Iš pavadinimo visai neaišku, kas čia per iššūkis ir kam jo reikia? Šiaip jau niekam, tiesiog žmonės mėgsta prisigalvoti niekų :). Na ir dar, kad būtų smagu.

Vieną dieną aš naršiau “Instagram” platybėse, žiūrinėjau visokias siūlomas nuotraukas ir vienoje jų pamačiau dekoratyvinės kosmetikos juodose pakuotėse krūvą. Prierašas aiškino, kad tai merginos dienos iššūkis – naudoti tik juodą. Kaip linksma, pagalvojau, gal reikia ir man sau mesti tokį iššūkį, gi priemonių kalnai! Tik gal platesnį, apimti ne vien dekoratyvinę kosmetiką. Tad sugalvojau vieną dieną savo įprastą rutiną atlikti naudodama tik priemones iš baltų arba juodų pakuočių. Žinoma, truputį pasilengvinau ir leidau sau nepaisyti užrašų bei logotipų spalvos. Bet visokie paveiksliukai, kaip antai raudonas dantukas, kuris nėra logotipas, ant pastos tūbelės, jau išmeta ją iš žaidimo.

Ar buvo lengva? Ar įveikiau iššūkį, kuris iš pradžių atrodė itin lengvas? Likite ir sužinosite. Kokia įtampa, kokia drama! 😀

Rytas. Laikas šokti į dušą. Pirma kliūtis – neturiu kuo praustis. Iš pradžių, dar kol nebuvau apžiūrėjusi turtų, buvau tikra, kad tiks “Douglas” prausiklis, bet gi ne, šio kamštelis melsvas. Šampūnai taip pat mojo visomis vaivorykštės spalvomis. Na, gal perdedu, nes raudono neturiu ir net žalio, bet tikrai yra ir oranžinis, ir geltonas, ir mėlynas. Teko eiti pasiknisti atsargose. Ten radau juodą “Biovax” šampūną. Ką gi, prausiuosi ir galvą plausiu tuo pačiu produktu. Man čia nieko keisto. Be kaukės ar balzamo – niekaip. Artimiausias iššūkio sąlygoms pasirodė “TonyMoly”  majonezas. Jo pakuotė nėra akinanti, bet vistiek bet kuris vyras pasakytų, kad balta.

Po plovimo aš taip pat paprastai daug visko tepu ant plaukų: nenuplaunami balzamai, purškalai, garbanų kremai ir žinoma – aliejukas. Deja deja, vienintelis REF šį kartą mane gelbėja. Ir tai jau sukčiauju, nes jo kamštelis tamsiai pilkas. Todėl galime sakyti, kad iššūkis neįvykdytas nuo pat ryto. Visgi tęsiu toliau.

Kitas feil buvo dantų pasta. Aš jas turiu net tris ir visos į iššūkį netinka. Ką gi, valiausi ta, kuri artimiausia – “Lacalut” su raudonais užrašais ir raudonu dantuku, bet tai jau antroji nesėkmė.

Trečioji kliūtis – dezodorantas. Maniškis šviesiai mėlyname buteliuke. Vyro – tamsiai mėlyname. Artimiausias rastas buvo purškiamas “Dove” su rožiniu kamšteliu ir rožiniais paveikslėliais, kuris man net nepatinka. Ką gi, akivaizdu, kad iššūkis nepavyko.

Toliau – veido rutina. Rytais jį valau toniku arba naudoju prausiklį. Nė vienas iš jų neatitinka juodai baltos dvasios, todėl pasinaudoju tik konjac kempinėle. Su serumu bėdų nekilo, čia aš net nekeičiau savo įprastos rutinos ir naudojau “The Ordinary” produktą “Niacinamide 10% + Zinc 1%”. Veido kremą jau rinkausi iš to kas buvo balčiausia ir tai – “Avene Skin Recovery”. Tikrai neblogas pasirinkimas.

Pritrūkau paakių kremo, tai jo ir nenaudojau. Tačiau daug labiau nei jo, man norėjosi toniko. Pripratau.

Dekoratyvinė kosmetika didelių sunkumų nesudarė. Neturėjau tinkamos krempudros, tad naudojau tik “Gosh” praimerį. Ant viršaus dėjau gana gerai maskuojančią “TonyMoly” kompaktinę pudrą.

Normalios kreminės pudros, ar kokio BB tikrai trūko.

Antakius susitvarkiau irgi su “Gosh”.

Taigi ši kompanija apskritai mane gelbėjo. Šešėlių bazė iš ten pat.

Na, o šešėlius naudojau dvejus. Vieni gi taip pat iš “Gosh” – blizgūs. Nes man patinka tos rudeniškos spalvos! Kiti gi iš “Prestige”. Idealūs sklaidymui, jau viena spalva turi ryškią duobutę :). Pažadu greitai apie juos papasakoti, juo labiau, kad prekinis ženklas ne taip dažnai ir aptariamas bloguose, ar ne?

Na ir paskutinis akcentas – lūpos. Retai aš jas dažau, tad galėjau nuignoruoti ir šį kartą. Bet iššūkis neturi būti per lengvas ir taip jau sufeilinau. Visgi sunku nebuvo, pasirinkau “Artdeco” matinę pudrą. Na, o tušas ir vėl iš “Gosh”.

Vakare iškilo veido valymo problema. Miceliniai vandenys per spalvoti, pienelis iš viso geltoname įpakavime. Net valymo rankšluostis ir tas rožinis. Prausikliai neatitinka reikalavimų taip pat. Galiausiai atsiminiau vieną grožio dėžutės radinį – “Eve Lom” valiklį. Labai keistas produktas, nemanau, kad jį pamilsiu. Na, bet makiažą nusiplauti pavyko.

Toliau kartojau tą pačią rutiną, kurią dariau ir ryte. Tas pats serumas ir kremas, nors norėjau visai kitus produktus naudoti. Žinoma vėl teko rinktis temos neatitinkančią pastą.

Ir? Iššūkis tėra smagus žaidimas. Nereikia čia ieškoti prasmės. Gal tik naudinga prisiminti, kokių produktų yra užslėpta įvairiose pakampėse. Nors iš pradžių galvojau, kad bus labai lengva, bet man nepavyko dėl dezodoranto ir dantų pastos. Labai trūko veido toniko ir plaukų aliejaus. Tačiau kas liečia dekoratyvinę kosmetiką, tai pasigedau tik kreminės pudros, visus kitus produktus galėjau rinktis net iš kelių alternatyvų. Čia buvo lengvoji dalis.

Mielos blogerės (ir blogeriai) jei tik norisi, priimkit šį iššūkį. Juodą, baltą ar bet kokios spalvos :). Tik parašykit man komentarą, ar užtaginkit kažkur, kad galėčiau pamatyti kaip sekėsi jums!


Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.