Apžvalga: “Gosh” 9 metalinio žvilgesio šešėlių paletė “To Party In London”

Estimated read time 3 min read

Žvilgėti žvilgėti žvilgėti – tokios yra sezono tendencijos. Ir metalu žvilga viskas – lūpų dažai, akys, leidžiamos vis naujos spindesio suteikiančios priemonės, kaip antai vienaragiški highlighter’iai. Na, o gamintojai, kurie koja kojon eina su mada, neatsilieka. Kai ant bangos buvo matiniai grožiai, “Gosh” išleido paletę “To be cool in Copenhagen”. Mano apžvalga čia. Labai ilgą laiką ta paletė buvo mano mėgstamiausia, ilgiausiai naudojama, dažniausiai čiumpama. Naujiems mados vėjams papūtus parduotuvėse atsirado išskirtinai spindinčių, metalinių atspalvių paletė “To Party In London”.

“Gosh” paletės mano simpatijos nusipelno visiškai minimalistinėmis pakuotėmis, kur net nebandyta įdėti kokio nors – būkime atviri – nesąmoningo šepetėlio, išnaudotas visas plotas, įdėtas gana didelis veidrodis. Praktiška ir gražu. Retai kada šis derinys yra vienoje vietoje. Pvz., mano meilė – “The Balm” – visada viską daro labai gražiai, bet tikrai ne visada praktiškai ir apgalvotai.

Kaip jau sakiau, visos spalvos yra žėrinčios.

Londonas Londonu, bet man primena lietuvišką rudenį. Šiek tiek prigesinto ryškumo, o tada pilka, melsva, rusva…

Spalvų pigmentacija pribloškianti. Čia dar reikia mokėti tokiais dažytis.

Vienintelė pirmosios eilutės paskutinė spalva yra ta, apie kurią aš galiu pasakyti, kad šiek tiek byra.

Ar matote kaip tviska? Drąsiausios galėtų išlaužti tikrai įspūdingus makiažus. Na, o tokios pelės kaip aš, juos naudoja kartu su rusvais matiniais šešėliais. Paprastai, kuria nors tviskančia spalva tepu voko vidurį palei blakstienų augimo liniją. Taip pat vidinį akies kamputį. Ypač mėgstu tą varinę ir vidurinę iš pirmos eilutės. Mane dar žavi tai, kad jie tikrai nedaug byra ir aš nelieku visa aptrupėjusi blizgučiais.

Per pristatymą mums sakė, kad su “Gosh” šešėlių baze šie šešėliai ir per naktį gali laikytis. Miego testo nedariau, bet visą dieną tikrai laikosi. Na gal ta melsva spalva yra labiau linkusi pabėgti į dienos galą.

Taip, man šie šešėliai patiko. Kokybė puiki, o visa kita jau skonio reikalas. Vienintelis trūkumas tas, mano akimis žiūrint, kad visgi jie yra akcentas ir jei nesi visiška mados tendencijų besivaikanti fašionista (o dabar gi labai madingi neišsklaidyti ryškūs ir blizgūs blynai ant akių), tai teks įsigyti ir matinių spalvų. Tačiau turėdami ir “To Party In London”, ir “To be cool in Copenhagen” man atrodo jau galit viską 😀


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Kosmada” ir “Kristiana”. Kaina – apie 18 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

2Comments

Add yours
  1. 1
    Alma

    O aš vis vengiu to varinio/raudono tono, nors visažistė dažė būtent tokio atspalvio šešėliais iš Atelier, sudominai pigesne alternatyva, reikės pačiupinėti prie progos 🙂

  2. 2
    Salomėja

    O mane patraukė. Yra toks “The Balm Apetite” paletėje, kur tik jį ir naudojau. Dabar šioje ir dar įsigijau “Colourpop”, kuri beje dar pigesnė… Tai raudonuoju 🙂

+ Leave a Comment