Nesu pavyzdinga blogerė, nes kartais labai jau ilgai neaprašau produktų, kuriuos naudoju, džiaugiuosi ir vargo nematau. Tyliai sau patenkinta. Pvz., šį antakių gelį minėjau pavasario geriausiuose. O va jau ir vasara į pabaigą. Bet nuo to priemonė netampa blogesne, ar ne? 

Antakiai, apskritai, mane varo į neviltį. Žinokit, jau ne kartą sakiau, kad pavydžiu toms, kurios jų neturi. Nusipaišo ir ramu. Mano bėda ta, kad jie per kieti, per ilgi ir per gausiai želia. O tai reiškia, kad aš turiu kiekvieną dieną darbuotis pincetu. Va grįžau iš miško vos dvi dienas praleidusi pešiojimą, ir jau turėjau rauti nuo visos kaktos ir žemiau antakių. Visai ne fun, kad negaliu atsipalaiduoti. Na, o tie, kurie lieka neišrauti, auga tokie ilgi, kad kas kelias dienas tenka apkarpyti, blogiausia, kad kieti ir linkę styroti. Taip, turėti antakius yra vargas. Tikrai mieliau rinkčiausi permanentą. Beje, atrodytų, tai kam man dar produktai reikalingi? 1. Nudažyti žilus plaukelius. 2. Užspalvinti tarpukus. 3. Kažkiek sutvirtinti, kad nestyrotų. 

Šiuo metu mano mėgstamiausia antakių priemonė yra “L’oreal” ilgai išliekantis gelis “Unbelieva Brow”.

Aprašymas:

Atraskite UnbelievaBrow antakių gelį su atspalviu iš L’Oréal Paris, kuris užpildo ir suformuoja antakius pagal Jūsų norus. Šis naujas vandeniui atsparus antakių gelis sukuria natūralų antakių įvaizdį, išliekantį kelias dienas!

Dėl unikalios ilgai išliekančios formulės UnbelievaBrow sukuriamas rezultatas atsparus viskam – vandeniui, nusitrynimui, tepimuisi ir prakaitui. Gelinio pavidalo formulę patogu naudoti.

Kirstos formos šepetėlis kartu su ritės formos šukutėmis padeda sukurti tankesnių antakių įvaizdį vos per 90 sekundžių.

Naudojimas:
1 žingsnis. Užtepkite antakių gelio, užpildydama išretėjusias antakių vietas. Iš pradžių priemonės naudokite nedaug.
2 žingsnis. Kirstu šepetėliu suteikite antakiams formą. Taip dailiai ir glotniai pabrėšite jų kontūrus. Jei norite dar labiau išryškinti antakių kontūrą, aplink juos užtepkite šiek tiek maskuoklio, pavyzdžiui, L’Oréal Paris True Match, ir kruopščiai jį išsklaidykite.
3 žingsnis. Galiausiai sušukuokite antakius ritės formos šukutėmis. Dažai netrukus išdžius.

Antakių gelis supakuotas į lūpų blizgį primenančią tūbelę. Jo šepetėlis irgi panašus į lūpų produkto, tačiau yra pridėtas ir dar vienas dvipusis.

Mano spalva – 104 Chatain. Šalta, ne per daug tamsi ruda. 

Na ir dažausi taip. Imu kirstą šepetėlį, juo nuo to “lūpdažinio” pakabinu dažų ir nuspalvinu antakių tarpelius, bei užtepu ant žilų plaukelių. Tada sušukuoju. Ir viskas. Dėl savo antakių formos iš proto neinu ir dėmesio labai nekreipiu, tiesiog nenoriu jiems dar labiau dirbti, nei tą darau kas dieną. 

Kelias dienas gelis tikrai nesilaiko, bet bent jau antrą tikrai išlieka ant plaukelių. Patiko. Tikrai graži spalva, paprastas naudojimas, netepa, nesitrina, užteks man jo be galo, nes daug nereikia. 

Papasakokit gal apie savo antakių gyvenimą, ką? 🙂 


Naudinga: Kaina priklausomai nuo akcijų yra apie 12-15 EUR. Rasite kosmetikos parduotuvėse, ar internete, pvz., Pigu.lt

Visi “L’oreal” atsiliepimai

 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).