Visą rytą skaitinėju skelbimus galvodama kaip čia patobulinti savo lietuvių kalbos gramatikos ir skyrybos žinias. Ir toks liūdesys apima, nes užsieniečiams yra kursų visokiausių lygių. 1-12 klasės mokiniams galima rasti nemažai korepetitorių, o vat suaugusiems lietuviams – sunku. Sutikit, nelabai norisi su aštuntokais klasėje sėdėti. Mielai susirasčiau filologą, kuris už neplėšikišką užmokestį nuotoliniu būdu sutiktų taisyti vieną kitą mano tekstą ir aiškinti kur darau klaidas, kodėl taip, o ne kitaip ir kaip pagerinti situaciją. Jei šiuo atveju kils minčių, ar matėt kokius įdomius kursus, tai rašykit nurodytais kontaktais. Nes tikrai, makiažo kursų nors vežimu vežk, užsienių kalbų – tik rinkis patogius, sporto klubai ant kiekvieno kampo, o va savą kalbą patobulinti sunkoka.

Toks buvo lyrinis nukrypimas. Visai ne į temą, bet susietas su mano gyvenimo aktualijomis ir ateities vizijomis. Vietos čia visada yra ir kosmetikai. Aš jau papasakojau apie keletą “Gosh” produktų, bet šiandien noriu pristatyti labiausiai iš visų naujienų patikusį. Ir tai yra šešėlių pagrindas.

Vandeniui atspari šilko švelnumo tekstūra neleis akių šešėliams subėgti į akių vokų raukšleles, leis akių šešėliams išsilaikyti net iki 24 valandų, suintensyvins jų spalvą. Priemonė skirta tobulam akių makiažui pasidaryti! Sudėtis papildyta polimerais. Tinka visų tipų odai prižiūrėti. Priemonė itin veiksminga, jeigu akių vokų oda riebi, kai vargina karštas ir drėgnas klimatas.

Net keista, kad aš kadaise nesupratau kam toks dalykas iš viso reikalingas. Ir neturiu itin didelės patirties naudodama tokius produktus. Nebandžiau labai prabangių, apsiribojau tik “Elf”, “Catrice”, keliais iš “Nyx” bei savo favoritu – “Artdeco”. Visai neseniai jis man baigėsi, tad “Gosh” pateko į rankas pačiu laiku.

Priemonės formatas man visai neįprastas. Paprastai esu pripratusi, kad šešėlių pagrindai būna arba indukuose, arba išspaudžiamose tūbelėse, arba į lūpų blizgius panašiose pakuotėse su šepetėliu. O čia turime išsukamą pieštuką.

Man tas pasirodė labai patogu.

Kitoje pusėje yra sklaidymo šepetėlis, kuris nusisuka ir randame drožtuką.

Tiesą sakant nei vieno, nei kito nenaudojau. Pagrindą pabaigiu skirstyti pirštu.

Kūno spalvos produktas yra gana kietas, bet dengiasi lengvai, vokų nedirgina. Spalva gerai užmaskuoja persišviečiančias kraujagysles. Aš turiu vieną virš dešinio voko ir dėl jos dažnai makiažas atrodo nesimetriškas. Tai va, ši priemonė užmaskuoja.

Sustingusi tampa nenuvaloma. Kaip ir daugelis tokių priemonių ji paryškina šešėlių spalvą. Na, o kalbant apie tai ar padeda šiems išsilaikyti ilgiau, tai atsakau – tikrai taip! Tiesa, stipraus ašarojimo kartą neatlaikė, bet įprastu atveju man pasiteisina tobulai ir su visais bandytais šešėliais. Kaip užtepu ryte, tokius ir nuvalau vakare. Daugiau net neturiu ką ir pridurti. Čia naujas mano favoritas.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite parduotuvėse “Kristiana” ir “Kosmada”. Kaina – apie 12 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).