiant kempinėle nesukuria sunkumo jausmo ir…. tai kas man svarbiausia… Ji nesubėga į poras! Iš tiesų pradžiugino. 

Žinoma, ši pudra šiek tiek blizga, juk net ir akcentuojama, kad ji turi drėkinti. Tačiau tuo pačiu neišryškina nė menkiausio šerpetojimo. Užfiksuota laikosi apie 5-6 valandas, po to vėl praeinu sausa pudra. Dienos gale jau matosi, kad nori paplaukti, bėgti link porų, bet kadangi aš labai jau retai randu pudrą, kuri atrodytų gražiai, šia itin džiaugiuosi. Iš visų bandytų “Gosh” ji man geriausia. 

Didinasi

Tokios tokelės šį kartą. Šios dienos dovanų krepšelyje radau fiksuojančia birią pudrą irgi su hialiurono rūgštimi, tai va, jau nekantru pažiūrėti, kaip draugaus šis duetas :).


Naudinga: Įsigyti galite Eurokos.lt. Kaina – 16.50 EUR už 30ml. Šiuo metu taikoma nuolaida. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Total
0
Shares

5Comments

Add yours
 1. 1
  Aldėja

  Atskiro renginjo blogeriams nebus, kiek supratau. Nes gavau kvietimą į tą patį bendrą renginį tik gaila, kad negalėsiu dalyvauti, nes naktį išskrendu

 2. 2
  Salomėja

  Tai va, žinia skaitytojams, kad gali nulėkt pasilinksmint. Mačiau rašė, kad Gošui bus 40% nuolaida.

 3. 3
  Leo

  Kaip gaila kad prieš porą valandų šio posto nepaskaičiau. Mano panaši porėta spalvota oda, pasirinkau eurokose kitą kadangi produktų nekolekcionuoju tai turėsiu omeny sekantį kartą

 4. 4
  Alma

  Labai sudomino, šiuo metu kaip tik Gosh X-Ceptional Wear naudoju, ne stebuklas, bet tinka. Nuplaukia man irgi visos, daugiau mažiau pusdienis.

+ Leave a Comment