Apžvalga: “Gosh” antakių pieštukas “Shape & Fill”

Estimated read time 4 min read

Aš mąstau, kad mano paauglystėje ir studentiškais laikais nebuvo skiriama tiek dėmesio antakiams. Nepamenu net, kad parduotuvėse būtų buvę tiek priemonių, kiek yra dabar. Pešiodavom visos sau ir tiek. Ir dabar labai dažnai išgirstu, kad moterys skundžiasi tuo, kad va jaunystėje pešiojo pešiojo antakius ir dabar nebeauga.

Tą patį net “Gosh” idėjų sumanytoja Tinna pasakojo per priemonių pristatymą. O, kad man tokia nelaimė! Nes aš kiekvieną (kiekvieną!!!) dieną pešioju antakius jau nuo kokių 15 metų. O kitą mėnesį man bus 35. Ir galvojat jie nustojo augt? Pražilo galiausiai, bet nenustojo. Ir plaukeliai pas mane apima didelį plotą, praktiškai iki pat judriojo voko dalies, dar pusę cm virš paliekamų antakių linijos, apie tarpuakį net nekalbu. Žinoma, čia dalinuosi tokiomis paslaptėlėmis, kurias su pincetu ir norisi paslėpti. Bet tiesą sakant pavargau nuo to, kad dabar visi kuria tobulumo iliuziją, o apie realias situacijas nutyli. Tad savo bloge atstovauju gyvas moteris su jų problemomis, kad ir gausiais plaukeliais, ten, kur jų visai nereikia.

Tai va, kadangi man neaktualu plaukus pripiešinėti, tai aš nelabai ir domiuosi visokiais pieštukais. Visgi vienas kitas patenka į rankas ir mielai apžvelgiu. Tačiau šis “Gosh” produktas nėra vien pieštukas, tuo nusipelnė didelės mano meilės ir puikaus įvertinimo.

Tai dvejopo poveikio antakių pieštukas, kurio viename produkto gale yra pieštukas, skirtas suteikti antakiams formą, patikslinti antakių linkio linijas, jas paryškinti, o kitame, antakių švelni pudra skirta užpildyti tarpus. Be parabenų ir kvapniųjų medžiagų.Naudojimas: apibrėžkite antakius su pieštuku trumpais, greitais judesiais. Užpildykite antakius naudodami pudrą, išgauti natūraliam antakių kontūrui.

Pieštukas išsukamas, gana storas, bet briaunuotas, todėl tos, kurios piešia plaukelius, tikrai galės tą padaryti siaurąja puse.

Mano spalva šaltai ruda, gana tamsi. Pieštukas vidutinio kietumo, brėžiasi lengvai, nors nėra atsparus vandeniui, bet tikrai patvarus ir sunkiai nuvalomas. Visgi, dėl minėtų priežasčių naudoju retai.

Bet! Bet yra privalumas, dėl ko aš myliu šį daiktą ir visą savaitę nenaudojau nieko kito.

Kitame gale yra kempinėlė su pudra.

Atsimenate, pasakojau apie “Artdeco” lūpų pudrą, kuri man labai patiko? Tai čia principas tas pats. Kamštelyje yra produkto, kuriuo pasidengia kempinėlė. Ir štai ta pudra-šešėliais galima tepti antakius.

Kadangi aš nemėgstu griežtų linijų ir savo antakiams naudoju tik šešėlius, kuriuos užspalvinu ne kirstu šepetėliu, o tokiu apvaliu, tai man ši priemonė ir jos naudojimo būdas itin patiko. Atsuki kempinėlę, brūkšt brūkšt, nudažai tarpelius ir žilus antakius ir varai.

Kairėje aš be makiažo, antakiai yra tokie kokie yra, tik žinoma išpešioti. Matosi šiek tiek tarpukų, kai kur yra žilų plaukelių. Bet iš esmės jų pakanka. Tikrai nereikia piešti papildomai, greičiau jau patrumpinti. Dešinėje – užspalvinau pudra nedarydama jokių griežtų linijų. Tiesa, čia pirmi bandymai, tai gal tamsokai gavosi, bet pudra sluoksniuojasi, tad kitais kartais naudojau saikingiau. Gal ir neatitinka madų, bet man taip patinka. Kaip ir “Gosh” priemonė. Patogu!

Netikėjau, kad vienas labiausiai patikusių produktų iš visų naujienų bus skirtas antakiams, nes aš gi, jau minėjau, jiems (antakių produktams) esu gana abejinga. Bet vertas dėmesio daiktas yra vertas dėmesio.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Kristiana” ir “Kosmada” parduotuvėse. Kaina – apie 13 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Total
0
Shares

6Comments

Add yours
 1. 1
  Alma

  Aš turiu kitokià priemonę iš GOSH antakiams, tikrà pieštukà (https://www.eurokos.lt/dekoratyvine-kosmetika/akims/antakiu-ir-blakstienu-prieziurai/gosh-antakiu-piestukas.html?listtype=search&searchparam=Gosh%20antaki?listtype=search&searchparam=Gosh%20antaki) analogiškos spalvos. Labai patinka, kažkelintas jau iš eilės, visad turiu atsargoje naujà 😀 Tavo aprašomas gundo nebent dėl kirsto galiuko, nes ta kempinėlė mano “siūlams” įtariu būtú per stora.

 2. 2
  Salomėja

  Nu va, kiekvienam savi atradimai :)Gerai kai galima rinktis, kam aštraus galiuko, kam kempinėlės 🙂

 3. 4
  Dalia

  Suprantu ir uzjauciu del kasdienio pesiojimo 😉 11m pribrendau atsikratyt “vieno antakio” ispudzio, o 15m turbut jau pesiojau kasdien. 27m augimo tempas nesumazejo, tik dabar pavyksta po akiniais kiek pasislept 😀 gaila, kad paauglystej nebuvo arba nezinojau, kad egzistuoja antakiu geliai,va cia tai tikras isigelbejimas! Vis pagalvoju, kad gal reiktu kokios pudros ar piestuko, taigi visos naudoja! 😀 bet as to griebiausi tik kai nevykusiai neaiski moterele kirpykloje antakius prapese, kad man sleptis po lapais norejosi. Tai pliusas, kad jie atauga 🙂 visgi tokios priemones, kur kempinele su pudra mane labai traukia ir, matyt, neatsilaikysiu viena diena 🙂

 4. 5
  Salomėja

  Likimo draugė :). Aš labai ilgą laiką apart pinceto nieko nenaudojau antakiams. Net mano blogo poros metų senumo nuotraukose matosi. Bet kai čia pradėjo atsiradinėti visko, pamėginau vieną kitą ir žiūriu, kad man gal visai patinka patolyginti tą antakį šešėliais. Tad patirtis dar labai trumpa, pvz., lyginant su kokių krempudrų ar tušų naudojimu 🙂

+ Leave a Comment